REKLAMA

Turystyka

Międzygórze - olbrzymi potencjał, wciąż niewykorzystany. Mała Szwajcaria wciąż funkcjonuje na pół gwizdka. Próbowaliśmy ustalić, dlaczego tak jest.

foto: UMiGR

Dobiega końca budowa platformy widokowej na Górze Guzowata w Radkowie. Burmistrz Bednarczyk deklaruje, że za dwa tygodnie zapowie termin otwarcia platformy, bo jak twierdzi, najgorsze są zawsze prace końcowe i ewentualne poprawki.

Przed nami kolejny sezon turystyczny i kolejne wyzwania.

Zmienił się wygląd biletów do Twierdzy Kłodzko.

Dziewięć polskich parków narodowych otrzymało dofinansowanie na badanie ekosystemów za pomocą teledetekcji. Na liście jest Park Narodowy Gór Stołowych.

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie Muzeum Minerałów w Suszynie. Powstało ono w murach dawnej remizy.

Od piątku 2 listopada zmieniają się godziny otwarcia Podziemnej Trasy Turystycznej im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Kłodzku.

foto: FB Michał Piszko, Burmistrz Kłodzka

Twierdza Kłodzka zmienia się.

Trwa budowy nowej atrakcji związanej z twierdzą Kłodzko. Wykonawca prowadzi prace w ogrodzie komendanta.

foto: FB Gminy Kłodzko

Atrakcyjne położenie z dala od zgiełku i hałasu, w otoczeniu przyrody i wyjątkowego klimatu, to zaledwie kilka zalet tego miejsca.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×