REKLAMA

Nowa Ruda

Starosta stracił cierpliwość i zapowiada, że zwróci się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o kontrolę chorobowego Zbigniewa Radgowskiego

Fot. Grupa Sudecka GOPR

Góry Stołowe: Ratownicy z Grupy Sudeckiej GOPR otrzymali od gminy Radków działkę budowlaną w Karłowie. W niedalekiej przyszłości powstanie na niej nowa stacja ratownictwa górskiego.

Fot. OSP KSRG Nowa Ruda - Słupiec

Nowa Ruda: Wczoraj około godz. 17:30, na ulicy Słupeckiej, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Pijany 20-latek uderzył w dwa auta. Dwie osoby trafiły do szpitala. Co się wydarzyło?

Fot. OSP KSRG Jugów

Bartnica: Przed godz. 15:00 służby otrzymały informację o aucie, które dachowało. Co się wydarzyło?

Fot. Adobe Stock

Ludwikowice Kłodzkie: Wczoraj, około godz. 15:00 helikopter LPR lądował przed Domem Pomocy Społecznej. Z okna na drugim piętrze DPSu wypadło dziecko.

Fot. OSP Nowa Wieś Kłodzka

Nowa Wieś Kłodzka: W miniony weekend odbyła się 49. edycja Rajdu Świdnickiego-Krause. W trakcie zawodów doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Co się stało?

Bożków: Statyści do filmu historycznego “Filip” poszukiwani. Chcesz wystąpić na dużym ekranie? Zgłoś się.

Fot. materiały promocyjne Sexify

Nowa Ruda: Urodzona w Nowej Rudzie, Aleksandra Skraba, wystąpiła w kultowym serialu Netflixa. Netflix poinformował o tym, że powstanie druga część Sexify.

Fot. Redakcja

Nowa Ruda: Kilka minut przed godz. 9:00 młody mężczyzna uderzył w schody poczty przy ul. Niepodległości. Co się wydarzyło?

Fot. KPP w Kłodzku

Nowa Ruda: Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali 38-latka, który ukradł torebkę. Mężczyźnie udało się uciec, nie spodziewał się jednak, że kilka godzin później wpadnie w ręce policji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×