REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka. Uciekał przed policjantami. Później zaczął się agresywnie zachowywać. Co zrobił?

Fot. KPP Kłodzko

Bystrzyca Kłodzka: Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który jechał pod wpływem alkoholu i bez uprawnień do kierowania.

Bystrzyca Kłodzka: Policjanci zatrzymali mężczyznę, który płacił za zakupy skradzioną kartą płatniczą. Co wiadomo o tej sprawie?

Fot. MM

W piątek, 11 grudnia przed godziną 18.00 doszło do wypadku w Bystrzycy Kł. Na drodze K33 przy skrzyżowaniu z ulicą Kłodzką zderzyły się dwa samochody osobowe: Skoda Octavia i Volkswagen Polo. Pojazdami podróżowały trzy osoby.

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Droga częściowo była zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Pas w kierunku Kłodzka był zamknięty.

 

 

 

Bystrzyca Kłodzka: Dzisiaj na bystrzyckim rynku pojawiła się choinka i szopka bożonarodzeniowa. Mieszkańcy mogą już wczuwać się w klimat tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Jak wygląda Bystrzyca Kłodzka na znaczku pocztowym? Znaczek można już kupić

Policjanci zatrzymali na terenie Bystrzycy Kłodzkiej kierującego samochodem osobowym. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym przez 42-latka, który kierował samochodem osobowym. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h. W związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał 10 punktów karnych oraz został ukarany mandatem.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci z Zarządu we Wrocławiu i Kielc CBŚP zlikwidowali w Bystrzycy Kłodzkiej laboratorium substancji psychotropowych w postaci metamfetaminy.

foto: pixabay.com

43-letni mężczyzna odpowie przed sądem za kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Natomiast jego 44-letni pasażer odpowie karnie za posiadanie środków odurzających.

43- letni mężczyzna stracił panowanie nad swoim autem. Zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo innym pojazdem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×