REKLAMA

Turystyka

Przed nami kolejny sezon turystyczny i kolejne wyzwania.

Zmienił się wygląd biletów do Twierdzy Kłodzko.

Dziewięć polskich parków narodowych otrzymało dofinansowanie na badanie ekosystemów za pomocą teledetekcji. Na liście jest Park Narodowy Gór Stołowych.

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie Muzeum Minerałów w Suszynie. Powstało ono w murach dawnej remizy.

Od piątku 2 listopada zmieniają się godziny otwarcia Podziemnej Trasy Turystycznej im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Kłodzku.

foto: FB Michał Piszko, Burmistrz Kłodzka

Twierdza Kłodzka zmienia się.

Trwa budowy nowej atrakcji związanej z twierdzą Kłodzko. Wykonawca prowadzi prace w ogrodzie komendanta.

foto: FB Gminy Kłodzko

Atrakcyjne położenie z dala od zgiełku i hałasu, w otoczeniu przyrody i wyjątkowego klimatu, to zaledwie kilka zalet tego miejsca.

foto i info: UM Kłodzko

W ramach projektu „Festiwal wrażeń” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej miasto Kłodzko uczestniczyło w Targach Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”. Targi odbyły się w Chorzowie w samym sercu województwa Śląskiego.

foto: Internet

Pstrągi, niedźwiedzia łapa, kotlet pielgrzyma, domowe chleby i rzemieślnicze piwo – to wszystko znajdziecie na kłodzkim odcinku szlaku Smaki Dolnego Śląska. Szlak wytycza Dolnośląska Organizacja Turystyczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×