REKLAMA

Wydarzenia

Czy w mieście powstanie ogrodzony i zalegalizowany wybieg dla psów? O to zabiegają właściciele czworonogów. Napisali petycję w tej sprawie.

Po 15 miesiącach zapadł wyrok. Sąd skazał byłego wiceburmistrza Kłodzka na karę grzywny. Taki sam werdykt usłyszał przedsiębiorca budowlany, który zasiadał obok byłego samorządowca na ławie oskarżonych.

Makabryczny koniec miała kłótnia dwóch kobiet w Wojborzu. Polała się krew.

Zbiornik małej retencji w Mikowicach właśnie jest ogradzany. Część mieszkańców wsi protestuje przeciwko temu rozwiązaniu.

Od ponad dwóch lat mieszkańcy okolic ul. Podgórnej w Kłodzku walczą o remont chodnika. Korespondencja w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Kłodzku jest już pokaźna.

Udało się: Ihor Ivchuk, Ukrainiec, który założył rodzinę w Ołdrzychowicach Kłodzkich, dostał kartę czasowego pobytu. Już od poniedziałku rozpoczął pracę.

foto: pixabay.com

Sprawdzamy, na co mieszkańcy wydają pieniądze ze świadczenia wychowawczego i ile na ten cel wydał już kłodzki ośrodek pomocy społecznej.

Mieszkańcy wsi Święcko nie godzą się na powstanie ubojni bydła w swojej miejscowości. Boją się brudu, szczurów, much, odoru i hałasu.

foto: pixabay.com

Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą do 22 listopada składać wnioski o dotację na inwestycje w obszarze nawadniania w gospodarstwie rolnym.

Do państwa Marii i Zdzisława Kasper z Bystrzycy Kłodzkiej przyszła pracownica Zakładu Usług Komunalnych z dwoma policjantami. - Tak walili w drzwi, że mało zawału nie dostałam - mówi roztrzęsiona Maria Kasper.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×