REKLAMA

Lądek-Zdrój: Chciała popełnić samobójstwo

Lądek-Zdrój: Wczoraj przed godz. 22:00 służby otrzymały informację o kobiecie, która chciała popełnić samobójstwo. Co się wydarzyło?

Lądek-Zdrój. Straż pożarna została zadysponowana do pomocy przy otwarciu drzwi w jednym z mieszkań. Na miejscu była już policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Oficer prasowy kłodzkiej Straży Pożarnej, Bartosz Zdęga, poinformował nas, że po przeprowadzeniu rozmów negocjacyjnych z kobieta otworzyła drzwi i wpuściła służby do środka.

Dowiedzieliśmy się również, że kobieta odmówiła udzielenia pomocy przez ZRM.

<<Lądek-Zdrój: Motocyklista miał 3 promile>>

<<Lądek-Zdrój: Znisczył auto... kostką brukową>>

Potrzebujesz pomocy?

 

Masz myśli samobójcze i potrzebujesz pomocy? Zadzwoń pod darmowy numer: 22 484 88 01. Antydepresyjny Telefon Zaufania prowadzi Fundacja ITAKA. Więcej informacji na stronie internetowej (KLIKNIJ TUTAJ).

 

Autor: Zuza K. Wolska

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Lądek-Zdrój: Chciała popełnić samobójstwo

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Fot. Tauron Arena Duszniki

Duszniki-Zdrój. Sezon zimowy oficjalnie rozpoczęty. W Tauron Dusznik Arena ćwiczą biathloniści. W Zieleńcu zimowe szaleństwo rozpocznie się w sobotę.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×