REKLAMA

Lądek-Zdrój: Karambol 4 aut w Trzebieszowicach

Lądek-Zdrój: Zobacz filmik z porannego zderzenia w Trzebieszowicach

Lądek-Zdrój: Nad ranem doszło do karambolu kilku aut osobowych. Zobacz film z miejsca zdarzenia.

Gmina Lądek-Zdrój. W piątek, 19 lutego około godziny 5.30 nad ranem doszło do karambolu we Wsi Trzebieszowice. 

 

Ofiary śliskich dróg

Do zdarzenia doszło nad ranem we wsi Trzebieszowice, za skrętem na Konradów w stronę Kłodzka. Zderzyły się ze sobą 4 samochody osobowe i na jakiś czas zablokowały drogę. Kolejni nadjeżdżający kierowcy musieli ostro hamować, aby nie uderzyć w stojące auta. Droga nad ranem była bardzo śliska. Po przyjeździe strażaków auta stały na poboczu jezdni. Łącznie 4 samochodami podróżowało 5 osób. Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach. Nikt nie zgłaszał obrażeń i nie było osób poszkodowanych. Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Bystrzyca Kłodzka i OSP KSRG Trzebieszowice. Obecny był także patrol policji. Nie było karetki, ponieważ osoby biorące udział w zdarzeniu nie potrzebowały udzielenia pomocy medycznej. Prawdopodobna przyczyna wypadku to niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Jednak o taki stan rzeczy nie można obwiniać jedynie kierowców. Nad ranem na drogach zalega lód, który nie pozostawia wielu możliwości manewru nawet najlepszym kierowcom. Dodatkowo, znacznie ograniczona była widoczność. Na umieszczonym przez nas filmie widać, że latarnie nie świeciły się kiedy doszło do karambolu i było całkowicie ciemno. 

 

Zobacz film z miejsca zdarzenia 

 

 

Natalia Kołodziej 

Lądek-Zdrój - Zmarł były burmistrz Adam Szmidt. Kliknij, aby czytać dalej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Lądek-Zdrój: Karambol 4 aut w Trzebieszowicach

Fot. Zdzisław K. Polska-org

Lewin Kłodzki: W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Fot. Pixabay

Brytyjska odmiana koronawirusa daje inne objawy. Jakie?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×