REKLAMA

Wydarzenia

Zanieczyszczone powietrze to codzienna zmora mieszkańców powiatu kłodzkiego. Radni z Polanicy-Zdrój postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Komu należy się wymiana pieca kopciucha?

PKS Kłodzko z tygodnia na tydzień zmniejsza liczbę połączeń. W powiecie nikt nie chce słyszeć o nowym przewoźniku. Czy mieszkańcy powiatu kłodzkiego niedługo zostaną bez autobusów?

Fot. KWP Wrocław

Powiat Kłodzki: beczki z amfetaminą zakopane w lesie

Posłanka Monika Wielichowska z Nowej Rudy podczas protestów w Warszawie padła ofiarą jednego z funkcjonariuszy. Jak twierdzi, naruszył jej nietykalność cielesną i zniszczył mienie. Co o całym zajściu sądzi przedstawiciel obozu rządzących, senator Aleksander Szwed?

Gmina Kłodzko: kierowca kierował autem mając promil alkoholu

Fot. Zbigniew Waluś

Szpital w Kłodzku ma dostać od starostwa powiatowego prawie 3 miliony złotych na pokrycie strat związane z jego funkcjonowaniem.

Fot. Facebook Królowe Życia

Dagmara Kaźmierska, Królowa Życia z Kłodzka, ostro odpowiedziała na komentarz Gabriela Seweryna zamieszczony pod jednym z jej zdjęć. Na fotografii znajduje się Dagmara Kaźmierska w towarzystwie Piotra Wąsińskiego, producenta programu Królowe Życia. 

 

O co poszło?

Gmina Kłodzko: kobieta jechała z prędkością 105 km/h

Fot. R.Piela

Kłodzko: zmarł ksiądz Stanisław Czachor wieloletni proboszcz przyszpitalnej parafii

Posłanka Monika Wielichowska poszkodowana podczas blokady sejmu. Jaki będzie finał sprawy?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×