REKLAMA

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź najnowsze dane

Powiat Kłodzki: Kolejny przypadek koronawirusa w tym tygodniu.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i Powiat Kłodzki. Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w piątek, 16 lipca.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź najnowsze dane

Obrazek użytkownika Klaudia
  • Klaudia
  • 19-07-2021

Rząd obarcza kolejnym programem ZUS ,teraz 500 + będzie wypłacane z ZUS. Jak myślicie z kąd ZIS bierze kasę z naszych składek .PiS w ten sposób kupuje głosy kosztem naszych przyszej emerytury! Przedsiębiorcy brali kasę z ZUS ,macierzyńskie ZUS .Rząd nie dokłada do ZUS miliardów które wypływają? To wedługnie kant kosztem nas .Fundujemy klany nierobów żyjących z zasiłków krzyczacych to moja kasa. Sorry nie wszyscy tacy są bo są porzadni i pracująć ciężko. Uważam źe 500 + powinno być wyźsze dla tych co pracują a niższe którzy niechcą pracować. Rząd powinien utworzyć Państwowy Fundusz Socjalny i z tych pieniędzy wypłacać a nie z naszych składek. PiS nie był i nie jest wiarygodny przed paru laty nakazał samorządom zatrudnić osoby do obsługi programu a dzisiaj na bryg.
Obrazek użytkownika Klaudia
  • Klaudia
  • 19-07-2021

PiS owska zachłanność i podporządkowanie wszystkiego nawet sportu przynosi efekty miernoty i braku kompetencji co skutkuje powrotem naszych pływaków z Igrzysk bo niedopełnienie formalności! Czas powiedzieć wprost jak tych ludzie jak w Kłodzku radny Bartczak to brak słów kogo PiS ma ? Brak słów dokąd idziemy dokąd nas pchają ludzie którzy kiedyś walczyli z komuny a dzisiaj umknęło w propagandzie Ojca Dyrektora któremu brak wiary doskwiera a jedynie srebrniki się liczą i propagandy szycia ubrań jak uszyto Marszałkowi Grodzkiemu a Pan redaktor Naczelny Perejra cytuje .Źle przeczytałem ubolewam !! Nawet nie umię powiedzieć przepraszam .Kto oczyści z błota wylanego na marszałka ?? PIS antykomunistyczny ? Nie to komuno wracaj. Podporządkowanie wszystkiego jednej według nich słusznej opcji i nawet media mają głosić jak w Korei Północnej Peany Chwały jedynej słusznej drogi. To nie źarty jak juź mówi się źe kobiety mają być cnotliwe i mężczyzn tez tego ma dotyczyć ale w mniejszym stopniu a zachwalę jak w Chinach myśli Wodza trzeba będzie znać na pamięć. To nie jest do śmiechu! !!
Obrazek użytkownika 0pOle
  • 0pOle
  • 19-07-2021

Klaudia ! 147 miliardów NBP wydrukował Kasy ! Co dalej ?
Obrazek użytkownika 0pOle
  • 0pOle
  • 19-07-2021

Klaudia ! 147 miliardów NBP wydrukował Kasy ! Co dalej ?
Obrazek użytkownika 0pOle
  • 0pOle
  • 19-07-2021

Klaudia ! 147 miliardów NBP wydrukował Kasy ! Co dalej ?

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Fot. Canva

Kłodzko: Wczoraj przed północą, dzięki wzorowej obywatelskiej interwencji, zatrzymano kobietę, która “na podwójnym gazie” jechała po alkohol.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×