Reklama
Vitruvion
 • Strona Główna
 • Kłodzko
 • Kraj
 • Sport
 • Kultura
 • Felietony
  • Felietony

 • Strefa Gazety
 • Reklama

sobota, 19 kwietnia 2014

Imieniny obchodzą Adolf, Adolfa, Adolfina.

Powrót Kłodzko Kłodzko Wydarzenia Kłodzko z obwodnicą

Kłodzko z obwodnicą

 • PDF
Cieszy się Maciej Awiżeń, starosta kłodzki i razem z wicestarostą Adamem Łąckim rozkłada plany techniczne przyszłej drogi/fot. R.PielaCieszy się Maciej Awiżeń, starosta kłodzki i razem z wicestarostą Adamem Łąckim rozkłada plany techniczne przyszłej drogi/fot. R.Piela


Jest decyzja i pieniądze. Wkrótce zaczną budować drogęWe wtorek, 1 października, rząd zaakceptował listę 12 obwodnic przewidzianych do wybudowania w latach 2014-2018. Jest wśród nich także Kłodzko. Budowa ruszy na początku przyszłego roku. Najpierw powstanie łącznik pomiędzy drogami krajowymi nr 33 i 46.
Obwodnica w liczbach

8 miejsce
Projekt kłodzkiej obwodnicy jest na 8 miejscu na 11 pozycji, które umieszczono w projekcie zmian "Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015".

9 km
Zachodnia obwodnica Kłodzka, łącząca drogę krajową nr 33 z krajową 8 mierzyć będzie 6,6 km. Do tego 2,4 km łącznika pomiędzy krajową 46, a krajowa 33.

33 miesiące
Projekt zakłada, że budowa potrwa 33 miesiące, czyli ponad 2,5 roku.

500 mln zł
Inwestycja pochłonie co najmniej pół miliarda zł. Ministerstwo transportu deklaruje jednak, że znalazło w budżecie dodatkowe 4,7 mld zł.


Więcej w najnowszym wydaniu "Gazety Kłodzkiej" nr 210.


Komentarze (1105)Add Comment
‹ First  < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  Last ›
0
...
Napisane przez I Ta, październik 04, 2013
A ty Lupin nie prowokuj mnie do śmiechusmilies/cheesy.gif, bo mi gaz uszami wychodzi.
0
...
Napisane przez Rumcajs, październik 04, 2013
Wstrząsające informacje

0
...
Napisane przez ,,, październik 04, 2013
Kariery żadnej panowie nie robią. Oni trzepią naszą wspólną kasę, nasze podatki. Ciekawe co będzie jak któremuś podwinie się nóżka?
0
...
Napisane przez magik, październik 04, 2013
oooosmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif bożyszcze tłumów robotników i bezrobotnych smilies/cheesy.gif nik nkiów i woda na młyn odwetowców z bonn smilies/cheesy.gif rozkręcacz i animator przy kole gospdyń wiejskich o dzięcznej nazwie elktorat to elektoratsmilies/cheesy.gif człowieksłońsmilies/cheesy.gif majster w wyższej szkole spinania tematów oraz mistyfikacji politycznej fikcjasmilies/cheesy.gif gdzie kszałci sam siebie w sztuce elektromaskowania na poziomie smilies/grin.gif to nie ja smilies/cheesy.gif
0
...
Napisane przez Maniek, październik 04, 2013
O kanalia ! I co mi Szpytma powie korzystając z takich fachowców ? Nie wiedziałem ?!
0
słonik afrykański
Napisane przez Fanki, październik 04, 2013
Oooo! to pan Ryszardzie,na fotografii?

Niedawno powiedział pan, że jesteśmy opozycją z doskoku. No jak to ..my mamy teraz do pana doskakiwać. Chodzi pan sobie po lesie, po łące, a my w mieście siedzimy przecież.

Co pan tam robi w tym kapelusiku....czy motyki pan łapie do swojej kolekcji?
Może nas by pan też chciał...złapać?
0
...
Napisane przez magik, październik 04, 2013
no afrykańskie charakteryzują sie tym że maja wiekie uszy jak ten smilies/cheesy.gif no i jakie motylki :d w plecaku zestaw targowsiko myślnik standard;dsmilies/cheesy.gif i wyprawa na jarmark do czech zaprezentować pseudomegasztuczkę z kulką tam płetwiarze jeszcze tego nie znająsmilies/cheesy.gif za to my znamy weterana polityki i pewnie idzie tam jako smilies/cheesy.gif kuglarz nadworny bogusia wokandy zawiązać jakieś niebywale zakonspirowane kontakty z ludźmi którz tak jak on mogą niewiele smilies/cheesy.gif w poszukiwaniu sojuszy był już w turkmenistanie i laosie smilies/cheesy.gif
0
...
Napisane przez Mk, październik 04, 2013
Ale jazda.To jest lepsze niż kabareton w Opolu.
0
...
Napisane przez Stowarzyszenie na rzecz zagubienia wewnętrznego, październik 04, 2013
Panie Ryszardzie prosimy wpaśc do nas bedzie pan startował z pierwszego miejsca na liście nr 2.
0
świetnie trafiona samoocena (do j.w.)
Napisane przez logika, październik 04, 2013
zagubienismilies/shocked.gif
0
cyt,:Kariery żadnej panowie nie robią. Oni trzepią naszą wspólną kasę, nasze podatki. Ciekawe co będzie jak któremuś podwinie się nóżka?
Napisane przez logika (do ,,,), październik 04, 2013
już" przetrzepaną "sakwę chyba !
0
...
Napisane przez ..., październik 05, 2013
...co się czepiacie Rysia taż to mocarz podobno sam Stwórca chciał z nim wypić bruderszaft ale słonik grzecznie odmówił,bo nie pije.
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
Ale zazdrościcie Ryszardowi że wreszcie go ktoś docenił i chłop może się realizować i realizuje z sukcesami .Obwodnica to zasługa Burmistrza ale jak to bywa do sukcesów zgłasza się ojców wiele ,do porażki nikt nie chce się przypucować . Społeczeństwo Kłodzkie umie oddzielić plewy od ziarna jak to zrobiło 21.10.2012 r. , wybrało relaks zbierając grzyby niż posłuchać grupy intelektualnie nastawionych na darmową kasę wykorzystując pomysły innych ? by dotrzeć do sukcesu ,,,nie udało się mądrość kłodzczan wybrała rozwój i fachowość .Tak będzie w 2014 r. trzecia kadencja pewna ,,,,czy opozycja ma kandydata do pokonania Bogusława Szpytmy wielkiego Bogusława.
0
...
Napisane przez Hrabia , październik 05, 2013
Ryszard Skowroński już niedługo rozliczy Starostwo i PO ,kilka miesięcy a będzie biała księga osiągnięć Starosty Macieja i jego spółki , czas na reformę administracji powiatowej i usunięcie słabych urzędników z klucza ,2014 r. to rok reformy powiatu to rok nowych wyzwań dla prawdziwych fachowych urzędników .Fachowców posiada jedynie Bogusław Wielki .
0
...
Napisane przez Lupin, październik 05, 2013
Sezon sukcesów za pasem co nie gwizdnięty ?
Idź pogwizdaj po rynku pod sklepami a nie tu ortograficzną propagadnę uprawiać.
0
do opozycyjnych wróbli
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
Na dzień dobry.
Jestem w stanie odeprzeć każdy argument opozycji obwiniający zarząd miasta o , coś tamsmilies/grin.gif
Idziecie o zakład?
Jeden warunek, aby dyskusja była zwięzłowata i treściwa podpisujemy się...OK?
To, jak podejmuje ktoś rękawicę?
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
Boli ciebie mały człowiecze że wszystko nam sprzyja nawet opatrzność wie kogo wesprzeć i wspiera ,wspiera uczciwość i sprawiedliwość ludzi którzy są pomocną dłonią dla drugiego .Sklepy puste to wina PO i jej polityki wyniszczenia polskich rodzinnych firm .Ta władza ludzi szlachetnych 08.03.2012.r. pod ratuszem wsparła Kłodzkich Kupców w walce z ekspansją obcego kapitału ,wsparcie wprowadziła w czyn ,,,nie będzie więcej hipermarketów . Nasza władza ma popularność bo nie śpi i nie jest przespawana do fotela jak Starosta ,ta władza haruje a efekty widać OBWODNICA JEST ,JEST . NOWY HOTEL BĘDZIE WRAZ Z KOLEJĄ LINOWĄ .TAK PRACUJE UCZCIWA WŁADZA LUDZI FACHOWYCH SPOŁECZNIKÓW.
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
czekam na inteligentnych zaznaczam
na idiotów nie mam, czasu
formuła, pytanie i odpowiedź
możecie również pytać o powiat smilies/grin.gif

no,macie okazję błysnąć albo polec
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
oRZEŁ podpowiedz nam kto bawi się teraz w kronikarza i na umór wkleja fotki stare ,mało ten leżący biedak już nie żyje tragedia ,widać kto stoi za tą wklejką .Tacy chcą władzy ,
0
...
Napisane przez Powiec., październik 05, 2013
Ujawnij kulisy twego odejścia z PO ? czy prawdą jest że poszło o stołek.
PO i Jakub Szulc sprawili że będzie Obwodnica ,dlaczego twój Boss wprowadza w błąd mieszkańców .2007.r. dziwna propozycja zmiany przebiegu trasy obwodnicy wysłana przez twego Bossa opóźniła na kilka lat budowę obwodnicy a dzisiaj on obwieszcza sukces tylko nie swój.
0
do Kwinto'na
Napisane przez Elemelek, październik 05, 2013
A lidl to jeszcze market czy już nie?
Hotel z koleją linową to będzie zarabiał chyba tylko na was - wykupcie sobie karnety na 40 lat, by projekt nie upadł smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
Nazwisko drania, mi nie przechodzi przez gardło.

Marzy mi się forum/panel dyskusyjny w innej odsłonie. Wolałbym debatować w formule wolnej ale jednocześnie autoryzowanej myśli. Można byłoby zrobić wiele dobrego dla kłodzczan.
To tutaj to menadry.....rzeczywiściesmilies/grin.gif
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
Napisane przez Powiec., październik 05, 2013

Ujawnij kulisy twego odejścia z PO ? czy prawdą jest że poszło o stołek.
PO i Jakub Szulc sprawili że będzie Obwodnica ,dlaczego twój Boss wprowadza w błąd mieszkańców .2007.r. dziwna propozycja zmiany przebiegu trasy obwodnicy wysłana przez twego Bossa opóźniła na kilka lat budowę obwodnicy a dzisiaj on obwieszcza sukces tylko nie swój.


Podpis i już odpowiadam, autoryzując oczywiście odpowiedź.smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
Pierwsze słyszę żeby w Kłodzku miał powstać LIDL ? niema takiej możliwości .
Firma Wadex to firma z najwyższej pułki ,wie gdzie można zrobić kasę tym bardziej ze wszystkie pomysły Bossa się sprawdzają choćby gondole na Kanale młynówki ,gofry w parku strażackim , wielki kleszcz ,kryta pływalnia jako jedyna na tym terenie daje dochody .
0
...
Napisane przez Powiec, październik 05, 2013
Widzę brak ci słów do rzetelności odpowiedzi i szukasz kamuflaża do wymigania się .Jak będą obowiązkowe logingi zaloguje się .Ty piszesz pod pseudo i jest ok. Tchórzysz kolego.
0
Twórca i projektant
Napisane przez m, październik 05, 2013
Ojciec chrzestny, główny projektant obwodnicy i zarazem największy jej lobbysta to M. Awiżeń . Samo zdjęcie to potwierdza i jeszcze nie wierzycie ? ... Nazwą ją jego imieniem ha..ha..
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
Zasadu są proste, choćby nawet po to aby unikać odpowiedzi takich jak twoja na POziomie.smilies/grin.gif
Dajesz nazwisko , a odpowiadan dając swoje.
Jak ty chcesz byc politykiem skoro nie masz nazwiska?smilies/wink.gif

ps. W PO nie mam kolegów, dla tego mów mi na ty, Rychu, słoniu, panie ryszardzie ...jak wolisz, Kolegami nie jesteśmy. Pozdrawiam
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
sorry za szybkie pisanie
ale mnie cisnie czas
to masz odwage , czy odkładamy ytemat na później
bo fajny dzionek wstał i szkoda mi ztoba bicia piany
0
obwodnica
Napisane przez m, październik 05, 2013
Od 6 lat najbardziej zaangażowaną w sprawy obwodnicy była Monika Wielichowska. Ostatni wypadek (niestety) przypieczętował decyzję o jej budowie.
0
...
Napisane przez Powiec Marcin., październik 05, 2013
Panie nie kolego .Kolejny wykręt bo nie możesz odpowiedzieć ,znasz prawdę a prawda boli lepiej podszyć się pod czyjś sukces i zagrabić jako swój . Kto płaci za bilbordy oznajmiające jakoby to twój Boss był ojcem sukcesu obwodnicy. Podpisz się pierwszy z imienia i nazwiska .
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
Ta obwodnica, jej przebieg (logiczniejszy i tańszy przede wszystkim), to tez,dziecko burmistrza.
Jezeli ktoś uważa, że facetowi nie zależało na bezpieczeństwie mieszkańców jest niespełna rozumu.
Ostatni wypadek-tragiczny przypadek przypieczętował decyzję o jej budowie.
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tak jest.
Istniała jeszcze mozliwość inna, mianowicie wstrzymywanie się od ważnych głosowań i celowe łamanie dyscypliny klubowej, ale nie wierzę, żeby Wielichowska miałby na tyle odwagi.
Wypadek pomógł jej staraniom, Dąbrowskiego,Raczyńskiej i wielu innych osób.
Zbieg okolicznności, ot cały sukces i nic więcej.
0
...
Napisane przez magik, październik 05, 2013
hehe smilies/cheesy.gif rysiardo odpiera każdy ale to każdy argument smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif szczególnie te których sam używa taki jest z niego orzeł nielotsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif idzie o zakład :d a myśleli wszyscy że odchodzi z ruchu palikota z tymi kijami smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif fanatyk działalności anonimowo bzdurnej na forum uprasza sie o podpissmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif jak zwykle zaskakuje swoją nieprzewidywalną mądrością taboretową i zmianą imagu jako fachura od mediów i piaru doceniony w dorzeczu kongo za przekonanie pawianów że powinny go welbić zupełnie za darmo smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif mistrzowskie szlify w tym temacie który wiadomo że spiął sam uzyskał w kampani likwidacji strażaków cały układ słoneczny o tym mówił smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif tak rzeczowo i merytorycznie jak sam wielki mediamag rysirdinhosmilies/cheesy.gif
0
...
Napisane przez Powiec, październik 05, 2013
m przyznaje ci Asa tak to prawda Pani Poseł jest z Posłem Jakubem tymi osobami które wydeptały tą inwestycję ,tak śmierć młodego kierowcy była pieczęcią i na tej tragedii wasz Boss chce zbić kapitał polityczny , czy Pani Poseł lub Pan Poseł stawia bilbordy i ogłasza na telebimach ,to obowiązek za to się bierze pieniądze .Pan Burmistrz chyba się zagalopował jak na tragedii chce być trzecią kadencję tym bardziej to jego decyzja spowolniła tą inwestycję.
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
no, właśnie pokemon magik,
wsiadam na Macieja i jadę w góry

p.Chodzi o rower,oczywiście.
papapa
0
...
Napisane przez r., październik 05, 2013
sukces PO i Awiżenia rzecz to oczywista tylko za kase musze spinać inaczej
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
Obwodnica to kilometry schodzone i wyjeżdżone przez naszego Bossa .Obwodnica to dzieło Bossa i szlachetnych pomocników jak Poseł Andrzej Dąbrowski ,Poseł Monika Wielichowska i szczególnie przychylność vice .Prezesa Rady Ministrów Janusza Piechocińskiego Dziękujemy .
0
...
Napisane przez fan Moniki, październik 05, 2013
Awiżeń na sukces to teraz będzie musiał zapracować jak mu się zgęści sytuacja polityczno-samorządowa.
Dziwi mnie skąd wy w tym PO bierzecie te pokłady naiwnych ,którzy na forach bronią waszych interesów??
Istnieje mnóstwo osobowych przykładów wykorzystania przez klan Awiżeni tzw. swoich ludzi.
Zostaniecie wyciśnięci ma maksa.
Mi to się prawie przydarzyło, na początku mojej przygody.....smilies/grin.gif

ps.Wielichowska obecnie ciągnie to wszystko. Awiżeń bez niej nie istnieje. Nasze interesy prawdopodobnie będą kolidowały i bez względu na jej zasługi będzie punktowana w okresach przedwyborczych. Jako polityk chyba to rozumie???Mam nadzieję...smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez ,,,, październik 05, 2013
kilometry wyjeżdżone przez naszego Bossa kosztowały mieszkańców Kłodzka ponad 50 tys
ostatnie wakacje gdzie były Portugalia czy Hiszpania?
0
...
Napisane przez mela, październik 05, 2013
Ponad 72 tys. km - tyle przejechało przez rok służbowe Volvo burmistrza. Kłodzcy samorządowcy - bo autem jeździł nie tylko Bogusław Szpytma - wydali na zakup paliwa ponad 42 tys. zł. Średnio miesięcznie zostawiali na stacjach benzynowych po 3,5 tys. zł - podlicza Romuald Piela
to te wakacje musiały nieźle kosztować
0
...
Napisane przez mela, październik 05, 2013
Dopisz jeszcze Niebieszczańskiego kolegę JP do obwodnicysmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
0
...
Napisane przez dr, październik 05, 2013
dajcie spokój richodryń dopisze każdego kogo każe mu Sz nawet Goździkowąsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
0
...
Napisane przez r, październik 05, 2013
No właśnie największa zasługę dla obwodnicy Kłodzka ma burmistrz który lobbował z Goździkową
0
...
Napisane przez oRZEŁ, październik 05, 2013
Niebieski jest na emeryturze ale spoko OK pomógł .Goździkowej nie kumam kto to poseł czy coś w tym temacie.
0
...
Napisane przez ciekawy, październik 05, 2013
Kto to, niebieski
0
Zasługi
Napisane przez m, październik 05, 2013
Najwięcej zasług w ostatnich 6 latach w sprawie obwodnicy ma posłanka Monika Wielichowska. To , że potrafi się porozumieć z burmistrzem ponad podziałami i współpracować w sprawie obwodnicy i wielu innych tematach należy docenić. Oby więcej takich posłów z naszego terenu było w PARLAMENCIE. Nie kalkulowała i nie kalkuluje politycznie jak inni posłowie , kiedy chodzi o sprawy samorządowe !!!!!
0
...
Napisane przez ,,młot na debili ,,, październik 05, 2013
Wiele krytyki wylałem pod adresem Pana Burmistrza i jego ludzismilies/kiss.gifsmilies/kiss.gif Sorry myliłem się on jedyny coś robi dla naszego miastasmilies/kiss.gifsmilies/kiss.gifsmilies/kiss.gif Mimo kłód i referendum on nie poddaje się idzie jak taran do przodu z sukcesem czego Obwodnica jest zwieńczeniem smilies/kiss.gifsmilies/kiss.gif po sądach go targają a on nie zwalnia BRAWO jestem zaskoczony i wiem że teraz oddam głos na niegosmilies/kiss.gifsmilies/kiss.gifsmilies/kiss.gif Niebieski to Pan Niebieszczański .
0
...
Napisane przez Zorza, październik 05, 2013
Twierdzisz tak, bo musisz czy podpierasz dowodami, że" Obwodnica to też dziecko B."

Podaj dowody na to, że tak jest. Masz na to jakiś papier, że : Burmistrz Miasta Kłodzka chodził, jeździł, lobbował(u kogo?), wydeptał u Premiera tą inwestycję dla Kłodzka.

A teraz ma odwagę wisieć na Bilbordzie za przewinienia opozycji i za śmierć młodego kierowcy. O jakże cierpi...?
0
...
Napisane przez magik, październik 05, 2013
Avericho smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif niczym rozpuszczalnik z 2 zeta jest niewidzialny na forum smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif nikt go oczywiście nie podejżewa smilies/cheesy.gif o takie sprawy przecież to normalny dojżały mężczyzna smilies/grin.gifsmilies/cheesy.gif tak mu to doskonale idzie że forum zaczął użytkować markowy rozpuszczalnik chluba tego grodu smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif magister z pochodzenia i człowiek sukcesu z wyobrażenia smilies/cheesy.gif wspomaga turboklawisza rysiardo w walce z wiatrakami smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif takich sukcesów jeszcze nie było smilies/cheesy.gif
0
...
Napisane przez kierowiec, październik 05, 2013
wybory ida trzeba cos obiecać , ale dobre i to , a nuż jednak zrobią i w Kłodzku nie bedzie ginąć tylu ludzi , bardzo długo to trwało ale miejmy nadzieję że wkoncu bedzie , powinna byc jeszcze porządna szeroka droga od kudowy do wrocławia bo to wstyd jeżdzić takim wąskim śledziem , tam jest mnóstwo wypadków
0
BRAWO
Napisane przez Elemelek, październik 05, 2013
Pan może się znowu pomylić oddając głos na tarana, więc może proszę nie głosować wcale? smilies/grin.gif
0
lidl
Napisane przez Elemelek, październik 05, 2013
Lidla nie będzie jednak? To tylko plotki, że kolejny market wybije kolejnych sklepikarzy? Interesujące..
0
...
Napisane przez Kłko, październik 05, 2013
Pani posłanka Wielichowska starała sie od 2007 i prowadziła "twarde" negocjacje /jak sama twierdzi/ mamy prawie 2014 i jest dopiero po kolejnym tragicznym śmiertelnym wypadku zapewnienie ze obwodnica bedzie - 7 lat to ja mogę czekać na decyzje, podjęcie inwestycji i ukonczenie inwestycji a nie na dopiero zapewnienie ze będzie , kurde ludzie co wy robicie ? to nie bangladesz tylko cywilizowany kraj - drogi miały byc juz dawno zrobione , pogonic te rządy ludzi podejmujących decyzje przez 7 lat, idą wybory więc trzeba znowu coś ludziom obiecać?
Ja bym sie wstydził chwalic jako poseł że 7 lat o coś zabiegam i 7 lat potrzebuje żeby dostac zapewnienie ze bedzie , masakra jakaś co ci panstwo z PO robią
0
...
Napisane przez Zorza, październik 05, 2013
Robią to co muszą, nikt nie przewidywał, że przejdziemy przez kryzys suchą stopą.
Macie wybór, macie Pisaków, to dopiero będzie egzotyka wyborcza.
Będzie głśno i napewno nie nudno.
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
Skąd u was się w umysłach zrodził Lidl to bzdura ,tak plotki ,za tej władzy żaden market niepowstanie !!!!!!
0
sprawa Lidla
Napisane przez ITa, październik 05, 2013
Posłaniec i obrońca z ratusza, przynosi wieści, tak wiarygodne jak sam gospodarz.
To nazywa się właściwe informowanie mieszkańców Kłodzka.
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
Lidla NIEMA I NIE BĘDZIE !!!!!!! Ta władza nie wyda takiego pozwolenia ,ta władza dotrzymuje słowa danego kupcom.
0
...
Napisane przez Tomas, październik 05, 2013
Tych dwóch na zdjęciu szukają drogi ewakuacyjnej z powiatu.Romuald dziennikarz wali sciemę
0
...
Napisane przez poznika, październik 05, 2013
Ostatnie spostrzeżenie PO jako partia działa w internecie,boją się wychodzić do ludzi bo ludzie mają ich dość
0
...
Napisane przez EMERYT, październik 05, 2013
Warszawa jest GOTOWA na sprzątanie a w krótkim czasie cała POLSKA
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
PO POzamiatane ciekawi co tacy mamin synki którym wydaje się że są wiecznymi Starostami posłami będą robić jak przegrają a przegrają .Już dzisiaj E.G zrobiło sondaż kogo na jakie stanowisko , w mieście z 88% poparciem wygrywa obecny włodarz , w powiecie wygrywają ludzie z poparciem Bogusława Szpytmy najwyższe wyniki osiągają w Kłodzku gdzie na 5 radnych zdobywają wspólnie z PSL 5 mandatów w Gminie i Polanicy zabierają też wszystko i Kudowa ,Szczytna ,Duszniki prawie wszystko w pozostałych 2/3 mandatów tak więc w powiecie będą rządzić samodzielnie .Miasto poprze wszystkich kandydatów 21 radnych z poparcia Bogusława Szpytmy TO BĘDZIE SUKCES NA MIARĘ WIEKU .
0
...
Napisane przez Znudzony Obserwator., październik 05, 2013
Po długim milczeniu z radością mogę napisać WÓDZ JEST JEDEN to co dokonał w sprawie obwodnicy i zagospodarowania małej twierdzy ,budowy kolei linowych łączących dwie twierdze głośno z podziwem mówi się w Krakowie . Panowie Arkolenie Krzysztofolenie , bebelolenie .michałolenie CZAS WASZ ZAKOŃCZONY MOŚCI PANOWIE WAM KURY WYPROWADZAĆ SZCZAĆ A NIE POLITYKĘ UPRAWIAĆ NA WODZA ZA MALI ZA MALI JESTEŚCIE .
0
...
Napisane przez :, październik 05, 2013
Znudzony Obserwatorze, jesteś rzeczywiście bardzo nudny i wieloznaczny - to od tych wszystkich nicków,którymi się posługujesz. Dla nas w Kłodzku zawsze będziesz tym kim byłeś przed sprowadzeniem swojego guru do miasta. A kim? Sam najlepiej odpowiesz sobie na to pytanie. Papier nie zmienia człowieka a kury sam szczać wyprowadzaj, wszak to twoje ulubione powiedzonko.
0
...
Napisane przez ..., październik 05, 2013
wykupujcie karnety na twierdzę bo nie będzie dla was na wypłatę z budżetu, kombinowane wałkonie.
0
...
Napisane przez I Ta, październik 05, 2013
Kury i szczanie to powiedzenie Piłsudskiego. Tak wielki wódz a miał problem z włączeniem radia, przecież tylko należało przekręcic gałkę.smilies/smiley.gif
0
...
Napisane przez znudzony obserwator, październik 05, 2013
Ja nikogo nie sprowadzałem ,ja przyjeżdżając do Kłodzka bo mam rodzinę obserwuje zmiany a te są pozytywne od siedmiu lat Kłodzko się zmieniło się na lepsze kolorowe tysiące nowych atrakcji i ten bój o Obwodnicę wygrany przez Pana Bogusława Szpytmę to kunszt mistrza .PO wróg nr.1 w mieście a w Warszawie rządzi PO i udało się . Ten wyczyn był ostatnio w Krakowie podziwiany w mediach podawano przykład Kłodzka i Burmistrza . Ostatnio miałem przyjemność poznać Panią radną Danutę Kołt to kobieta chodząca encyklopedia finansów i przyjazna dłoń dla ludzi społecznik a Pan Burmistrz ma takich jeszcze 11 stu . Dziwię się opozycji która niema żadnego programu a jedynym programem to procesy i próba destabilizacji nieudana . Więc opozycjo po waszej stronie same nudy i leniuchowanie obłudolenie .
0
...
Napisane przez m, październik 05, 2013
Będzie kolejka gondolowa, będzie hotel , będzie i Lidl i wiele innych atrakcji .Mieszkańcy to nie poddani sklepikarzy , którzy im będą narzucać swoją wolę. To klient wybierze czy kupi w Lidlu, Biedronce......, czy u sklepikarza. Powiedzenie prawdziwego handlowca brzmi: KLIENT NASZ PAN , a nie kupuj u mnie bo ograniczę ci wybór !!!!!
0
...
Napisane przez oRZEŁ, październik 05, 2013
Znudzony obserwatorze masz rację ,,,,,,smilies/grin.gifsmilies/grin.gif,,,,,,naszej opozycji PO i referendalnym pozostaje jeden kunszt w którym są naprawdę dobrzy to KURY SZCZAĆ WYPROWADZAĆ ha ha ha.
PO I MACIUŚ W 2014.r. pozostanie a i tym od sądów KURY SZCZAĆ WYPROWADZAĆ i dziękować że to będą mogli robić .
0
...
Napisane przez Wrota.kl., październik 05, 2013
Żeby ta moc nie przerodziła się w niemoc ciemnej strony.
Nie ma tu żadnych konkretów z kim i o co chcecie walczyć.

Ze strachu wychodzą wam te bzdety? bo nie ma nic na pewno.
0
...
Napisane przez Kwinto, październik 05, 2013
Opozycjo bierz przykład z Pana Ryszarda Skowrońskiego Chłop wreszcie może chodzić z podniesioną głową bo poparł tych co na imię mają sukces a na nazwisko wygrana . R.S dzisiaj realizuje swoje dobre pomysły .R.S KHK upadł nie był zastrzeżoną marką może byś go wydał by ludzie zobaczyli prawdę i demokrację .
0
...
Napisane przez oRzeł wylądował, październik 05, 2013
niewykluczone, o ile tytuł nie jest własnością intelektualną prawnie zastrzeżonąsmilies/grin.gif
‹ First  < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  Last ›

Napisz komentarz
Możesz dodać swój komentarz tutaj

busy