REKLAMA

Wydarzenia

fot. ilustracja/archiwum

Kilkadziesiąt osób ewakuowanych, jedna w szpitalu i kilka jednostek Straży Pożarnej na miejscu – to bilans pożaru, do którego doszło 26 czerwca w Bystrzycy Kłodzkiej.

50-letni lekarz z terenu powiatu kłodzkiego został zatrzymany przez wrocławskich policjantów! Mężczyzna podejrzany jest o przyjmowanie łapówek. Jeśli okaże się to prawdą, grozić mu będzie kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

fot. archiwum/ilustracja

Nie miał szczęścia kierowca samochodu marki Volkswagen, który wjechał w policyjny motocykl. Do zdarzenia doszło w miejscowości Szczytna, 24 czerwca około 15.00.

Naprawa niemal całego podwozia czeka mieszkańca Kłodzka, który wjechał na blokadę uniemożliwiającą wyjazd z Rynku. Mężczyznę zapłaci też wysoki mandat.

Dwie jednostki Straży Pożarnej, łącznie ośmiu ratowników walczyło z drzewem, które uszkodziło trakcję elektryczną.

SLD pamięta o ważnych wydarzeniach

Koleje Dolnośląskie przygotowały dla turystów specjalną ulotkę oraz bilety, dzięki którym będą mogli objechać całe niemal Sudety, w tym najpiękniejszą polską linię z Kłodzka do Wałbrzycha
Duchowni odchodzą z parafii....
Najzdolniejsi uczniowie z kłodzkich podstawówek i gimnazjów wyróżnieni przez władze miasta.

 

Trwa nabór ochotników do służby przygotowawczej

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×