REKLAMA

Lądek-Zdrój: Zderzenie 3 aut we wsi Radochów

Lądek-Zdrój: Kolizja 3 samochodów osobowych

Fot. Przemysław Szychalski

Lądek-Zdrój: We wsi Radochów zderzyły się 3 samochody osobowe. Przeczytaj, co się tam wydarzyło.

Lądek-Zdrój. W czwartek, 21 stycznia około godziny 10.00 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych we wsi Radochów. 

 

Akcja ratownicza

We wsi Radochów na drodze krajowej nr 392, zderzyły się ze sobą 3 samochody osobowe. Łącznie podróżowały nimi cztery osoby. Dwie z nich nie uskarżały się na żadne dolegliwości i odmówiły udzielenia pomocy medycznej strażakom. Natomiast dwie pozostałe osoby wymagały już interwencji zespołu ratownictwa medycznego, więc zostały przekazane medykom obecnym na miejscu. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Bystrzyca Kłodzka, dwa zastępy z JRG Kłodzko, dwa zastępy z OSP Lądek-Zdrój i OSP Trzebieszowice. Poza tym przy wypadku pracowała także policja i karetka. 

Natalia Kołodziej

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia ze zderzenia autobusu szkolnego z BMW

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Lądek-Zdrój: Zderzenie 3 aut we wsi Radochów

Kłodzko: Zbigniew Ziobro podał przyczynę śmierci dziewczynki z Kłodzka. Nowe, dramatyczne fakty wychodzą na światło dzienne.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×