REKLAMA

Lądek-Zdrój: Kto został nowym komendantem?

Lądek-Zdrój: Nowy p.o. komendanta pracuje w Policji od ponad 20 lat.

Fot. KPP Kłodzko

Lądek-Zdrój: Nadkomisarz Monika Hulboj, która od kwietnia tego roku była Komendantem Policji w Lądku-Zdroju awansowała. Kto ją zastąpi?

Lądek-Zdrój. Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku, podinspektor Rafał Siczek, powierzył obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Lądku Zdroju aspirantowi sztabowemu Przemysławowi Płaskoń. Policjant rozpoczął służbę w policji 20 listopada 2000 r. Jest absolwentem Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego.

W trakcie pełnienia służby realizował zadania na stanowiskach podstawowych w wydziałach prewencji, kryminalnego, a następnie dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Od 15 czerwca 2021 roku miał powierzone obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju. Teraz zastąpi swoją koleżankę, która została naczelnikiem Wydziału ds.Walki z Przestępczością Gospodarczą w KPP w Kłodzku.

Przeczytaj również:

<<Lądek-Zdrój: Handlował dragami wśród nastolatków>>

<<Lądek-Zdrój: Młoda kobieta chciała popełnić samobójstwo>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Lądek-Zdrój: Kto został nowym komendantem?

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×