REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka

Od stycznia płatności w bystrzyckim oddziale Starostwa Powiatowego w Kłodzku realizowane są wyłącznie bezgotówkowo.

Ponad pół miliona zł dostaną w 2019 roku wioski gminy Bystrzyca Kłodzka. Te największe po ponad 30 tys. zł.

Dariusz Matecki, radny Prawa i Sprawiedliwości ze Szczecina, zarzucił bystrzyckiej fundacji EuroWeek - Szkoła Liderów, że podczas organizowanych szkoleń językowych dla dzieci i młodzieży dochodzi do zachowań nieobyczajnych ze strony obcokrajowców prowadzących te kursy.

Rafał Cymbalista, były radny Bystrzycy Kłodzkiej, złożył w połowie września tego roku zeznanie majątkowe (na koniec kadencji). Napisał w nim, że 1,84 ha ziemi, jaką posiada, warte jest 39 tys. zł.

W Liceum Ogólnokształcącym w Bystrzycy Kłodzkiej odbyła się niecodzienna lekcja pt. „Fizyka niezbędna w medycynie – ultrasonografia.

We wrześniu do bystrzyckiego Zakładu Usług Komunalnych weszli śledczy.

Mieszkańcy budynku przy ul. Górnej 6 w Bystrzycy Kł. walczyli już ze szczurami i niewywożonym szambem.

Dzięki messengerowi dotarli do naukowców. Zdobyli informacje od najlepszych specjalistów.

Mieszkańcy budynku przy ul. Górnej 6 w Bystrzycy Kł. walczyli już ze szczurami i niewywożonym szambem. Teraz chcą, aby ich budynek ocieplono.

Nieoficjalnie: Dotychczasowa burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej prawdopodobnie może być spokojna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×