REKLAMA

Kultura

Fot. DPS Podzamek

Bracia zagrali główne role w filmie, który zachwycił jury na Międzynarodowym Festiwalu Internationaal Film Fest Gent w Belgii.

Fot. Viktor Paweł Kuźmicki

O ogromnej energii, pozytywnym nastawieniu do życia i kobiecej sile Ewa Leśniczak, opowiedziała w rozmowie z Karoliną Golak do letniego wydania magazynu Kobiecym Okiem

Schronisko Zygmuntówka zaprasza na koncert piosenki górskiej. Kto myśli o koncercie wraz noclegiem musi się spieszyć, bo choć bilety jeszcze są, to wolnych noclegów w schronisku już nie ma

Marek Cybulski: zagadka goni zagadkę, tajemnica – tajemnicę! Taka jest Ścinawka Średnia. Jak wyglądała praca nad książką i jaką tajemnicę kryje w sobie dawny obóz?

Fot. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

Duszniki-Zdrój: Muzeum papiernictwa zaprasza na nową tymczasową wystawę poświęconą zimnej wojnie. To nie jedyne nowe atrakcje w muzeum.

Fot. Festiwal Góry Literatury

Gmina Nowa Ruda: Siedem lipcowych dni z pewnością będzie niebywale literackie za sprawą Festiwalu "Góry Literatury" organizowanego na terenie Gminy Nowa Ruda przez fundację Olgi Tokarczuk.

Fot. B.Adamska /Gmina Nowa Ruda

Gmina Nowa Ruda to jedyne miejsce w kraju, które może pochwalić się tak niecodziennymi szlakami. Wzgórza Włodzickie to niewielkie pasmo górskie złożone z kilkunastu widokowych wzniesień, które zachwycają swoją malowniczością. To właśnie tu w 2016 roku, podczas II edycji Festiwalu Góry Literatury, wyznaczono pierwszy Pieszy Szlak Literacki.

Fot. Marek Cybulski

„AL MITTELSTEINE Tajemnice filii obozu Gross Rosen w Ścinawce Średniej” - Poznaj historyczne tajemnice obozu koncentracyjnego w nowej książce Autorstwa Marka Cybulskiego

Z Agatą Bilińską rozmawiamy o muzyce, o związku z muzykiem i muzyce w pracy i w życiu

Sylwia Winnik to młoda pisarka i blogerka. W kręgu jej zainteresowań główne miejsce zajmuje historia, zwłaszcza okres II wojny światowej. O czym będzie Jej najnowsza książka?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×