REKLAMA

Kłodzko: Mężczyzna został zamordowany w swoim mieszkaniu

Kłodzko: Mężczyzna został zaatakowany ostrym narzędziem

Kłodzko: Znamy już przyczynę zgonu mężczyzny znalezionego w mieszkaniu.

Kłodzko. W piątek, 29 stycznia, w jednym z kłodzkich mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Od początku wokół sprawy krążyło uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna został zabity. Między innymi dlatego przez kilka godzin śledczy bardzo wnikliwie badali miejsce zdarzania w centrum Kłodzka. Co udało się ustalić? 

 

To było zabójstwo

Podejrzenia okazały się trafne. Mężczyzna został zabity. W prokuraturze rejonowej w Kłodzku przeprowadzane jest pod tym kątem śledztwo. W wyniku przeprowadzonej sekcji zwłok denata ustalono, że otrzymał on kilka ciosów ostrym narzędziem w okolicy szyi. To spowodowało, że mężczyzna się wykrwawił na śmierć. Jak informuje prokuratura rejonowa w Kłodzku, osoba podejrzana o spowodowanie tego czynu obecnie przebywa na oddziale psychiatrycznym szpitala w Kłodzku i jest diagnozowana. Taką decyzję podjął lekarz psychiatra. Teraz cała sprawa będzie badana w kierunku pozbawienia życia z artykułu 148 KK. Prokuratura oczekuje na możliwość przesłuchania tej osoby w charakterze podejrzanego. Narazie jednak nie ma takiej możliwości. Jest wydane orzeczenie, że ze względu na stan zdrowia, a konkretnie stan psychiczny - póki co nie mogą być wykonywane żadne czynności z udziałem tej osoby. O wszelkich nowych informacjach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco. 

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko - śmiertelny wypadek na Nadrzecznej. Kliknij, aby dowiedzieć się co się stało

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: Mężczyzna został zamordowany w swoim mieszkaniu

Fot. Aneta Bajer

Nowa Ruda: Doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców

Fot. Fundacja Itaka

Widziałeś tego mężczyznę? Zadzwoń do fundacji Itaka

Fot. FB/KPRM/ zrzut ekranu

Hotele zamknięte na majówkę, żłobki otwarte od 19 kwietnia. Jakie zmiany jeszcze nas czekają?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×