REKLAMA

Kraj

Sieć pęcznieje od informacji. Fake news goni fake newsa.

foto: pixabay.com

Według najnowszego meldunku Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH, w Polsce na początku marca odnotowano ponad 200 tys. przypadków zachorowania lub podejrzenia zachorowania na grypę. W tym roku (do 7 marca) z powodu grypy zmarło w Polsce już 40 osób.

foto: pixabay.com

Co roku w marcu emeryci czekają na większe wypłaty z ZUS, w związku z rewaloryzacjami. W tym roku dostaną co najmniej 70 zł więcej.

foto: pixabay.com

24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To bezpłatny telefon dla pacjentów oczekujących w kolejce.

Noworudzcy „łowcy pedofilów” mają na swoim koncie kolejny sukces. Udało im się już zatrzymać ok. 40 pedofilów z całej Polski. Tym razem doprowadzili do skazania zboczeńca, który zapragnął kochać się z dzieckiem i jego mamą.

Minister edukacji myśli już o Brukseli. Tymczasem nauczyciele szykują się do strajku.

Z miejsca zamieszkania najbardziej zadowoleni są mieszkańcy województw: małopolskiego, wielkopolskiego, podlaskiego i podkarpackiego; najmniej - mieszkańcy łódzkiego. Tak wynika z raportu GUS „Regionalne zróżnicowanie jakości życia w 2018 roku”. Dolny Śląsk w środku stawki.

Premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że projekt mama plus wejdzie w życie wiosną tego roku.

Policja apeluje: zadbajmy o własne bezpieczeństwo

 

Dziś na terenie całego kraju, w tym na Dolnym Śląsku, po raz pierwszy prowadzony jest „Dzień Odblasków”

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×