REKLAMA

Ołdrzychowice Kłodzkie: Ewakuacja przy ul. Kłodzkiej [AKTUALIZACJA]

Ołdrzychowice Kłodzkie:

Fot. Canva

Ołdrzychowice Kłodzkie: Czytelnicy poinformowali nas o możliwym wycieku gazu w jednym z budynków. Na miejsce jadą służby.

Ołdrzychowice Kłodzkie. W jednym z budynków przy ul. Kłodzkiej wyczuwalny jest gaz. Mieszkańcy ewakuowali się z swoich mieszkań. Wezwano straż pożarną oraz policję.

AKTUALIZACJA, godz. 10:26:

Zgłoszenie wpłynęło o godz. 9:26. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe. Służby ustalają miejsce ulatniania się gazu.

AKTUTALIZACJA, godz.14:13:

Dyżurny kłodzkiej straży pożarnej poinformował nas, że w budynku stwierdzono niewielkie nieszczelności. 

Co zrobić, kiedy wyczujemy ulatniający się gaz?

Jeśli wyczujemy ulatniający się gaz należy jak najszybciej powiadomić służby -  należy wybrać numer112 albo bezpośrednio skontaktować się z pogotowiem gazowym pod numerem 992.​ Pamiętajmy, że w takim przypadku wywietrzenie mieszkania nie pomoże

<<Ołdrzychowice Kłodzkie: OSP wspomina zmarłego kolegę>>

Przeczytaj również: 

<<Ludwikowice Kłodzkie: Prokuratura zajmuje się wypadkiem w DPS>>

<<Powiat Kłodzki: Nasi posłowie byli na słynnej imprezie u Mazurka>>

 

Autor: Zuza K. Wolska

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ołdrzychowice Kłodzkie: Ewakuacja przy ul. Kłodzkiej [AKTUALIZACJA]

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×