REKLAMA

Polanica-Zdrój i Szczytna

Kosztowały 455 tys. zł. Będą wozić chorych do innych szpitali.

Gmina Szczytna posumowała program ograniczania niskiej emisji. Zadanie było realizowane przez 20 miesięcy.

W Warszawie i Polanicy-Zdroju trwa pilotażowy program e-skierowań. W styczniu 2021 roku takie rozwiązanie zostanie wprowadzane w całym kraju.

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Po Lądku – Zdroju i Polanicy także w Szczytnej naładujesz elektryczne auto.

Polanica-Zdrój ma nową atrakcję. To Fun Park, czyli rozrywka na świeżym powietrzu.

Na parkingach należących do miasta za godzinny postój trzeba zapłacić 3 zł. Miejski Zakład Komunalny w Polanicy-Zdroju wprowadza abonamenty.

Na wynik tego procesu czkają inne samorządy. Jeśli Polanica-Zdrój wygra w sądzie, ruszy lawina pozwów.

Polanica – Zdrój dostała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 50 tys. zł na opracowanie strategii elektromobilności.

Przez ponad miesiąc uwodził ją przez internet. W końcu przyjechał do Polnicy - Zdroju i wynajął pokój w jednym z pensjonatów. 12-latka od razu do niego pobiegła. Powiadomiona przez matkę nastolatki policja, nakryła roznegliżowaną parę.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×