REKLAMA

Kłodzko

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku niosą pomoc dzieciom hospicjum we Wrocławiu.

Sporo emocji wywołała ostatnia sesja Rady Miejskiej w Kłodzku. Nasz Czytelnik ocenił, że to bardziej przypominało występ kabaretu, niż debatę ludzi omawiających ważne dla miasta sprawy. Czy Kabaret Moralnego Niepokoju i Igor Kwiatkowski mają po co przyjeżdżać do Kłodzka, skoro żeby się pośmiać wystarczy włączyć darmową transmisję z obrad rady miejskiej?

foto: pixabay.com

Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku informuje, że nastąpiła zmiana lokalizacji mobilnego punktu pobrań wymazów w kierunku wykrywania COVID-19.

Tydzień temu opublikowaliśmy tekst „Biała kolacja, czarna dziura”. Jest reakcja dwóch radnych. Jeden zapowiada, że będzie drążył temat, drugi oburza się na dwa zdania krytyki pod adresem kolegi.

W budynku byłego hotelu Astoria w Kłodzku doszło do kolejnego incydentu.

Można dostać do 10 tys. zł za wymianę kopciucha w mieszkaniu i do 20 tys. za wymianę kopciucha w domu jednorodzinnym. Problem w tym, że w magistracie złożono dotychczas tylko 10 wniosków. Czy Kłodzko ma w d... czyste powietrze?

Dobiegła końca kompleksowa budowa ul. Widokowej w Kłodzku.

Fot. polska-org.pl

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku co najmniej do piątku, 23 października, będzie zamknięty. Placówka, w której jest szkoła podstawowa i liceum przeszła na nauczanie zdalne. Powód? Pozytywne wyniki testów na koronawirusa u czterech nauczycieli. - Sama poprosiłam sanepid o wydanie takiej decyzji, bo po prostu nie miałam kadry, aby dalej nauczać w normalnym trybie - mówi Iwona Lemiesz, dyrektor placówki. - Teraz kolejni nauczyciele czekają na wynik testów. Mam dzieję, że do końca tygodnia wszystko się wyjaśnia – dodaje.

Radni Procak, Mąka i Bartczak zorganizowali wizję lokalną. Zabezpieczyli rozwalone półtora miesiąca temu płoty.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Jedyną przeszkodą w realizacji remontu może być czynnik atmosferyczny. Problemem może być minusowa temperatura.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×