REKLAMA

Kłodzko

Czy w mieście powstanie ogrodzony i zalegalizowany wybieg dla psów? O to zabiegają właściciele czworonogów. Napisali petycję w tej sprawie.

Po 15 miesiącach zapadł wyrok. Sąd skazał byłego wiceburmistrza Kłodzka na karę grzywny. Taki sam werdykt usłyszał przedsiębiorca budowlany, który zasiadał obok byłego samorządowca na ławie oskarżonych.

Udało się: Ihor Ivchuk, Ukrainiec, który założył rodzinę w Ołdrzychowicach Kłodzkich, dostał kartę czasowego pobytu. Już od poniedziałku rozpoczął pracę.

Od ponad dwóch lat mieszkańcy okolic ul. Podgórnej w Kłodzku walczą o remont chodnika. Korespondencja w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Kłodzku jest już pokaźna.

foto: pixabay.com

Sprawdzamy, na co mieszkańcy wydają pieniądze ze świadczenia wychowawczego i ile na ten cel wydał już kłodzki ośrodek pomocy społecznej.

Do państwa Marii i Zdzisława Kasper z Bystrzycy Kłodzkiej przyszła pracownica Zakładu Usług Komunalnych z dwoma policjantami. - Tak walili w drzwi, że mało zawału nie dostałam - mówi roztrzęsiona Maria Kasper.

Wyprzedaż majątku i redukcja zatrudnienia – to ma naprawić fatalną sytuację finansową kłodzkiego szpitala.

foto: pixabay.com

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu odroczył rozprawę odwoławczą w sprawie odszkodowania, jakie ma wypłacić firmie Hert gmina miejska Kłodzko. Terminu kolejnej rozprawy sąd II instancji jeszcze nie wyznaczył.

foto: pixabay.com

Radna powiatowa Anita P. zwyzywała urzędniczkę miejską. Sprawa trafiła na policję. Prokuratura wniosła do sądu akt oskarżenia. Proces ruszył 6 listopada.

Główny Inspektorat Sanitarny upomniał powiatowy Sanepid - taki jest finał ponad miesięcznej batalii, jaką przeprowadziła Gazeta Kłodzka po interwencji naszego Czytelnika. Mamy nadzieję, że teraz zgłaszane przez ludzi interwencje będą traktowane poważnie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×