REKLAMA

Kłodzko: Samochód wypadł z drogi na obwodnicy. Zobacz film

Kłodzko: Kierowca stracił panowanie nad samochodem?

Fot. Marcin Aleksander

Kłodzko: Na drodze krajowej nr 8 doszło do dziwnego zdarzenia drogowego. Kierowca zjechał z drogi wprost na barierki.

Kłodzko. W sobotę, 13 lutego w godzinach porannych policja dostała wezwanie do zdarzenia drogowego na obwodnicy Kłodzka. Zobacz film z miejsca wypadku.

 

Kłodzko: Samochód wypadł z drogi na obwodnicy. Zobacz film

 

Co się stało?

Póki co dokładne przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Wiadomo, że kierowca z jakiegoś powodu wypadł z drogi krajowej nr8 na obwodnicy Kłodzka. Bus zatrzymał się pomiędzy barierkami i tam już został. Na miejscu obecna była policja. Straż pożarna nie podejmowała tam interwencji, ponieważ nie było takiej potrzeby. Auto znajduje się poza drogą i nie zagraża innym. Czeka, aż zabierze je laweta. W tym zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało.  

 

Film z miejsca zdarzenia

 

 

Ślisko na drogach

Padający śnieg, niskie temperatury oraz silny wiatr powodują, że nawierzchnie dróg bywają bardzo śliskie. Należy pamiętać, że bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych. Już od kilku dni w Powiecie Kłodzkim utrzymują się bardzo niskie temperatury sięgające nawet do -15 stopni Celsjusza. Drogi krajowe są na bieżąco odśnieżane, ale pomimo to mogą być pokryte cienką warstwą lodu. Dostosowanie prędkości do warunków drogowych jest w tym okresie kluczowe, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym kierowcom. 

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko - Mężczyzna bez prawa jazdy z promilem alkoholu we krwi. Kliknij, aby czytać dalej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko: Samochód wypadł z drogi na obwodnicy. Zobacz film

Obrazek użytkownika Łukasz
  • Łukasz
  • 16-02-2021

Jawna kradzież pieniędzy z OFE! Kradzieź w białych rękawiczkach składek odkładanych przez Polaków w OFE .Zabierają wszystko i jeszcze karzą płacić za nie swojej ,tak działa PiS .Ile krzyku o kradzieży było gdy pierwszy zamach zrobiła PO a dzisiaj wszustko zabierają i jeszcze karzą 15% haraczem Banda okrada nasze oszczędności na starość Niech ich piekło pochłonie. Mało wszystkie spółki chcą znacjolizować ?

Kłodzko: Palą się pustostany na terenie kłodzkiego PKS-u. Zobacz zdjęcia z akcji.

Powiat Kłodzki: Mieszkańcy mogą liczyć na zorganizowanie wesel w tym sezonie letnim, ale kiedy dokładnie?

KPP Kłodzko

Polanica-Zdrój: Tym razem praworządność nie opłaciła się mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. Zgłosił włamanie i sam przy okazji wpadł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×