REKLAMA

Region

Rozmowa z Marcinem Krzyżanowskim, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego

Zamek w Ratnie Dolnym wraz parkiem zmieni właściciela. O zabytek walczyło trzech oferentów. Kim jest nowy właściciel?

Fot.Gdziekolwiek jesteś

Jeżeli widziałeś Jagodę, zadzwoń na numer alarmowy 112. Zobacz, jak w dniu zaginięcia była ubrana nastolatka

Fot. Krajowy Zasób Nieruchomości

Przedstawiciele 17 samorządów podpisali akt notarialny spółki SIM Sudety. Wkrótce w regionie rozpocznie się budowa mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu.

Fot. Mapa drzew

Odkrycie to było poprzedzone tygodniami analiz. Zobacz, jak wygląda najwyższe drzewo w Polsce i ile ma metrów

Fot. Port Lotniczy Wrocław

Region: W sezonie zimowym wracają połączenia do Kopenhagi, zwiększy się także liczba rejsów do Amsterdamu i Warszawy. Łącznie pasażerowie będą mieli do dyspozycji 39 lotów na trasach międzynarodowych oraz 29 do stolicy.

Fot. Google Maps

Region: W miejscowości Pomocne (powiat jaworski) na terenie parafii św. Marcina znaleziono zwłoki księdza z widocznymi obrażeniami ciała. Co się wydarzyło?

Fot. Mm

Powiat Ząbkowicki: Dzisiaj, około godz. 12:30, na krajowej ósemce zderzyły się dwa samochody osobowe. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala.

Fot. Pixbay

Region: W sobotę w Niemczy (powiat dzierżoniowski) doszło do strzelaniny. Życie stracił 35-letni mężczyzna. Są już wstępne ustalenia śledczych. Co się wydarzyło?

Za Olbrzyma, jak mówi się o bożkowskim pałacu Nowicki chce 6 milionów 700 tysięcy złotych. Czy znajdzie się chętny na zakup?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×