REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka

foto: pixabay.com

Prawie 600 tys. zł dostaną w tym roku sołectwa gminy Bystrzyca Kłodzka. Na co pójdą pieniądze z wiejskich budżecików?

Samorządowcy z Bystrzycy Kłodzkiej uchwalili nowe stawki opłaty targowej.

Remont po bystrzycku. Po dwóch miesiącach jest dach.

Czy po 7 latach przerwy do Bystrzycy Kłodzkiej powróci straż miejska? Janusz Gałan, przewodniczący komisji budżetu i finansów, mówi, że tak.

foto: pixabay.com

Ta restauracja przeżyła kilka lat temu rewolucję Magdy Gessler. Kolejnej rewolucji może już nie przetrwać, bo samorządowcy chcą przerobić ją na mieszkania.

Najpierw zasłaniał się chorobą, potem chciał zawieszenia kary. Szukał pomocy nawet u ministra Ziobry. Skarga nadzwyczajna nic nie dała. Tak zdecydowały zarówno prokuratura regionalna, jak i krajowa. Czy teraz skazany ksiądz Andrzej A. odpracuje społecznie swoją winę?

Przy czterech blokach na os. Szkolnym w Bystrzycy Kł. mają powstać kotłownie gazowe. Cześć mieszkańców ma coraz większe obawy.

Zdzisław Kasper rozmawiał w sprawie dachu, a właściwie jego braku, ze wszystkimi: prezesem ZUK-u Sołotwińskim, sekretarzem gminy Zielińskim, a nawet samą burmistrz Surmą. Zamiast pomocy, słyszał tylko drwiny.

Ksiądz Adamiak rezygnuje z honorowego obywatelstwa. Jego pismo trafi na sesję Rady Miasta Bystrzyca Kłodzka.

Ulica Kłodzka po każdym większym deszczu zamienia się w olbrzymią kałużę. Mieszkaniec Bystrzycy Kłodzkiej twierdzi, że to przez niedrożne studzienki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×