REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

foto: polska-org.pl

Prawomocnie skazani nie będą mogli być honorowymi obywatelami. Bystrzyccy radni podjęli w tej sprawie uchwałę. Czy ks. Adamiak straci tytuł?

foto: pixabay.com

Ludzie są oburzenia, bo nic nie wiedzą, a ankieta jaką przygotował magistrat jest niepoważna. A przecież chodzi o nasze pieniądze – mówią mieszkańcy bystrzyckiej starówki i domagają się spotkania i prawdziwych, nie pozorowanych konsultacji.

Mieszkaniec Bystrzycy Kłodzkiej dostał z magistratu upomnienie. Z pisma wynika, że ma zapłacić 107 zł. To zaległości za śmieci. Problem w tym, że urzędnicy nie precyzują, kiedy mieszkaniec za śmieci nie zapłacił.

Prezes bystrzyckiego ZUK-u już z aktem oskarżenia. Pracownicy komunalnej spółki wnioskują o jego urlopowanie.

Nowa już ma. W Starej kładą.

foto: pixabay.com

W Bystrzycy Kłodzkiej rozpoczęła się rewitalizacja Małego Rynku. Będzie kosztowała 4,6 mln zł.

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

Horrendalne podwyżki za wywóz odpadów. Najbardziej po kieszeni dostaną wielodzietne rodziny, bo znikną ulgi na piąte i kolejne osoby w gospodarstwie domowym.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×