REKLAMA

Kultura

Fot. Łukasz Dziewic

Przed nami I Zlot Fanów Katarzyny Bondy

W najbliższą sobotę, 29 sierpnia, drzwi na oścież otworzy dawna Kukułka, której nowy właściciel nadał nazwą Dom Krawca. O godz. 19.00 wystąpi tam Grażyna Łobaszewska. Piosenkarce towarzyszyć będzie zespół Ajagore w składzie: Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitary i Michał Szczeblewski – perkusja. Wstęp na koncert jest płatny (150 zł za osobę), ale w cenę biletu wliczona jest również kolacja. Rezerwacja telefoniczna pod nr tel: 692 900 198.

Fot. Gmina Bystrzyca Kł.

W piątek, 23 sierpnia o godz. 18.45 w parafii św. Marii Magdaleny w Gorzanowie odbędzie się koncert zespołu muzyki dawnej Cohaere Ensamble.

Od romantyzmu do awangardy w muzyce polskiej. W Polanicy-Zdroju wystąpi Kwartet Śląski.

Program V edycji festiwalu Letnie Zderzenie Teatrów „Przestrzeń i Forma” już dopięty. W tym roku plenerowa impreza połączy sztukę teatralną i cyrkową.

Gminni bibliotekarze podsumowali: najlepszymi czytelnikami są kobiety. Rekordzistka przeczytała w ubiegłym roku prawie 200 książek.

Fot. Gazeta Noworudzka

Dobra nowina - tak nazywa się kawiarnia Olgi Tokarczuk, którą noblistka otworzyła w noworudzkim Rynku. Kawiarnia już działa, a my pytamy co o pomyśle jej otwarci myślą ludzie związani z kulturą.

Festiwal Muzyczne Parkowanie - Letnie Spotkania z Kulturą, to plenerowe wydarzenie, które zostanie zorganizowane w Parku Zdrojowym w Polanicy.

Fot. Natalia Junik

„Dzieci z Pawiaka” to najnowsza książka mieszkającej w gminie Kłodzko Sylwii Winnik. To relacje byłych więźniów z Pawiaka. O dramatycznych historiach pisarka opowiedziała Karolinie Golak

To dżuma, czy cholera?. Epidemie na ziemi kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×