REKLAMA

Wydarzenia

fot. UMiG Bystzryca Kł.

Do końca sierpnia potrwa rewitalizacja trasy spacerowej wzdłuż murów obronnych w Bystrzycy Kł.

fot. PKS w Kłodzku

Jeździsz autobusami należącymi do PKS Kłodzko. Koniecznie sprawdź nowy rozkład jazdy. Obowiązujący od dziś.

fot. KPP Kłodzko

52-latek został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala

Fot. Gmina Kłodzko

Nową prezes klubu została Monika Żytyńska, która przejmuje nie tylko Orlęta w znakomitej formie, ale także świetnie przygotowane boisko do ćwiczeń. Wójt Gminy Kłodzko pogratulował pani Monice, a byłemu prezesowi - Grzegorzowi Żytyńskiemu podziękował za profesjonalną współpracę, liczne osiągnięcia oraz pielęgnowanie idei krzewienia kultury fizycznej.

fot. Gmina Kłodzko

To już drugie jednogłośne absolutorium wójta Zbigniewa Tura. Wszyscy radni obecni podczas sesji, która odbyła się 30 czerwca zagłosowali na TAK, co oznacza, że akceptują działania wójta.

fot. Gmina Kłodzko

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Szalejowie Dolnym została ujęta w wykazie planowanych zakupów samochodów ratowniczo-gaśniczych jeszcze na ten rok. Średni samochód zostanie zakupiony ze środków własnych (200 tys. zł), dotacji budżetowej ze środków krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego (275 tys. zł) oraz środków finansowych Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (285 tys. zł).

fot. UMWD

Stworzenie sieci zabytków techniki pomoże dolnośląskim przedsiębiorcom rozwijać swój biznes, a zwiedzającym zaproponuje atrakcyjny, kompletny produkt turystyczny.

fot. KW PSP Wrocław

29 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków komendanta powiatowego w Kłodzku. Został nim brygadier Tomasz Szyszka.

Nowo mianowany komendant jest absolwentem Szkoły Głównej Straży Pożarnej w Warszawie, a także Politechniki Wrocławskiej, gdzie na wydziale informatyki i zarządzania uzyskał tytuł magistra inżyniera.

Strażacką służbę Tomasz Szyszka pełnił w Wałbrzychu, skąd w 1999 roku został przeniesiony do Kłodzka na stanowisko oficera ds. kontrolno–rozpoznawczych.

fot. internet

Kobieta miała 2 promile. Zajmowała się w takim stanie 7-tygodnowymi dziećmi.

Fot. Powiat Kłodzki

Zmarły dwie osoby z gminy Bystrzyca Kł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×