REKLAMA

Kłodzko

Fot. Państwowa Straż Pożarna / gov.pl

Kłodzko: Okres jesienno-zimowy to czas zwiększonej ilości zaczadzeń i pożarów kominów, dlatego w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przypominamy, aby przed rozpoczęciem sezonu grzewczego starannie zadbać o właściwy stan przewodów kominowych i urządzeń grzewczych.

Fot. Redakcja

Rewitalizacja kłodzkiego rynku, budowa EkoSmart Przedszkola, przebudowa ulicy Zamiejskiej. Czy te projekty dostaną dofinansowanie?

Fot. Canva

Kłodzko: Starostwo Powiatowe postanowiło zadbać o zdrowie mężczyzn i dołożyło pieniądze do profilaktycznego programu „W trosce o prostatę”. Kto może się zbadać?

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot.Powiat Kłodzki

Ruszyła przebudowa drogi łączącej Długopole-Zdrój i Bystrzycę Kł. Co dokładnie zostanie zrobione?

Już niedługo do dyspozycji uczniów będą: linarium, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, mini bieżnia tartanowa. Co jeszcze zachwyci uczniów?

Fot. KPP Kłodzko

Jeden rzucał dachówkami w ludzi, drugi biegał po mieście z odpaloną piłą łańcuchową. W ostatnich dniach uaktywnił się kolejny kryminalny furiat z Kłodzka. Co zrobił?

Pepco Kłodzko

Jedna osoba może zgłosić więcej niż jedną propozycję nazwy. Propozycje można przesyłać do 22 listopada

Fot. Redakcja

Kłodzcy ratownicy medyczni nie składają masowo wypowiedzeń o pracę, ani nie idą na zwolnienia lekarskie. Choć, podobnie jak w całej Polsce, narzekają na zarobki i pogarszające się warunki pracy, to nie zostawili pacjentów bez opieki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×