REKLAMA

Kultura

O najnowszej książce „Miłość leczy rany”, jej głównym bohaterze Unkasie, rozmowach przez więzienne kraty, a także o przyjeździe do Srebrnej Góry, z pisarką Katarzyną Bondą rozmawiała Karolina Golak.

foto: Festiwal Góry Literatury

Tegoroczny Festiwal Góry Literatury, współorganizowany przez noblistkę Olgę Tokarczuk, nie otrzymał ministerialnej dotacji. Na szczęście imprezę wesprą samorządowcy. Oni, w przeciwieństwie do ministra Glińskiego, czują kulturę.

- A gdyby tak o historii ze swojej książki opowiedział na żywo sam autor? Czy to ucieszyłoby każdego miłośnika literatury, a sceptyka zachęciło do czytania? - pyta wójt Stoszowic Paweł Gancarz i zaprasza na nietypową imprezę.

Kłodzki Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie „Milord de Paris”.

Znakomita gra aktorska, bardzo dobre recenzje i zachwyceni widzowie – tak w skrócie można opisać spektakl „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu”.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Kłodzkiej zaprasza na Dzień Kobiet z Tadeuszem Drozdą i Gabi Gold.

To impreza z wieloletnią tradycją.

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany słuchał ich piosenek, ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo i piosenki Aznavoura, czy Piaf, były dla niego wyznacznikiem dobrej estrady.

Wiedeńska gala w Kłodzku. Alegancka kapela w Polanicy-Zdroju.

O muzyce, polityce i marzeniach... Z Kazikiem Staszewskim, liderem grupy Kult, rozmawia Romuald Piela.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×