REKLAMA

Kłodzko

W kwietniu i maju więźniowie z Zakładu Karnego w Kłodzku wzięli udział w konkursach plastycznych organizowanych z okazji obchodów stulecia urodzin Jana Pawła II.

foto: pixabay.com

Najpierw były dwie interpelacje radego Bartczaka, potem on i były poseł Zygmunt Jakubczyk złożyli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Kłodzka prokuratura śledztwo umorzyła. Nie dopatrzyła się w sprawie znamion czynu zabronionego.

24-latek wymyśli nowy sposób zarobkowania. Okradał piwnice, a łupy sprzedawał i z tego żył.

Policjant z Kłodzka wyniósł z zadymionego budynku nieprzytomnego mężczyznę.

Dwaj kłodzcy radni, Stanisław Bartczak i Bogusław Procak, pod koniec kwietnia rozpoczęli kampanię w obronie lokalnej gospodarki. Dołączył do nich Krzysztof Mąka. Trójka radnych z klubu PiS rozesłała do mieszkańców Kłodzka 5 tys. 470 listów.

Zapłacisz 530 zł i będziesz wiedział. Tyle kosztuje wykonanie testu na koronawirusa.

Nowy, piękny parking. Zamiast aut rozbite i spalone wraki.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, tegoroczne Dni Kłodzka nie odbędą się w tradycyjnej formie. Zastąpi je forma internetowa.

Stara estakada musi być wymieniona na nową, dwupasmową, a nie czteropasmową.

Wielka Brytania ma za sobą 5 tygodni restrykcji i zakazów. O tym jak lockdown (zakaz wyjścia) respektują na wyspach opowiada Marta Słonka. Kłodzczanka mieszka w Glasgow już 13 lat. Ostatnio przez epidemię zbliżyła się do Polski. Dlaczego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×