REKLAMA

Kłodzko

W Muzeum Ziemi Kłodzkiej trwa największy remont w historii tej instytucji.

Urząd Miasta w Kłodzku ma już wizualizację przedszkola, jakie chce wybudować na os. Kruczkowskiego. Będzie nowoczesne, ekologiczne... Po prostu na miarę XXI wieku.

foto: pixabay.com

Szwagierka burmistrza najpierw płaciła 333 zł, a potem 678 zł miesięcznego czynszu za wynajem 120-metrowego lokalu w centrum Kłodzka. Teraz burmistrz chce wystawić pomieszczenia do przetargu. Można go dostać w 10-letnią dzierżawę. Cena wywoławcza to aż 16 zł za metr kwadratowy, czyli miesięcznie 1920 zł.

foto ilustracyjne: pixabay.com

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką i małoletnim bratem. Podczas zatrzymania uderzył policjanta. Sąd nie miał skrupułów i wsadził krewkiego 20-latka na 3 miesiące do aresztu.

Major za podpułkownika. Kłodzkie wojsko z nowym dowódcą.

Policjanci z drogówki zatrzymali w Kłodzku do rutynowej kontroli kobietę kierującą samochodem osobowym.

Wyznaczona na 16 marca rozprawa odwoławcza w sprawie odszkodowania jakie firmie Hert ma wypłacić gmina miejska Kłodzko, nie odbyła się . Z powodu zagrożenia koronawirusem spadła z wokandy.

Wrócił z zagranicy i spacerował po mieście. Specjalny radiowóz - po długim oczekiwaniu - odwiózł go do Wrocławia.

Profesor Schulze odrestaurował Mękę Pańską. Za swoją pracę nie wziął ani centa.

To już VI edycji autorskiego konkursu Fundacji Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×