REKLAMA

Koronawirus Kłodzko: Zmarło 26 osób. Raport 27 listopada

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. 27 listopada zmarło 26 osób

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 27 listopada. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zmarło 26 osób.

Koronawirus Kłodzko: 27 listopada Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 27 listopada. Odnotowano 26 zgonów. Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

Sprawdź, dlaczego sanepid nie publikuje już danych o koronawirusie 

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 27 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1318 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. W ciągu ostatniej doby łącznie na koronawirusa zmarło 65 osób, spośród nich 53 osoby cierpiały na choroby współistniejące. 12 osób zmarło bezpośrednio przez koronawirusa. Od początku pandemii na koronawirusa w województwie Dolnośląskim zmarło 1140 osób. 

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 27 listopada 

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowały 62 osoby. To o 17 osób więcej niż wczoraj.  W ciągu ostatnich 24 godzin w powiecie kłodzkim zmarło 26 osób. Wszystkie osoby spośród tych 26, miały choroby współistniejące. 

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 426 zakażonych.  Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 670 osób z miasta i gminy Kłodzko. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.  

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 239 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 670 osób z miasta i gminy Kłodzko.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 294 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 459 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 9 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda  służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 102 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 459 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 80 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 100 osób z Kudowy-Zdrój. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 66 osób z Polanicy-Zdrój. 

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 148 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 151 osób z Duszników-Zdrój. 

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 167 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 247 osób z miasta i gminy Bystrzyca Kłodzka. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 60 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 69 osób z miasta i gminy Lądek-Zdrój.

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 39 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 66 osób z miasta i gminy Międzylesie. 

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 79 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywają łącznie 124 osoby z miasta i gminy Radków. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 41 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 35 osób z miasta i gminy Stronie Śląskie.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 85 osób z miasta i gminy Szczytna. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

 

W gminie Lewin Kłodzki służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 7 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 8 osób z miasta i gminy Lewin Kłodzki. 

 

Sprawdź, ile osób zachorowało 23 listopada 

Sprawdź, ile osób zachorowało 22 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 21 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 20 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 19 listopada

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koronawirus Kłodzko: Zmarło 26 osób. Raport 27 listopada

Fot. Zieleniec Ski Arena

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim informują o swoich decyzjach wobec dalszych obostrzeń.

Fot. Antoni Kuczek Dolny-slask.org.pl

Bystrzyca Kłodzka: W centrum zdrowia trwają szczepienia. Kiedy przyjdzie kolej na seniorów?

Fot. OSP KSRG Nowa Ruda - Słupiec

Nowa Ruda: Strażacy zabezpieczyli osuwającą się skarpę na ulicy Cmentarnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×