REKLAMA

Region

Fot. FB Wojciech Murdzek // Ministrowie Wojciech Murdzek i Michał Dworczyk

We wtorek, 7 lipca, podpisana zostanie umowa inwestycyjna pomiędzy Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. a Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa na realizację inwestycji pod nazwą „Euro-Park Ząbkowice”.

Ukradł w Kłodzku, chciał sprzedać w Wałbrzychu. Nie udało się. Do akcji wkroczyli mundurowi.

foto: pixabay.com

Dramatyczne dane z Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Na bruk w ramach zwolnień grupowych idzie tysiąc 385 osób. Tylu pracowników do zwolnienia dolnośląskie firmy zgłosiły w kwietniu.

foto: pixabay.com

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego na Dolnym Śląsku przywróciły od 4 maja egzaminy praktyczne i teoretyczne na prawo jazdy. Niestety z wyłączeniem kategorii B.

foto: pixabay.com

Ta zbrodnia wstrząsnęła całym regionem. W styczniu 2017 r. w Ząbkowicach Śląskich Kamil M. zabił ze szczególnym okrucieństwem swoja byłą dziewczynę.

Czterej starostowie piszą do ministra. Pracownicy czeskich firm apelują do premiera.

Dolnośląskie Centrum Onkologii uruchomiło nowe laboratorium, które pomoże diagnozować pacjentów onkologicznych oraz personel medyczny pod kątem zakażenia wirusem COVID-19.

Dramatyczna sytuacja jest w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Ludzie boją się teraz oddawać krew, a magazyny są puste.

Od lat mówi się, że w polskich więzieniach jest za dużo skazanych. Czy tak jest naprawdę, a jeśli tak, to czy przepełnione są także zakłady karne w regionie wałbrzyskim?

Była pijana jak bela, a pomimo to wzięła autostopowicza. Ten od razu powiadomił policję.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×