REKLAMA

Kultura

Wiedeńska gala w Kłodzku. Alegancka kapela w Polanicy-Zdroju.

O muzyce, polityce i marzeniach... Z Kazikiem Staszewskim, liderem grupy Kult, rozmawia Romuald Piela.

Cztery papiernie – jeden cel. Chcą na listę światowego dziedzictwa.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgłosiło młyn papierniczy w Dusznikach-Zdroju jako kandydata Rzeczypospolitej Polskiej do wpisu na Listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

2 listopada zapraszamy na Koncert Zaduszkowy "Nieobecni"

We wrześniu minęła 80. rocznica wybuchu II wojny światowej, jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w dziejach ludzkości, które pochłonęło miliony ofiar. Z tej okazji Muzeum Papiernictwa przygotowało specjalną wystawę czasową „Pieniądz czasów II wojny światowej”. Ekspozycję można oglądać do 30 listopada.

Grają i bawią nas już 10 lat. Z okazji jubileuszu dostali złote krążki.

27 września "Kobieta idealna" odwiedzi Kłodzko.

Zapraszamy na komedią teatralną "Żona do adopcji".

Do Międzygórza przyjechali dyplomaci z Indonezji. Fundacja EuroWeek gościła panią Siti Nugraha Mauludiach, ambasadora dalekowschodniego kraju oraz konsula Taufiqiem Lamsuhure.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×