REKLAMA

Region

Już po raz 7. w stolicy Dolnego Śląska odbywa się Kongres Samorządowy organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Kolejna edycja tego ważnego dla regionu wydarzenia trwa pod pod hasłem „Silny Samorząd - Silne Państwo”.

Skutki zażywania dopalaczy często są dramatyczne. Mogą prowadzić do różnego rodzaju powikłań, takich jak zatrucia, zwiększona agresja, psychoza, a nawet śmierć.

foto: wlodarz.pl

Stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Wałbrzych Marcina Calów.

Samorząd województwa chce zachęcić studentów pielęgniarstwa do podejmowania pracy w zawodzie. Już jesienią do najlepszych z nich trafią stypendia.

foto: pixabay.com

Zakończył się projekt pn. „Dolnośląski Bon na Innowacje”. Tym samym 79 przedsiębiorców z Dolnego Śląska otrzymało wsparcie finansowe na modernizację, usprawnienie czy udoskonalenie swojej działalności.

Ile partie mogą wydać na kampanię wyborczą? Od prawie 57 tys. zł do ponad 31 mln zł. Przyznane limity uzależnione były liczby zarejestrowanych kandydatów.

Partie polityczne prześcigają się w wybiorczych obietnicach. Większość wiąże się z naszym portfelem.

Dagmara Kaźmierska, bohaterka serialu „Królowe życia”, pomogła mieszkańcowi Ząbkowic Śl. Kłodzczanka pojechała do miasta krzywej wieży ze swoim przyjacielem Jackiem Wójcikiem oraz słoikiem pełnym pieniędzy.

foto: pixabay.com

Zadał swojej byłej dziewczynie ponad 120 ciosów nożem. Aleksandra umierała w męczarniach.

Trwa wyścig o podbój kosmosu. Od niedawna uczestniczą w nim także polskie firmy i naukowcy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×