REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka

Bystrzycka Prokuratura przez 5 lat zajmowała się sprawą, którą zajmować się nie powinna.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Bystrzyca Kłodzka: Powiat kłodzki sfinansuje darmową pomoc psychologiczną dla mieszkańców miasta i gminy Bystrzyca Kłodzka. W poprzednim tygodniu podpisano porozumienie w tej sprawie.

Fot. Czytelnicy

Bystrzyca Kłodzka: Wczoraj, po godz. 16:00, na obwodnicy zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Fot. Pixabay

Bystrzyca Kł. 22-latek regularnie kradł paliwo oraz tablice rejestracyjne. Co mu grozi?

Fot. UG Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka: 18 i 19 września w ramach projektu ”Na granicy na Krawędzi” odbyła się jazda pilotażowa na trasie Moravska Trebova –  Bystrzyca Kłodzka. W ramach projektu w gminie otwarto nowy bike park.

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Prace mają polegać na: remoncie i przebudowie części podziemi zlokalizowanych wzdłuż murów obronnych przy ul. Kupieckiej, ul. H. Siemiradzkiego i ul. Międzyleśnej

Fot. Canva

Długopole-Zdrój: We wtorek, około godz. 7:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Zdrojowej znaleziono zwłoki.

Fot. singletrackglacensis.eu

Bystrzyca Kłodzka: Do piątku zamknięte będą odcinki singletrack Pętla Jagodna. Sprawdź, gdzie występują utrudnienia.

Fot. Śnieżnicki Klub Biznesu

Ponad 70 osób zostało zaproszonych przez bystrzyckich hotelarzy i gastronomów - Adama Jaśnikowskiego i Piotra Wdowiaka. Czym ma być Śnieżnicki Klub Biznesu?

Fot. MM

Idzików: W nocy z czwartku na piątek policjanci z prewencji próbowali zatrzymać samochód do kontroli. Kierowca zaczął uciekać.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×