REKLAMA

Koronawirus Kłodzko: Zmarła kolejna osoba. Raport 19 listopada

Koronawirus Kłodzko: 19 listopada. Przez ostatnią dobę zanotowano kolejny zgon

Kłodzko koronawirus 19 listopada. Ile osób jest na kwarantannie i w szpitalu?

Kłodzko koronawirus 19 listopada liczba zgonów i uzdrowień

Kłodzko koronawirus 19 listopada liczba zakażonych w miastach i gminach. Powiat kłodzki

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 19 listopada. Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Zmarła kolejna osoba.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 19 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1808 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 283 mniej niż wczoraj (18 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. 

W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 57 808 osób.

W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1693 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców.

Do tej pory wyleczono z koronawirusa 28 575 osób. 

Na kwarantannie przebywa 43 875 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 19 listopada 

Dzisiaj koronawirus w powiecie kłodzkim znów zebrał śmiertelne żniwo. W ciągu ostatniej doby zmarła 1 osoba. Ciągle 55 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1759 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 27 osób, a wyleczyło się 811.

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 75 osób, to o 5 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 40 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (442), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).

 

Koronawirus Kłodzko

Kłodzko: zakażone koronawirusem są 442 osoby, a z zakazem opuszczania domu 582. Wykryto 17 nowych chorych. Wyzdrowiało 12 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Kłodzko Gmina 

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 229 osób, a z zakazem opuszczania domu 480. Wykryto 11 nowych chorych. Wyzdrowiało 6 osób. 

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 246 osób, a z zakazem opuszczania domu 329. Wykryto 8 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.  Tu 27 października zmarła jedna osoba. 19 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 97 osób, a z zakazem opuszczania domu 185. Wykryto 9 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  Tu 3 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 76 osób, a z zakazem opuszczania domu 115. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 118 osób, a z zakazem opuszczania domu też 118. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby. 

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 55 osób, a z zakazem opuszczania domu 160. Wykryto 3 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 137 osób, a z zakazem opuszczania domu 231. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 67 osób, a z zakazem opuszczania domu 61. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby. 

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 39 osób, a z zakazem opuszczania domu 128. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.  

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 75 osób, a z zakazem opuszczania domu 175. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiały 3 osoby. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażone koronawirusem są 82 osoby, a z zakazem opuszczania domu 60. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 89 osób, a z zakazem opuszczania domu 122. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 16. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Zobacz jak sytuacja wyglądała wczoraj, 18 listopada  

Zobacz jak sytuacja wyglądała 17 listopada

Zobacz jak sytuacja wyglądała 16 listopada

Zobacz jak sytuacja wyglądała 15 listopada

Zobacz jak sytuacja wyglądała 14 listopada

Zobacz jak sytuacja wyglądała 13 listopada

Zobacz jak sytuacja wyglądała 12 listopada

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koronawirus Kłodzko: Zmarła kolejna osoba. Raport 19 listopada

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×