REKLAMA

Turystyka

foto: pixabay.com

Dolnośląska Organizacja Turystyczna, pierwsza w Polsce o charakterze regionalnym – obchodzi swoje 20-lecie w tym roku działalności.

pixabay.com

To ważna wiadomość dla turystów, którzy lubią wędrówki po ziemi kłodzkiej, a w szczególności po okolicach Polanicy-Zdroju położonych pomiędzy Górami Stołowymi i Bystrzyckimi.

Zatłoczone, zakorkowane drogi. Zniszczona roślinność. To wina turystów. Karłów padł ofiarą popularności Szczelińca Wielkiego i Błędnych Skał. Rozwiązaniem tych problemów byłaby budowa kolei gondolowej, ale nie ma na to zgody.

foto: polska-org.pl

Mieszkańcy Pasterki są przerażeni wizją budowy kolejki gondolowej, która miałaby połączyć Radków z Karłowem. Ludzie podpisali się pod petycją i mówią NIE dla jej budowy.

Powiat kłodzki ma kolejną wieżę widokową.

foto: Tomasz Cichy

Tomasz Cichy, który urodził się w Wielkopolsce, mieszkał we Wrocławiu zakochał się w bożkowskim pałacu. Jego zdjęcia ukazują piękno i tragedię naszego kolosa, o którym sam fotograf mówi, że to olbrzym pogrążony w letargu.

O nowościach w Parku Narodowym Gór Stołowych opowiada jego dyrektor Bartosz Małek.

Budują na Kłodzkiej Górze. Budują też na Jagodnej i Orlicy.

foto: wlodarz.pl

„Wilcza Góra” to nowy projekt i pomysł Nadleśnictwa Wałbrzych na Włodarz i zagospodarowanie obiektu, który chcą przejąć od Krzysztofa Szpakowskiego.

foto: wlodarz.pl

Sąd unieważnił wypowiedzenie umowy. Nadleśnictwo Wałbrzych nie odpuszcza, a na Włodarzu wstrzymane są wszystkie inwestycje. Tracą na tym turyści, a końca sporu nie widać.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×