REKLAMA

Nowa Ruda: Które drogi będą zamknięte przez rajd samochodowy?

Nowa Ruda: Wystąpią utrudnienia drogowe związane z rajdem Tarmac Masters 2021

Fot. Tarmac Masters

Nowa Ruda: Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia drogowe w związku ze zbliżającym się rajdem Tarmac Masters

Nowa Ruda. Nie wszystkie drogi będą przejezdne. W ten weekend odbędzie się rajd Tarmac Masters 2021. Zobacz, gdzie wystąpią utrudnienia 

 

Zamknięcie dróg 11 kwietnia 

W związku z rozgrywaniem rajdu samochodowego na terenie gminy Nowa Ruda wystąpią ograniczenia w ruchu samochodowym na drodze:

1. Od Koszyna, od drogi 381 - drogą powiatową w kierunku na Dzikowiec, dalej drogą na Czerwieńczyce aż do Nowa Wieś Kłodzka (przystanek PKS).  Droga zamknięta będzie w godzinach 08.30 - 16.30

2. Drodze powiatowej od Przygórza do Jugowa. Ulica Grzybowska zostanie zamknięta dla przyjeżdżających, dla mieszkańców ulicy zostanie udostępniony dojazd do posesji. Droga zamknięta będzie w godzinach 08.50 - 17.00. Dla osób zamieszkujących posesje przy których rozgrywany będzie rajd droga będzie otwierana po wcześniejszym kontakcie z Centrum Kierowania Rajdem pod nr 794 314 740. 

 

Przewidywane godziny dojazdu i wyjazdu z posesji

Odcinek Koszyn - Nowa Wieś Kłodzka

11.00 - 11.30

13.50 - 14.20

Odcinek - Przygórze - Jugów

11.30 - 12.00

14.20 - 14.50

Rajd Tarmac Masters rozgrywany jest już po raz piąty na terenie Nowej Rudy i okolic. Tym razem jednak nie będzie startu honorowego z rynku w Nowej Rudzie ze względu na obostrzenia.

Natalia Kołodziej, inf. Gmina Nowa Ruda

 

Kudowa-Zdrój - Remont muru w Parku Zdrojowym pochłonie 1,5 mln zł! Kliknij tutaj, aby przeczytać artykuł

 

Nowa Ruda: Które drogi będą zamknięte przez rajd samochodowy?

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Nowa Ruda: Które drogi będą zamknięte przez rajd samochodowy?

Obrazek użytkownika Mlodyy
  • Mlodyy
  • 10-04-2021

Jaki kona virus straż miejska bo jest kradną im rowery itd - morswinowi :) się nadają szkoda naszych podatków! Sam jak bym ich spotkał to bym prosto w oczy się śmiał !!!
Obrazek użytkownika Hej Sokoły
  • Hej Sokoły
  • 10-04-2021

Kuźwa !!!!!kiedy ta pandemia zniknie !!!Kuźwa źe by w Śierpniu juź moźna było wyjechać i zwiedzić RPA ....KUŹWA juz nie mogę się doczekać i kuźwa po szkoleniu będę Wielki Faraon wizji przyszłości. ..Kasa .kasa .kasa i jeszcze raz Kaska będzie lecieć sama .Będę znów ceniony i wielki .
Obrazek użytkownika Hej Sokoły
  • Hej Sokoły
  • 10-04-2021

Kuźwa !!!!!kiedy ta pandemia zniknie !!!Kuźwa źe by w Śierpniu juź moźna było wyjechać i zwiedzić RPA ....KUŹWA juz nie mogę się doczekać i kuźwa po szkoleniu będę Wielki Faraon wizji przyszłości. ..Kasa .kasa .kasa i jeszcze raz Kaska będzie lecieć sama . znów ceniony i wielki .

Fot. Schronisko Sowa

Ruszyła internetowa zbiórka, a dzierżawca schroniska ujawnia, kto i za co żąda od niego ponad 70 tys. zł

Fot. Zaginieni Policja

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję, gdzie może przebywać.

Fot. FB/Łukasz Czech

Dziś otwarto oficjalnie zbiornik przeciwpowodziowy w Roztoce, w gminie Międzylesie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×