REKLAMA

Polityka

W maju lewica wróciła do miasta, bo Marek Dyduch otworzył swoje biuro poselskie w dzielnicy Słupiec. Jednak samego posła w mieście trudno spotkać, a i informacji o jego słupieckim biurze próżno szukać na sejmowych stronach. Dlaczego tak jest?

Fot. Magdalena Piasecka

Konflikt w sejmiku województwa dolnośląskiego zaognia się. Koalicja wzmacnia swoje poparcie w sprawie strajku kobiet. Radni z PiS-u nie stawiają się na posiedzeniu sejmiku

Fot. Sejmik Województwa Dolnośląskiego

Większość radnych sejmiku dolnośląskiego zagłosowało za ustawą wspierającą strajki kobiet. Samorządowcy z PiS-u głosowali przeciwko. Czy nastąpi rozpad koalicji w sejmiku?

Referendalna kompromitacja Jerzego Motyki

Trzy pytania do Michała Dworczyka. Przeczytaj, co mówi o burmistrzu Kłodzka

 

fot. FB Monika Wielichowska

Dzisiaj PO zbiera podpisy pod obywatelskim wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie reformy oświaty. Jednak 4 lata temu, głosami PO-PSL wniosek o referendum w sprawie sześciolatków, który poparło milion Polaków, trafił na sejmowy śmietnik. Czy PiS zrobi to samo z podpisami zebranymi przez PO?

Na Dolnym Śląsku wybrano nowe władze Prawa i Sprawiedliwości

W ubiegły czwartek doszło w Sejmie do ostrej wymiany zdań

Czy walki wewnątrz Platformy Obywatelskiej z poziomu krajowego i wojewódzkiego mogą zejść niżej?

Czy Banecki i Karolczak wylecą z rady miejskiej za umowę wartą 59 zł?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×