REKLAMA

Powiat kłodzki

foto ilustracyjne
pixabay.com

Jeden budynek zamiast dwóch. Liczba uczniów zmaleje o 16.

Dla powiatu kłodzkiego to będzie trudny rok. O tym dlaczego, z Małgorzatą Jędrzejewską- Skrzypczyk, wicestarostą kłodzkim, rozmawia Romuald Piela.

Wręczono doroczne nagrody starosty Róże Kłodzkie 2019. Szklane statuetki otrzymało osiem osób, nominowanych było 21.

foto: użyczone

Gabro. To dzięki tej skale powstaje kruszywo poprawiające bezpieczeństwo na drogach.

Zbigniew Tur, wójt gminy wiejskiej Kłodzko, został jednogłośnie wybrany na nowego prezesa struktur powiatowych PSL.

Jest ich w Polsce prawie 41 tysięcy. Dolny Śląsk wybierze tych najlepszych.

Spawacz, murarz-tynkarz i technik budowy dróg – między innymi na te zawody będzie największe zapotrzebowanie na polskim rynku pacy. Tak prognozuje ministerstwo edukacji.

Pies, którego wolontariusze z Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt odebrali z Jugowa nie przeżył. Jego organizm trawił z głodu własne mięśnie. Pomoc dla wymizerowanego owczarka przyszła za późno.

Wody Polskie będą regulowały koryto rzeczne w Bystrzycy Kłodzkiej . Zróbcie nam przy okazji miejską plażę – wnioskuje jedno ze stowarzyszeń.

foto ilustracyjne
pixabay.com

To wnuczek z piekła rodem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×