REKLAMA

Polanica-Zdrój i Szczytna

Fot. Google

Szczytna: Mieszkańcy mają dojść lekceważącej postawy władz i postanowili zawalczyć między innymi o plac zabaw. Przedwczoraj odbyło się spotkanie w tej sprawie.

Fot. Ministerstwo Zdrowia

Wizyta ministra ma się rozpocząć o godzinie 9.00

58,6 mln zł - tyle kasy zostanie wydane w Polanicy-Zdroju w tym roku. Na co konkretnie pójdzie tyle milionów?

Fot. Mateusz Jelin

Nowy market powstanie w Polnicy-Zdroju już w grudniu

Fot. SCM Polanica Zdrój

Przy Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju możesz codziennie zrobić test na koronawirusa

Polaniccy radni postanowili zaciągnąć pożyczkę z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na kwotę 261,3 tys. zł (z czego w roku 2020 -105,9 tys. zł, a w roku 2021 –155,4 tys. zł).

Dwie ulice i OsiR. Epidemia nie wyhamowała robót.

Fot. FB/Mateusz Jelin

W Polanicy-Zdrój pojawiły się pojemniki na plastikowe nakrętki. Zakupiono 3 sztuki. Jeden pojemnik stanął przed Urzędem Miejskim, drugi na początku deptaka, a trzeci na parkingu pod Szkołą Podstawową nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino. Mieszkańcy mogą wrzucać do pojemników nakrętki. Po wypełnieniu pojemników nakrętki będą przekazywane dalej, aby wspierać akcje charytatywne.

Kilkaset donic z chryzantemami od polanickich dostawców kwiatów ukwieciło dziś deptak. Kwiaty zostały złożone także pod Pomnikami Sybiraków, Ofiar Wołynia i na opuszczonych grobach na cmentarzu komunalnym.

Fot. MM

Na drodze dk 8 między Szczytną a Dusznikami doszło do wypadku. Około godziny 13.20 BMW wpadło w poślizg i wylądowało w rowie. Poszkodowana została jedna osoba.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×