REKLAMA

Duszniki-Zdrój

Fot. Canva

Duszniki-Zdrój: Wczorajsza noc nie była spokojna dla mieszkańców jednego z budynków przy ulicy Zdrojowej. Doszło do wycieku gazu, ewakuowano kilkanaście osób.

Fot. Canva

Duszniki-Zdrój: Tydzień temu przy ulicy Wiejskiej znaleziono dwa ciała. Prokuratura zleciła sekcję zwłok. Znamy przyczynę śmierci.

Fot. Canva

Duszniki-Zdrój: Czytelnicy informują, że w mieszkaniu przy ulicy Wiejskiej znaleziono dwa ciała. Na miejscu pracują służby.

Fot. zrzutka.pl

Duszniki-Zdrój. Pan Henryk potrzebuje pomocy. Wejdź na portal zrzutka i pomóż

Fot. FB/Piotr Lewandowski, burmistrz Dusznik-Zdroju/zrzut ekranu

Duszniki-Zdrój. Młodzi wandale niszczą miasto. Co tym razem zrobili nieletni chuligani?

Fot. materiały prasowe UM Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój: Kilka miesięcy temu Aleja Chopina przeszła metamorfozę. Zasypano rowy, w których gromadziła się woda, zdjęto kostkę brukową i zastąpiono ją nową mineralną nawierzchnią. Jaki jest efekt i dlaczego specjaliści uważają, że powinno się brać przykład z Dusznik-Zdroju?

Fot. Pixabay

Duszniki-Zdrój. Kobieta wyszła z domu seniora i zaginęła. Widziałeś starszą panią poruszającą się o lasce?

Fot. Canva

Duszniki-Zdrój: W niedzielę będzie można się zaszczepić przeciwko COVID-19 bez zapisów.

Fot. FB/Burmistrz Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój. W mieście doszło do kolejnego aktu wandalizmu. Tym razem ktoś zniszczył donice z kwiatami na moście przy Placu Warszawy. - Jeżeli ktoś wie więcej o tym incydencie, prosimy o kontakt albo z Urzędem, albo najbliższą jednostką policji. Jednocześnie proszę wszystkich - jeżeli widzicie, że ktoś niszczy nasze mienie - nie bójcie się i zgłaszajcie na numer alarmowy policji (można to zrobić anonimowo) - apeluje Piotr Lewandowski, burmistrz Dusznik-Zdroju.

Fot. Materiały promocyjne "Polski Ład"

Duszniki-Zdrój: W piątek, 16 lipca, we Wrocławiu odbyła się konferencja dotycząca rządowego programu “Polski Ład”. Jedną z rządowych propozycji dla naszego regionu jest budowa kolei linowej z Dusznik-Zdroju do Zieleńca.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×