REKLAMA

Nowa Ruda: Na ulicy Kolejowej zmarł mężczyzna

Nowa Ruda: Mieszkańca nie udało się uratować

Fot. Redakcja

Nowa Ruda: Strażacy wraz z medykami reanimowali mężczyznę, u którego nagle zatrzymało się krążenie. Niestety nie udało się go uratować.

Nowa Ruda. Strażacy pracowali przy zdarzeniu medycznym w jednym z budynków mieszkalnych przy u. Kolejowej. Starszy mężczyzna przestał oddychać. 

 

Akcja ratunkowa

Do zdarzenia doszło w środę, 24 marca, około godziny 18.55 na ul. Kolejowej w Nowej Rudzie. Strażacy dostali wezwanie do tzw. izolowanego zdarzenia medycznego. Ze względu na długi czas dojazdu karetki pogotowia, na miejsce pojechał zastęp straży pożarnej z JRG Nowa Ruda. U około 60-letniego mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Po przyjeździe strażaków, mieszkaniec nie wykazywał żadnych funkcji życiowych, w związku z czym rozpoczęto resuscytację krążeniowo - oddechową. Reanimowali najpierw strażacy, następnie medycy. Cała akcja resuscytacyjna trwała około godziny. Niestety pomimo wspólnych wysiłków, nie udało się uratować starszego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon. 

Natalia Kołodziej 

 

Nowa Ruda: Na ulicy Kolejowej zmarł mężczyzna

 

Kudowa-Zdrój: Kobieta zmarła pomimo resuscytacji. Kliknij tutaj, aby przeczytać o tym tragicznym zdarzeniu 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda: Na ulicy Kolejowej zmarł mężczyzna

Fot. Schronisko Sowa

Ruszyła internetowa zbiórka, a dzierżawca schroniska ujawnia, kto i za co żąda od niego ponad 70 tys. zł

Fot. Zaginieni Policja

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję, gdzie może przebywać.

Fot. FB/Łukasz Czech

Dziś otwarto oficjalnie zbiornik przeciwpowodziowy w Roztoce, w gminie Międzylesie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×