REKLAMA

Powiat kłodzki

Duchowni odchodzą z parafii....
Ile ton etarnitu jest w powiecie kłodzkim?
 
Radni powiatowi Prawa i Sprawiedliwości stają po stronie kupców. A co z nami, biednymi klientami? - pytają emeryci z Kłodzka

20 czerwca br. Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Kłodzku zorganizował spotkanie podsumowujące wyniki współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2016/2017

Ogromne szczęście miał mężczyzna podróżujący z dwójką swoich dzieci. Jego samochód dosłownie zawisł na skarpie.

 

Funkcjonariusze policji zatrzymali młodego chłopaka, mieszkańca Kudowy Zdrój, przy którym znaleziono środki odurzające.

 

Jest areszt dla obywatela Ukrainy, który w świąteczny czwartek kierując pod wpływem alkoholu spowodował wypadek, w wyniku którego jedna osoba zginęła a druga walczy o życie!

Policja z Kłodzka wspólnie z funkcjonariuszami z Wrocławia zatrzymali 33-letniego mieszkańca województwa opolskiego, który w wynajętym budynku posiadł ponad 60 kilogramów marihuany oraz linie produkcyjną do jej wytwarzania. Zatrzymanemu grozi do 8 lat więzienia.

fot. ilustracja

Świąteczny czwartek zebrał tragiczne żniwo na drogach powiatu kłodzkiego. Dwie osoby zginęły na miejscu w wyniku dramatycznych wypadków drogowych!

Policja poszukuje sprawców kilku włamań i zniszczeń samochodów z terenu powiatu kłodzkiego. Kierowcy uważajcie, gdzie parkujecie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×