REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka

W tym roku na bystrzyckiej scenie pojawią się znakomici aktorzy, a wśród nich: Artur Żmijewski, Gabriela Muskała, Jan Nowicki, Zygmunt Malanowicz oraz muzyczny Duet Shandy&Ewa.

Ten tragiczny wypadek wydarzył się w niedzielę, 26 lipca, w nocy (godz. 3.20).

- 36-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego na łuku drogi stracił panowanie nad autem (volvo) i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna, który jechał sam, poniósł śmierć na miejscu – informuje Krzysztof Bal, oficer prasowy kłodzkiej policji.

Do wypadku doszło na ul. Kolejowej w Bystrzycy Kłodzkiej.

Fot. UM Bystrzyca Kłodzka

Trwają prace przy przebudowie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1. Inwestorem jest Gmina Bystrzyca Kłodzka, a zadanie jest dofinansowane przez Ministerstwo Sportu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury.

foto: Wikipedia

Mieszkańcy ul. Kolonia w Bystrzycy Kłodzkiej wciąż czekają na decyzję wojewody. Żyją w wielkim stresie, bo boją się, że tuż obok ich domów powstanie strzelnica.

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

fot. UMiG Bystzryca Kł.

Do końca sierpnia potrwa rewitalizacja trasy spacerowej wzdłuż murów obronnych w Bystrzycy Kł.

fot. KPP Kłodzko

Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego.

Brakuje w Bystrzycy miejsc na spacery, brakuje terenów zielonych – mówią mieszkańcy Bystrzycy. Wokół miasta jest tyle zieleni, tyle ścieżek, tyle pięknych miejsc, że nie ma co narzekać na brak kontaktów z przyroda. Ale... zieleni brak w samym mieście.

Pod ulicą Wojska Polskiego w Bystrzycy Kł. położono nową kanalizację deszczową. Problem w tym, że rury są za wąskie. Czy zostaną wymienione na grubsze? Nie, bo nikt dodatkowo nie da 200 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×