REKLAMA

Kłodzko

20-letni furiat z ostrą bronią. Wymachiwał maczetą w centrum Kłodzka.

Senator Aleksander Szwed uczestniczył w misji obserwacyjnej wyborów parlamentarnych w Mołdawii.

foto: pixabay.com

Jeśli nie stać Cię na własne M4 i czekasz na przydział mieszkania socjalnego, to musisz uzbroić się w cierpliwość. Mieszkań należących do miasta ubywa, a listy oczekujących wydłużają się. Na tej najnowszej są 92 nazwiska.

Jesienią ubiegłego roku burmistrz Michał Piszko i Bogdan Haławin, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Kłodzku, podpisali list intencyjny w sprawie wybudowania 80 mieszkań pod klucz.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Członkowie i zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości najpierw chcieli wstrzymać budowę kłodzkiej obwodnicy, potem zawiadomili prokuraturę. Ich zdaniem szef opolskiego oddziału GDDKiA, budując obwodnicę, przekroczył uprawnienia. Prokuratura właśnie umorzyła śledztwo w tej sprawie.

Do 14 gmin powiatu kłodzkiego wypłynął już miliard 39 mln zł. Największy kawałek z nowego unijnego tortu wykroiło Kłodzko.

Wspólne działania policjantów oraz celników z Kłodzka doprowadziły do przechwycenia kolejnych nielegalnych automatów do gier hazardowych. Ich właścicielom grozi 300 tys. zł grzywny oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

2,2 mln zł na nowoczesne rozwiązania. Będą zdalnie sterować energooszczędnym oświetleniem.

foto: pixabay.com

Parlamentarzyści zdecydowali o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Co to w praktyce oznacza dla ciebie - podpowiadają pracownicy lokalnych urzędów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×