REKLAMA

Nowa Ruda: Śpieszył się na pocztę?

Nowa Ruda: Poranne zdarzenie przy poczcie na Niepodległości.

Fot. Redakcja

Nowa Ruda: Kilka minut przed godz. 9:00 młody mężczyzna uderzył w schody poczty przy ul. Niepodległości. Co się wydarzyło?

Nowa Ruda. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fiatem Punto nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze - Na zakręcie wpadł w poślizg, a następnie “skasował” przydrożne słupki i uderzył w schody prowadzące do budynku poczty. - informuje Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

Autem podróżowały cztery osoby. Sprawca został ukarany mandatem oraz 6 pkt. karnymi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policja apeluje o ostrożność

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Ponadto przypominają, że prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków, do jakich dochodzi na drogach.

Brawurowa jazda, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i agresywne zachowania kierujących wobec innych uczestników ruchu przyczyniają się do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

<<Nowa Ruda: Nieczynny stadion przy ulicy Górniczej [VIDEO]>>

<<Nowa Ruda: Kierownik choruje czy próbuje uniknąć kary?>>

 

Autor: Zuza K. Wolska

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Nowa Ruda: Śpieszył się na pocztę?

Obrazek użytkownika Czytelnik
  • Czytelnik
  • 16-09-2021

Młody niedoświadczony albo głupek, któremu się wydaje, że umie jeździć. Dobrze, że nikomu nic się nie stało, a zwłaszcza, że nie było żadnych ludzi na chodniku. Jest szansa, że wyciągnie z tego jakieś logiczne wnioski, chociaż z tym różnie bywa bo nie każdemu "wystarcza mózgu" na takie skomplikowane czynności ja wyciąganie wniosków ;)
Obrazek użytkownika M
  • M
  • 16-09-2021

Tam od dawna powinny być światła
Obrazek użytkownika Elefant
  • Elefant
  • 16-09-2021

Panie Bartczak załatw Pan by Premier wystawił Pana na Komisarza Szczytnej i zobaczymy Pana wielkość umiejętności do władzy w co przykro wątnie

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w sobotę, 16 października.

Fot. Julia Kuczała

Radków: Wczoraj Julia Kuczała spotkała się ze swoim amerykańskim lekarzem. Profesor Abdelbaki chce pomagać innym polskim dzieciom.

Fot. Grupa Sudecka GOPR

Góry Stołowe: Ratownicy z Grupy Sudeckiej GOPR otrzymali od gminy Radków działkę budowlaną w Karłowie. W niedalekiej przyszłości powstanie na niej nowa stacja ratownictwa górskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×