REKLAMA

Powiat kłodzki

Powiat Kłodzki: Najmłodsi uczniowie klas I - III już jutro wypełnią opustoszałe szkolne sale. Dowiedz się, jak będą funkcjonować.

Powiat Kłodzki: Od 17 do 24 stycznia zapowiadane są przerwy w dostawie prądu. Zobacz kiedy i gdzie.

Powiat Kłodzki. Sprawdź, w której aptece kupisz dziś lekarstwa

Fot. Koleje Dolnośląskie

Koleje Dolnośląskie przywracają połączenia zagraniczne. Możesz skorzystać z nich już od 18 stycznia. Które linie będą otwarte?

Fot. Uzdrowiska Kłodzkie

Powiat Kłodzki. Zima na dobre u nas zagościła. Zobacz zdjęcia, które nasi Czytelnicy do nas nadesłali

Fot. KPP Kłodzko

Powiat Kłodzki. Policjanci z sanepidem kontrolują m.in. stoki narciarskie i hotele. Gdzie jeszcze można spodziewać się kontroli?

Fot. Sawa Polska.org

Powiat Kłodzki: Trzy kolejne punkty szczepień powstały w kłodzkich uzdrowiskach. Sprawdź, gdzie możesz zaszczepić się na koronawirusa.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Fot. Zieleniec Ski Arena

Stacje narciarskie w Powiecie Kłodzkim podpisały się pod apelem do Jarosława Gowina. Chcą zniesienia obostrzeń na stokach. Jakie podają argumenty?

Powiat Kłodzki: Gminy powiatu Kłodzkiego zaoferowały darmowy transport na szczepienia dla osób, które nie mogą dotrzeć o własnych siłach. Sprawdź, gdzie zadzwonić.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×