REKLAMA

Kłodzko

W których miastach powiatowych opłaty komunalne są najwyższe, a w których najniższe?

Po sukcesie projektu bookstartowego na oddziałach położniczych w całej Polsce, Instytut Książki rozpoczyna nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.

Droga Krajowa nr 8, która łączy nas z Wrocławiem zamieni się w drogę ekspresową, zapowiedział to w Kłodzku premier Mateusz Morawiecki.

30 września zapraszamy na skwer przy Moście Św. Jana.

Policjanci z kłodzkiej drogówki zatrzymali motorowerzystę. 28-latek zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że miał powód i to niejeden.

Prokuratura wciąż wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku na kłodzkim basenie.

Gminy z powiatu kłodzkiego przystąpiły do przygotowania wspólnego wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym na bardziej przyjazne dla środowiska. O pieniądze starać się będzie aż 8 gmin.

Ile zapłaciliście za bilbordy – dopytywali radni powiatowi. To nasza sprawa, zapłaciliśmy ze sowich – odpowiedział starosta.

Będą to pierwsze zawody disc golfa w Kłodzku, pod hasłem Twierdza Cup o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka.

Walczymy o dofinansowanie w kwocie 10 tys. zł dla Ośrodka Rehabilitacji Jeży w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×