REKLAMA

Kłodzko: Kierujący nie miał prawa jazdy, ale miał amfetaminę

Kłodzko: Zatrzymany mężczyzna miał w samochodzie narkotyki

Kłodzko: Policjanci znaleźli narkotyki w samochodzie. Kierowca nie posiadał prawa jazdy.

Kłodzko: 17 stycznia policjanci z kłodzkiej drogówki zatrzymali do rutynowej kontroli mężczyznę jadącego samochodem osobowym. 

Kliknij, aby zobaczyć czy Zieleniec się otworzy

 

Coś było nie tak

Podczas kontroli drogowej mężczyzna zachowywał się dziwnie i nerwowo. Pierwszym odkryciem policjantów był fakt, że kierujący nie ma prawa jazdy i nigdy go nie posiadał. Druga niespodzianka jaka czekała w samochodzie mężczyzny to woreczek z białym proszkiem. Po badaniu wyszło, że była to amfetamina. Z ilości, którą przewoził w samochodzie 35 - letni mężczyzna, można by było zrobić kilkadziesiąt porcji narkotyków. Okazało się, że nie był to jednorazowy wybryk. Kierowca pojazdu był już wcześniej karany za przestępczość narkotykową. 

 

Zarzuty

18 stycznia mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Teraz odpowie za to przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi w Polsce do 3 lat więzienia. Kara może się zwiększyć, jeżeli sprawca posiadał przy sobie znaczne ilości. Jednak w tym przypadku, mężczyzna będzie karany w ramach recydywy podstawowej. Oznacza to, że sąd może skazać go na maksymalny wymiar kary, a w dodatku zwiększony o połowę - w tym wypadku kierowca może trafić do więzienia nawet na cztery i pół roku. 

Natalia Kołodziej, inf. KPP Kłodzko

 

Kłodzko - Nowy szef policjantów. Kliknij, aby sprawdzić kto to

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: Kierujący nie miał prawa jazdy, ale miał amfetaminę

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×