REKLAMA

Wydarzenia

Rozmowa z Marcinem Krzyżanowskim, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego

Fot. Canva

Powiat Kłodzki: Przypominamy, że od 1 października Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku zostanie przełączona do centrum powiadamiania ratunkowego.

Powiat Kłodzki: Przypominamy, że od 1 października Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku zostanie przełączona do centrum powiadamiania ratunkowego.

Fot. WL

Ołdrzychowice Kłodzkie: Około godz. 9:00 na DW 392 doszło do zderzenia trzech aut. Droga jest zablokowana. Co się stało?

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Fot. UMWD

W tegorocznej, jubileuszowej edycji Forum Ekonomicznego wzięło udział aż ponad 6 tysięcy uczestników, w tym prawie 4,5 tys. zaproszonych gości z 56 krajów świata. Była to jedna z najliczniejszych imprez, jakie zorganizowano w Polsce od momentu wybuchu pandemii koronawirusa. Podczas wydarzenia przyznanych zostało wiele nagród. Poznaliśmy też ważne dla Dolnoślązaków programy, które będą realizowane w najbliższym czasie. Przez trzy dni trwania konferencji odbyło się prawie 420 wydarzeń merytorycznych takich, jak panele dyskusyjne czy wykłady.

Fot. Canva

Powiat Kłodzki: Tauron planuje przerwy w dostawie energii. Sprawdź, gdzie tym razem wyłączą prąd.

Fot. Pixabay

Potrzebujesz kupić lekarstwa w niedzielę? Zobacz, które apteki pełnią dziś dyżur

Za Olbrzyma, jak mówi się o bożkowskim pałacu Nowicki chce 6 milionów 700 tysięcy złotych. Czy znajdzie się chętny na zakup?

Fot. Gmina Kłodzko

Gmina Kłodzko. Zmarła wieloletnia Skarbnik Gminy Kłodzko. Swoją koleżankę z pracy wspominają pracownicy Urzędu Gminy Kłodzko

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×