REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka

foto: pixabay.com

43-letni mężczyzna odpowie przed sądem za kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Natomiast jego 44-letni pasażer odpowie karnie za posiadanie środków odurzających.

43- letni mężczyzna stracił panowanie nad swoim autem. Zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo innym pojazdem.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działająca w Zabłociu zachęcała do noszenia odblasków i maseczek.

Charytatywny remont mieszkania dla Justyny z Bystrzycy Kłodzkiej, samotnej matki dwóch córeczek dobiega końca. 19 września ruszyła zbiórka charytatywna na zakup materiałów wykończeniowych.

W gminie Bystrzyca Kłodzka będzie Straż Miejska. Trwa właśnie nabór kandydatów na komendanta oraz strażników miejskich.
Zainteresowane osoby mogą składać wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko strażnika SM” - w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka, przy Pl. Wolności 1 w Bystrzycy Kł.- (pok. nr 11) lub przesłać pocztą na ww. adres urzędu w terminie do 16 października.

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"

18 września w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie się spektakl komediowy "Pierwszy raz" w reżyserii Adama Biernackiego. Prapremiera dramatu odbyła się na scenie Teatru Narodowego w Warszawie w 2006 roku, a Michał Walczak otrzymał za tekst Europejską nagrodę autorską podczas „Heidelberger Stuckmarkt - Forum Junger Autoren” w Niemczech.

Policjanci zatrzymali 66-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego kierującego samochodem osobowym, który w Międzylesiu kierował autem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie mężczyzny 2,2 promila alkoholu.

Teraz 66-latek za swoje zachowanie odpowie karnie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy za jazdę w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pobawienia wolności, wieloletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara grzywny.

71-letnia kobieta zabrała ze sklepowej półki pozostawiony tam przez nieuwagę portfel. Sprawczyni tłumaczyła się, że skusiła ją zawartość w portfelu.

To kolejne lato bez basenu. Władze znowu zmieniają zdanie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×