Reklama
kino3d
 • Strona Główna
 • Kłodzko
 • Kraj
 • Sport
 • Kultura
 • Felietony
  • Felietony

 • Strefa Gazety
 • Reklama

środa, 23 kwietnia 2014

Imieniny obchodzą Adalbert, Gerard, Gerarda.

Powrót Przegląd prasy Ale kanał!

Ale kanał!

 • PDF

Miasto remontuje Młynówkę.  Starostwo, do którego wpływają skargi dotyczące inwestycji, nie chce wydać pozwolenia na budowę. Czy przez opóźnienia i zamieszanie wokół rewitalizacji kanału, miejscy samorządowcy nie dostaną unijnej dotacji i stracą ponad 3 mln zł? – zastanawia się Romuald Piela

Zdjęcie robotników przeprowadzających remont MłynówkiZdjęcie robotników przeprowadzających remont MłynówkiPo odnowionym kanale mają w przyszłości pływać gondole z turystami. Cała inwestycja powinna zakończyć się 20 czerwca. Ten termin jest jednak mało realny. Zdaniem Tomasza Żabskiego inwestycja była źle przygotowana. – Jeśli Unia Europejska daje ponad 3 mln zł dotacji to wszystko musi być na tip-top – ocenia radny. – W przypadku remontu Młynówki niestety tak nie było. Miasto rozpoczęło inwestycję bez decyzji wodno-prawnej i pozwolenia na budowę – dodaje.

Radny Platformy Obywatelskiej dziwi się, że miasto tak późno wystąpiło do starostwa o wymagane pozwolenia.  Decyzję wodno-prawną dostało dopiero 17 lutego, choć robotnicy do kanału weszli już w październiku ubiegłego roku, a pozwolenia na budowę wciąż nie ma, choć jest już połowa kwietnia.

– Moim zdaniem istnieje realne zagrożenie, że przez ten bałagan nie dostaniemy unijnej dotacji i miasto będzie musiało samo sfinansować remont kanału – ocenia Żabski.

Innego zdania jest Henryk Urbanowski. Wiceburmistrz Kłodzka mówi wprost, że komuś bardzo zależy, żeby wody w kanale nie było.

– Moim zdaniem nie ma jednak żadnego zagrożenia, że UE wstrzyma nam dotację. Mieliśmy już kontrolę z nadzoru budowlanego i z urzędu marszałkowskiego. W obu przypadkach nie stwierdzono żadnych błędów w prowadzonej inwestycji – mówi Henryk Urbanowski.

Urbanowski tłumaczy, że I etap inwestycji nie wymagał pozwolenia na budowę. To pozwolenie jest potrzebne dopiero teraz, przy drugim etapie.

– Niestety wciąż go nie mamy i trudno mi powiedzieć kiedy dostaniemy, a wszystko przez postępowanie administracyjne i zaskarżenie decyzji wodno-prawnej – dodaje samorządowiec z kłodzkiego magistratu.

Jego zdaniem właściciele elektrowni wodnych, którzy skarżą decyzje i przeciągają postępowanie administracyjne, działają także na swoją niekorzyść, bo przez to woda poruszająca turbiny ich agregatów prądotwórczych wróci do kanału później. Urbanowski dziwi się również, że starostwo uznało właścicieli tych elektrowni za stronę postępowania administracyjnego.

Romuald Piela

Więcej w 81. numerze Gazety Kłodzkiej

Komentarze (261)Add Comment
‹ First  < 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >  Last ›
0
czy to kolejny falstart.Kadry ale nie dla Kłodzka
Napisane przez krzych, kwiecień 19, 2011
W Kłodzku rusza nowy projekt - maj i czerwiec sezonem Animatorów Turystycznych2011-04-19 09:51:14

Chcielibyśmy mieć wkrótce najlepszą w Polsce kadrę animatorów i przewodników turystycznych – planuje Bogusław Szpytma, burmistrz miasta – realizacja projektu „Animator Turystyczny Kłodzka” zbliża nas do tego celu.

W maju ruszają szkolenia Animatorów Turystycznych, które towarzyszą inwestycji współfinansowanej przez UE „Poprawa atrakcyjności turystycznej Kanału Młynówki oraz otaczającego go terenu w Kłodzku”. Dla chętnych przygotowano 55 miejsc szkoleniowych.
Udziałem w projekcie powinni być zainteresowani ci, którzy swoje obecne i przyszłe miejsce pracy wiążą nie tylko z Kłodzkiem, ale i karierą w branży turystycznej. Szkolenia odbywać się będą dwa razy w tygodniu przez około 6 tygodni. Najlepszym uczestnikom szkolenia zostanie zaproponowana możliwość podjęcia współpracy z Urzędem Miasta w Kłodzku.

Szkolenia „Animatora Turystycznego” odbędą się w trzech grupach tematycznych: pierwsze skierowane będzie na rozwijanie własnej przedsiębiorczości, drugie skupi się na doskonaleniu metod pracy ze zorganizowanymi grupami turystów, trzeci zaś oparty będzie na doskonaleniu wiedzy z zakresy marketingu turystycznego.

Do udziału w szkoleniach zaproszone są osoby pozostające bez pracy, osoby mające zatrudnienie, pracodawcy z branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz właściciele firm działających w sektorze turystyki. Warunkiem udziału w szkoleniu jest zamieszkanie lub prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Kłodzka.

Każdemu z uczestników szkolenia zapewniony zostanie ciepły posiłek w formie lunchu oraz chwile wytchnienia przy kawie.

Informacje i zapisy do projektu prowadzone będą w punkcie Regionalnej Informacji Turystycznej w Kłodzku przy ul. B. Chrobrego 1, Tel. 74 865 46 89 do dnia 2 maja. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


0
my poznaliśmy się na RS
Napisane przez PO, kwiecień 19, 2011
przejrzeliśmy go i podpuściliśmy, również przeciągając w czasie pewne decyzje, to miało nam pokazać kim on naprawdę jest i czego naprawdę chce, i pokazało!!! i nie chodzi tu o dobro miasta!!!! tylko prywata RS!!! tyle w temacie, POzdro!
0
widzisz krzychu, drynio urósł nam do miana polityka
Napisane przez taki tam z boku, kwiecień 19, 2011
lokalnegosmilies/grin.gif bo skoro chce dać sobie z lokalną polityką spokój, to chyba za polityka takiego się uważałsmilies/cheesy.gif ja pytam tylko gdzie on politykował tak bardzo??? biegał z GK po mieście, naparzał i naparza w klawiaturę tu i na forum, biegał do starosty, spotyka się z lokalnymi działaczami, którzy tylko przytakują mu tak tak R. a swoje wiedzą, to to uczyniło z niego polityka???smilies/grin.gif nono chyba zacznę udzielać się na forach, może i mojemu bratu zaproponują pracę w PKSie?? z tą różnicą, że ją by przyjął skoro bezrobotny, ale brat R. za mało dostał, on z tym na łapę nie wyżyje, a do tego jego kwalifikacje, doświadczenie w branży oponiarskiej to do czegoś zobowiązuje smilies/wink.gif i tak poważny facet za jakiego go miałem staje się ......... niech każdy sobie wpisze co uważa ps. czy GK i jacekban nie wstydzą się za kolegę?? przecież wieści miastowe mówią o jakimś POWAŻNYM stowarzyszeniu??? gratuluję reklamy i dobrego startu!!!
0
Dajmy spokój RS
Napisane przez Jerry Sk, kwiecień 19, 2011
jak widzę ktoś tu manipuluje RS zaczyna grać dziwną kartą . na forum ujawniono fakt odmowy przez Banki kredytowania dalszego i co wkracza do akcji RS i rozprasza temat dając zastępczy temat S.M na kogo on gra////////
0
oj Rysiu Rysiu
Napisane przez lolek, kwiecień 19, 2011
Rysiu od dawna zachowuje się jak zwykły żałosny komiwojażer który biega do wszystkich i na siłę wmusza im zakup swojego trefnego towaru lub bezwartościowej usługi. Stosując tą swoją wyuczoną w młodości bazarkową metodę handlową najpierw skomlał o możliwość zwrócenia na siebie czyjejkolwiek uwagi i powrótu z wykluczenia społecznego. Zaraz potem szybko przeskoczył nad deklaracjami wytężonej pracy nonprofit dla dobra wspólnego mieszkańców - oczywiście bez ich realizacji, by po miesiącu żądać wygórowanych profitów za swoja zgłaszaną gotowość. Skąd u Ciebie takie parcie na "tlen"?.... i jak sie okazuje tylko i wyłącznie na tlen?. Skoro pisywałeś że robisz 3,5 tys zł/mc bez wychodzenia z domu i piastujesz tłuste konto bankowe to może zamiast politycznej komiwojażerki i publicznego ośmieszania się na prowincji za free czas powrócić do zaniechanego wariantu "spokojnego antykwariatu we Wrocławiu" albo po prostu przyznać do prostackiego mitomaństwa.
0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
Konfitury są na półce wyżej.smilies/grin.gif Macie za krótkie łapki.
Zero kompleksów przed wami.
Awiżeń i cały chory układ w PO musi odejść.
0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
W lokalnej polityce są same nieroby i miernoty bez pomysłu na miasto.Należy to zmienić.
smilies/grin.gif
Awiżeń nie ma pojęcia ,co to wodzostwo i co to partia,że ktoś wypromował takiego zawodnika?
Nie ma pojęcia facet w jakie bagno pakuje wielu z was swoimi gierkami i brakiem talentu. Nie macie pojęcia jak czeka was Golgota w obecnych wyborach -leszczyki.
Pozdro

0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
A pani Asia,o Jezu ,chroń to miasto przed tym duetem ? Maciuś i Asia M.? To żart?
0
jedyną MIERNOTĘ jaką poznałem w ostatnim czasie
Napisane przez wwww, kwiecień 19, 2011
to drynio, kuźwa co za mitomansmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gif ps. czy ciebie podnieca publiczne ośmieszanie się???
0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
Tego miasta? A gdzie takie kursy i rady mądrale dają?
smilies/grin.gif
Mnie interesuje ,,sprawstwo wykonawcze" wpływ na bieg wydarzeń otaczających to upadłe miasto,podejmowanie przemyślanego -ale ryzyka w celu zmiany tego stanu rzeczy.
Wasz leszcze interesuje czy wasza stara lub nieudolny potomek zostanie gdzieś upchany,lub wy sami na kilku komisjo-etacikach?smilies/grin.gif
To mnie odróżnia od większości z was. Dopadła was proza życia zwana rachunkami i dostajecie szału że ktoś taki jak,, bazarowy słoń" chce wam zabrać wasze narzędzia ,waszej nieudolnej pracy na rzecz miasta?
Możecie mi nawet przypisać zamach na JPII albo klęskę nieurodzaju i od przedwczoraj następny kryzys światowy..?
smilies/grin.gif
Ja dalej swoje.
Pozdrawiam
0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
Oj,ja wiele miernot poznałem,całe stado osłów. Jakoś daje radę mimo wszystko. Przeżyjesz, skoro tylko o mnie chodzi?smilies/grin.gif
0
drynio proponuję kosz na śmiecie 3 kubki
Napisane przez monis, kwiecień 19, 2011
kulkę bo tylko tu możesz jeszcze coś zdziałać, ty mój polityku od 7 boleścismilies/tongue.gif
0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
Rady zostaw mężowi ,jak zostanie bezrobotnym?smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
Jakoś wyżyjecie,hazardzistów nie brakuje.smilies/wink.gif
0
na koledzy RS jesteście nazwani
Napisane przez krzych, kwiecień 19, 2011
leszczami. A Pani Asia pisze się z dużej litery RS jak masz szacun do kobiety.
0
szkoda tekstu
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
.... dlaczego całe lokalne PO i KKO jest w ciemnej doopie?
Ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to zasadnicze pytanie?
Czy jako,, opozycja "macie plan uzdrowienia miasta,czy jest ktoś wśród was kto potrafiłby sformułować pomysły naprawcze?
Wg.was konstruktywna opozycja to jedynie naparzanka na forach i w gazetkach?
Co ostatnio zorganizowaliście ciekawego dla mieszkańców w ramach swoich partii i stowarzyszeń?

0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
....a z małej napisałem? Sorry,ale to chyba nie omen,co?smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
No, dobra powalczymy wieczorkiem..papapapapasmilies/cheesy.gif
0
wpadła mi wczoraj ulotko-gazetka
Napisane przez krzych, kwiecień 19, 2011
Poseł Moniki W. i Senatora Stanisława J. Przeczytałem od dechy do dechy i o dziwo,nie przyznają się do Platformy Obywatelskiej.
0
krzychu zerknij może tu
Napisane przez nr, kwiecień 19, 2011
0
RS a sny o potędze
Napisane przez MAX, kwiecień 19, 2011
Szanowny Panie Ryszardzie S. . Był Ryszard Lwie Serce, Ryszard lokalny ma serce o dużych palpitacjach i duzej częstotliwości wariacjach. Zrób sobie chłopie sjeste w południe a wieczorem sie wyśpij. Mącisz ludziom w głowach. Niech twoja długość idzie w parze z madrością. A teraz dla Ciebie przypowiastka ;; Kiedy Napoleon nie mógł siegnąć po mapę na wysokiej szafie, natychmiast jego adiutant siegnął po nia mówiąc ..Wasza Wysokośc jestem wyższy i podam mapę. Na to Napoleon rzekł;; jesteście tylko dłuższy ale nie siegacie tam gdzie ja siegam. Przemyśl to i mniej bełkotu.
MAX
0
Krzysztof - dobre krotkie artykuły
Napisane przez mi-ki, kwiecień 19, 2011
poparte w miarę dobrą jakościa zdjęć
http://klodzko-jest-ok.blogi.pl/
0
do MAX
Napisane przez RS, kwiecień 19, 2011
To od wzrostu ta ksywka,jego braku czy od pustaka?
smilies/wink.gif
0
nadszedł ciąg dalszy
Napisane przez migdał, kwiecień 19, 2011
Panu RS już dziękujemy.

Zainteresowani tematem zmian w mieście wracają do sedna sprawy. Zmiana rządów w tym mieście jest konieczna.
0
do Zdzisława D. i Rysia S.
Napisane przez urzędnik, kwiecień 20, 2011
Siedzę i czytam te wasze układanki JD i JM na prezesa SM i pusty śmiech mnie ogarnia jak to decydujecie, kto, gdzie z kim? Panowie SM rządzi Postrach i będzie nią rządził już wszystko jest poukładane, więc nie ma czym się podniecać.
Pierwszy konkurs będzie unieważniony, a za trzy miesiące ma być drugi. Powód jest prosty muszą zniechęcić nadmierną ilość kandydatów. JD rozłożył ZAMG i ma przewalone u SZ. więc nie ustawiajcie go bo nie ma szans. Polaniczanka jest naprawdę cienka i tytuł naukowy o niczym nie świadczy. popatrzcie realnie na sprawy. Postrach ma większość w radzie nadzorczej i basta. Szpytma nie po to wziął go do siebie na listę . Policzcie głosy na niego:. 1. B. Haławin , 2. Występki, 3. Kowalska 4. Starzak, 5.Nowak,6. Włodarczyk i mamy prezesa. wy tu układacie
smilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif
0
urzędnik zajmij się robotą!!!
Napisane przez SM, kwiecień 20, 2011
i nie pisz farmazonów!!! pani Włodarczyk = Szpytmasmilies/grin.gif i co do kom***anta też nie byłbym taki pewien, iskrzy na drodze W. - Sz. a Starzak to rodzina JD smilies/grin.gif kombinuj dalej urzędniksmilies/grin.gif
0
już szu i niebieski też głosili zwycięstwo w starostwie
Napisane przez kandydat , kwiecień 20, 2011
wywiady, artykuły w prasie, koalicja i co?? smilies/grin.gif hehehe
0
Urzednik i jego śmiech
Napisane przez REWIZOR, kwiecień 20, 2011
Realnie patrzac szanowny urzedniku, ten sie smieje kto się ostatni smieje. Ostatnia scena z ,,Rewizora'' Gogola brzmi..,, z kogo sie smiejecie??...z samych siebie..!!! Jest śmiesznie, rozgrywajacych wiecej niż kandydatów, Wybór bedzie odpowiedzią jaki jest faktycznie stan sił i nastrojów w Kłodzku. I tu masz rację. Pewny już był Niebieski. I co z chłopiną? Sny o potedze?! Drepcze w miejscu.
W jednym możesz miec rację. Wybór moze byc niemerytoryczny.
Bedzie lokalnie i prowincjonalnie...czy coś drgnie?
REWIZOR
0
Krzysztof O. lider felietonu.
Napisane przez MAX, kwiecień 20, 2011
Krzysztof O. ma dobre i ciekawe spojrzenie na Kłodzko. Gratuluję ..super felietony. Czyta sie z przyjemnością. Duża wiedza, spostrzegawczośc i ciekawy komentarz. Trzezwa analiza lokalnych uwarunkowań i zjawisk. Proponuje sklonować KO a bedzie ciekawiej
pozdrawiam
MAXsmilies/smiley.gif
0
...
Napisane przez obsewator, kwiecień 20, 2011
Wraca wszystko do normy? smilies/grin.gif Czyli do dziadostwa .
Opuszczone miasto przez Boga i mądrych ludzi.
smilies/angry.gif
Jak drynio z Oktawcem dadzą sobie spokój ,to amen w pacierzu.
0
no no
Napisane przez um1, kwiecień 20, 2011
masz racje teraz Zdzisław i RS też ustwiają Jureczka D. i Mesjaszową ciekawe kto zrobi im psikujsasmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif
0
co do przerwania konkursu to urzędnik ma 100% racji
Napisane przez um1, kwiecień 20, 2011
Szu chce swojego PO swojego więc będzie ciekawiesmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif. Kto ułoży się z kim zobaczymy za drugim razem jeszce nie teraz
0
Kaligula....mały opętany władzą szaleniec. Cesarz, który prawie zniszczył finansowo Rzym.
Napisane przez Armagedon, kwiecień 20, 2011
A co to dzisiaj płukanie kanału, z ludzkich odchodów i całej reszty ścieków się odbywało?! Zielony osad jednak pozostał. Chyba powoli zaczyna śmierdzieć ściekowa Młynówka?! A czekają nas coraz cieplejsze dni smilies/grin.gif Może pora na sanepid i zbadanie wody w Młynówce?! Czy aby na pewno turysta nie zarazi się jaką Dżumą, bądź inną cholerą przy dziewiczym rejsie gondolą smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez Molo, kwiecień 20, 2011
Tak łatwo i fajnie rozdajecie stołki ( czytaj stołek) w spółdzielni mieszkaniowej a ciekaw jestem co na to spółdzielcy. To przecież ma być ich prezes. Z ich składki wnoszonej co miesiąc do kasy spółdzielni będzie miał wypłatę i ich osobistym majątkiem będzie rządził. To nie stołek burmistrza, który rządzi publicznym majątkiem za publiczne pieniądze. W spółdzielni pieniądze są znaczone. Każdy wie ile miesięcznie daje na wypłaty wszystkich pracowników, ich przytulne gabineciki, ciepełko i wszystko związane z tzw urzędowaniem. Prosta w tym przypadku sprawa: nie partia i nie namaszczony przez układy człowiek aspółdzielca powinien stać na czele spółdzielni. A tak na marghinesie to ciekawe kiedy ten kolos na glinianych miękkich nogach wreszcie runie.
0
...
Napisane przez Molo, kwiecień 20, 2011
Co do Młynówki to zgadzam się z Armagedonem. Już śmierdzi a co to będzie jak trochę popada? Spróbujcie porzejść się wcześnie rano asfalcikiem nad Młynówką. Smrodzik, że aż miło. Musiałem zmienić trasę pierwszego porannego spaceru z moim czworonogiem. Jemu też śmierdziało.
0
W ofercie wolny wakat y
Napisane przez Samochodowa Komunikacja Przedsiebiorcza, kwiecień 21, 2011
od zaraz lub od jutra,bo po jutrze to po futrze, lecz płaca u taty lub mamy..oj skąd my to znamy.
inf."www. SkąpiecMoliera.pl".Pozdrawiam zainteresowanych albo "sorry" - pomyłka.
0
Do radnego T, Żabskiego
Napisane przez Justynka, kwiecień 21, 2011
Panie Tomaszu w tym przypadku pozwolenie wodno prawne jest wymagane. Dotyczy to kanału Młynówka w trzech przypadkach – pozostałe siedem można pominąć szczególnego korzystania
z wód. Vice burmistrz Henryk U. Nie powinien publicznie przyznawać się do niewiedzy. Finansowanie tej inwestycji w 50 proc jest pozbawione podstaw prawnych na podstawie programów dla woj., dolnośląskiego z RPO.
0
Uchylenie pozwolenia wodno prawnego dla UM
Napisane przez EVA, kwiecień 21, 2011
„Miasto dostało decyzję wodno-prawną dopiero 17 lutego” panie Tomaszu pozwolenie wodno prawne, jakie uzyskał burmistrz od Starostwa nie powinno naruszać innych pozwoleń. Sądzę, że jest podstawa do uchylenia tego pozwolenia ze względu na elektrownie wodne ,które nie mogą produkować energii.
0
Elektrownie wodne - Gondole na Nysę
Napisane przez Gość II, kwiecień 22, 2011
Uważam, że Elektrownie wodne to jest podstawa dla ekologii. Gondole mogą pływać spokojnie po Nysie Kłodzkiej. Priorytetem powinny być elektrownie wodne na kanale Młynówka. Nysą można dopłynąć do Wrocławia.
0
prirytetem powinny być
Napisane przez ekolog, kwiecień 22, 2011
elektrownie wodne zbudowane na wielkich rzekach, to daje jakichś wymierny efekt. Dla poprawy szarej rzeczywistości i otoczenia kanału Nysy Kłodzkiej gondole nie zaszkodzą nikomu.
0
Kaligula....mały opętany władzą szaleniec. Cesarz, który prawie zniszczył finansowo Rzym.
Napisane przez Armagedon, kwiecień 22, 2011
„Miasto dostało decyzję wodno-prawną dopiero 17 lutego”- Miasto nie ma jeszcze żadnej prawomocnej decyzji wodno-prawnej, o czym mówi Henryk U. smilies/cool.gif Kiedy ją uzyska? Wydaje mi się, że takie rzeczy powinno się mieć przed wbiciem łopaty smilies/wink.gif Najśmieszniejsze jest to w jaki sposób traktowane są elektrownie wodne- ekologiczne zakłady przyczyniające się do ochrony środowiska. Ci ludzie, którzy tak traktują bliźnich naprawdę chodzą do kościoła i całują Biskupa po pierścieniach?! smilies/shocked.gif Gondole, w Kłodzku na kanale ściekowym z ludzkimi odchodami szczurami i całą rzeszą wszelkich bakterii, to wytwór chorego umysłu. Ciekawe kto wpadł na taki pomysł, kto był pionierem smilies/cool.gif
0
toksyny
Napisane przez strażak, kwiecień 22, 2011
nasz kolega strażak nie tak dawno zachłysnoł się wodą z młynówki w czasie akcji a po dwóch tygodniach
zmarł zatrucie szczurzymi zarazkami
0
do Armagedon, Psychopaci są wśród nas
Napisane przez Justynka, kwiecień 22, 2011
„Ciekawe kto wpadł na taki pomysł, kto był pionierem Gondole w kanale Młynówka”.
Są to osoby lub osoba, która posiada poniższe cechy osobowość, które przeczytałam w horoskopie:
1.Ludzi, którzy na zewnątrz wydają się błyskotliwi i inteligentni w środowisku działają niszczycielsko.
2.Należą do tej kategorii niebezpieczni przestępcy, ale zadziwiająco często także lokalni politycy.
3.Zdarzają się kliniczni psychopaci i wykazują cechy psychopatyczne.
4.Występują osoby, które z diabelską ambicją i na plecach innych przebijają się do góry,
z sadystycznym zapałem zastraszaj.
5.Bezwzględni karierowicze są tak samo egocentryczni, pozbawieni uczuć i nastawieni na manipulację jak zwykli kryminalni psychopaci.
6. Uchodzą za ludzi sukcesu, gdyż często udaje się im ukrywać swe anormalne zachowanie za fasadą wiarygodności.
7.Nie wszyscy o cechach psychopatycznych stają się przestępcami. W najlepszym przypadku psychopaci w mieście postrzegani są, jako wspaniali, choć uczuciowo zimni wizjonerzy, którzy mobilizują pracowników do maksymalnej wydajności.
8.Odnoszący sukcesy psychopaci są bardzo inteligentni, pomysłowi
i cięci w języku, są też kreatywni, ale przy tym całkowicie niezdolni do wczuwania się
w innych ludzi. W pracy i życiu prywatnym działają z wyrachowaniem, wielu jest nawet dumnych z tego, że sprytem przebija się przez życie i bogaci kosztem innych.
9.Są osobnikami niezwykle egoistycznymi i impulsywnymi, niecierpiącymi krytyki
i skłonnymi do nagłych wybuchów przemocy.
10.Własne ubóstwo uczuciowe pcha ich do ciągłego szukania bodźców nerwowych, co jest kolejnym znakiem szczególnym psychopaty.
Co prawda nie każdy, kto z uśmiechem oszukuje, jest psychopatą, jednakże psychopata posiada właśnie ten wątpliwy talent i dzięki niemu robi karierę.
0
Kaligula....mały opętany władzą szaleniec. Cesarz, który prawie zniszczył finansowo Rzym.
Napisane przez Armagedon, kwiecień 22, 2011
Brawo Justynka, dość ciekawy ten Horoskop smilies/grin.gif Niejeden z czytających nie będzie miał problemu z dopasowaniem odpowiedniej osoby smilies/cool.gif
0
O tempora!! o mores!!
Napisane przez CYCERO, kwiecień 28, 2011
Pani Justynko horoskop dedykujemy dla smilies/wink.gif ksieciunia, a jakie cechy maja jego ogry i ogrzyce?
Nasladownictwo to ukryta choroba. Kogo dotyczy?
Cycero
0
Przemyślenia
Napisane przez As, kwiecień 29, 2011
RADNY DUDA ZASTANAWIA SIĘ NAD WYSĄPIENIEM O STWIERDZENIE WYGAŚNIĘCIA MANDATU BURMISTRZA MIASTA KŁODZKA.
0
„co mi chcesz powiedzieć?”
Napisane przez Justynka, kwiecień 29, 2011
Emocje zostaw w spokoju powiedz, o co tobie się rozchodzi jesteś słaby.
Jak piszesz to staraj się to przemyśleć?
Zawodnicy, z którymi próbujesz walczyć dysponują KASĄ samorządową.
Jesteś nieprzygotowany do walki.
Pozdrawiam
0
do AS
Napisane przez Zdzisław , kwiecień 29, 2011
Szanowny panie niema na dzień dzisiejszy żadnych przesłanek do wygaśnięcia mandatu Burmistrza .
0
Czy Wodociągi i ZAMG
Napisane przez Jola. kS, kwiecień 29, 2011
będą prywatne ......12 podjęła uchwałę dającą narzędzia do prywatyzacji tych spółek,
12,,ZA,,,8..PRZECIW.....1..WSTRZYMAŁ SIĘ.
0
Jola
Napisane przez Mariusz S, kwiecień 29, 2011
Jeśli to prawda , to mamy problem woda jest podstawowym środkiem spożywczym bez niej niema życia , prywatny właściciel będzie chciał zarabiać ceny w górę............
0
Prywatne
Napisane przez Karol , kwiecień 29, 2011
to jakiś zły sen wasz prywatne wodociągi to zajechanie cenowe mieszkańców .Jeśli do tego dojdzie biorę taczkę i wywożę to towarzystwo na wysypisko śmieci.
0
Kaligula....mały opętany władzą szaleniec. Cesarz, który prawie zniszczył finansowo Rzym
Napisane przez Armagedon, kwiecień 29, 2011
To nie jest zły sen, to kłodzka rzeczywistość smilies/sad.gif Sitwokracja w amoku. Co byś zrobił, jeśli zabrakłoby ci pieniędzy, banki nie chciały dawać więcej kredytów, na spłatę już zaciągniętych zobowiązań, a mógłbyś sprzedać sobie firmę i dzięki temu uniknąć bankructwa?! To, że ta firma, trafi w obce ręce i będzie dyktować warunki na lokalnym rynku to już mały szczegół, a to, że ucierpiał na tym mieszkańcy, to właściwie się zupełnie nie liczy. Przecież można sobie wystartować do sejmu, czy innego senatu i tam dalej prowadzić politykę miłości i uwielbienia. Najgorsze jest jednak to, że Szanowna Rada, a dokładnie 12, bo Zigi wstrzymał się od głosu nie zdaje sobie z niczego sprawy i dalej brnie w to bagno. Myślę, że na opamiętanie dla kilku osób przyjdzie czas, choć może być już za późno koledzy i koleżanki.
skrobot
ZAPRASZAM LUDZI KULTURY
Napisane przez skrobot, kwiecień 29, 2011
Spotkanie i CZARNY MARSZ ludzi kultury pod ratuszem kłodzkim w dniu 3 maja o godz.10.30.
Niestety Pan Burmistrz H.Urbanowski nie wyraził zgody na spotkanie o 12.00, gdyż od 12.45 odbywają się oficjalne obchody 3 maja powiatowo – miejskie. Stąd ta zmiana godzin. Myślę jednak, że ta zmiana nie pokrzyżuje naszych planów i przyjdziemy – MY, LUDZIE KULTURY KŁODZKIEJ, JEJ ODDANI WYZNAWCY, ubrani na czarno, jeśli to możliwe, a zabierzemy ze sobą czarne parasole zamiast czarnych flag. Mile widziane zwykłe kartonowe pudełka na tzw. haeppening pt.: „Spakowanie kultury”.
Zapraszam serdecznie wszystkich kłodzczan, którym KULTURA , TWÓRCY i LUDZIE KULTURY nie są obojętni.
Z wyrazami szacunku Janusz Skrobot.
0
Kaligula....mały opętany władzą szaleniec. Cesarz, który prawie zniszczył finansowo Rzym
Napisane przez Armagedon, kwiecień 30, 2011
http://www.tuwroclaw.com/wiado...-5893.html
Uczymy się od najlepszych?! I wypowiedź "Hydraulika":
Najpierw pan R.D..wicz zlikwidował wydział naprawy i legalizacji wodomierzy by mieszkańcom Wrocławia wcisnąć zagraniczne wodomierze zamiast naprawy polskich. Nasze polskie wodomierze nie dość że tańsze to sprawniejsze starsi ludzie wydali za legalizacje i naprawę wodomierza ok. 35 zł. a teraz nowy muszą kupić za ok.100zł . Teraz jak widać jeszcze mało naniszczył to rozwala jeszcze kilka firm by uprzykrzyć życie mieszkańcom sam mieszka za Wrocławiem a poza tym nawet stąd nie pochodzi. Jestem zwolennikiem by podobnie jak Egipcjanie pozbyli się złego gospodarza tak samo z panem R. D..wiczem postąpili wrocławianie. Wcześniej zlikwidowano wodociągi w Wałbrzychu a teraz próbują je odbudować, ale Wałbrzych jest mały zadajmy sobie pytanie czy jeśli ta prywatyzacja we Wrocławiu nie wypali to czy uda się odbudować firmę której korzenie sięgają XIX w. Powiem jeszcze tylko że każdy z nas wie że dom można zburzyć w jeden dzień ale jego odbudowa trwa długo jest bardziej skomplikowana i kosztuje kolosalne pieniądze.
0
...
Napisane przez tysiak, kwiecień 30, 2011
Od czterech lat wiadomo, że nasz burmistrz w bardzo wielu "inicjatywach" wzoruje się na wielkim RD. Myślałby kto, że uczymy się na błędach innych smilies/grin.gif Nie wszyscy, nie wszyscy smilies/grin.gif
Nawet na własnych się nie uczą, a co dopiero na innych smilies/grin.gif A przecież to nauczyciele, powierzamy im naukę naszych dzieci, naszą przyszłość ... smilies/cry.gif
jacekban
tysiak uważaj bo..
Napisane przez jacekban, kwiecień 30, 2011
RAPORT
Julian Tuwim

O film, panie ministrze,
Obrazili się wachmistrze;
O wiersz, panie generale,
Obrazili się kaprale;
O artykuł w tygodniku -
Ordynansi, panie pułkowniku;
O piosenkę, panie majorze,
Żony sierżantów w Samborze;
W radio była audycja:
Obraziła się policja.
Dalej – studenci
Są do żywego dotknięci;
Dalej, księża z Płockiego
Dotknięci są do żywego.
Następnie – związek akuszerek
Ma ciężkich zarzutów szereg:
Że to swawolność, frywolność,
Bezczelność, moralna trucizna,
Że w ten sposób ginie ojczyzna!...
...A po za tym – jest w Polsce wolność.
================================
Dodałbym od siebie wers trochę bardziej aktualny:
==================================
Że wpis na internetowym blogu
Uwłacza samemu Bogu.
O secula seculorum
Jeszcze jest internetowe forum
Gdzie za nazwanie głąba głąbem
Państwo Polskie straszy sądem.
smilies/wink.gif lub smilies/cheesy.gif a może smilies/angry.gif
0
Panie Januszu
Napisane przez um1, kwiecień 30, 2011
jestem z Panem.
Trzeba pokazać Burmistrzowi ilu z nas myśli inaczej niż on dla dobra miasta i ludzi.

Brawo będę z całą rodziną.
0
Kaligula....mały opętany władzą szaleniec. Cesarz, który prawie zniszczył finansowo Rzym
Napisane przez Armagedon, kwiecień 30, 2011
Dzięki Jacekban, za przypomnienie tego wiersza smilies/wink.gif Twój wers też niczego sobie smilies/grin.gif
0
http://dkl.doba.pl/?s=subsite&id=994&mod=1
Napisane przez Marek, lipiec 25, 2011
tu jest kontuynuacja tematu
http://dkl.doba.pl/?s=subsite&id=994&mod=1
0
Kaligula....mały opętany władzą szaleniec. Cesarz, który prawie zniszczył finansowo Rzym
Napisane przez Armagedon, lipiec 25, 2011
Widać, że sytuacja się rozkręca smilies/grin.gif To jak tam z tym terminem, bo niby 20 czerwca mieliśmy pływać gondolami, a tu duuuuże opóźnienia się szykują co z pieniędzmi z Unii Europejskiej Panie U. Nie jest wesoło jak myślę, niedługo zaczną się procesy odszkodowawcze EW z tego co wróbelki ćwierkają, a ponoć w niezłe nerwy wpadł kolejny podmiot gospodarczy, któremu uniemożliwiono działalność gospodarczą, dużo większy niż elektrownie i on także szykuje jeszcze większe armaty smilies/grin.gif Czy budżet to wszystko wytrzyma smilies/shocked.gif Kto ewentualnie zapłaci za niezrozumiałe decyzje i złe zarządzanie?!! Ja wiem i mogę powiedzieć. Nie będzie to Burmistrz Bogusław Szpytma, nie będzie to Henryk U. ani żaden Witold, będą to mieszkańcy Miasta Kłodzka, Drodzy Państwo. Gratulacje należy składać w UM smilies/cry.gif

P.S.
Są już nowe chętne podmioty!!! Nieboszczyk jeszcze nie wystygł, a już nowe wesele szykują!!!!!
0
http://www.kurierklodzki.pl/?p=789 a widziales juz zlot Dąbrowskich?
Napisane przez RS, lipiec 25, 2011
http://www.kurierklodzki.pl/?p=789 a widziales juz zlot Dąbrowskich?
0
...
Napisane przez Wiktor, lipiec 25, 2011
Proponuję zamieszczać materiały pod swoim nazwiskiem. Zlot Dąbrowskich to dobry pomysł na utrwalenie nazwiska przed wszelkimi ,,wydarzeniami",nie ma się czego wstydzić.
Po ,co ta ,,magia RS"?
Jeżeli zacznę pisać bzdury, to nie bardzo przysłużę się komukolwiek....trzymajmy się zasad,może?
jacekban
Kanał i Dąbrowszczacy...
Napisane przez jacekban, lipiec 25, 2011
Co do kanału napisałem na doba24.pl coś takiego:
"Typowe - Heniu U. dał do zrozumienia, że jak "starzy inwestorzy" będą nadal pyskować to znajdą się nowi. Coraz bardziej przypomina to PRL i "inteligentne" zagrania Naczelników Powiatów czy innych Sekretarzy Gminnych. Tak to jest jak się społeczeństwo straszy prywaciarzami, a "waaadzy" oddaje w ręce wszelką działalność gospodarczą "dla dobra społeczeństwa". Uwaga: będzie jeszcze weselej. Urzędasy nie odpuszczą swego i dalej będą likwidować w Kłodzku prywatną inicjatywę. Bo jest od nich niezależna i pyskuje..."

Zaś co do Dąbrowszczaków: Trzeba mieć trochę w głowie, żeby w miarę inteligentnej reklamy swojej osoby nie zmarnować i nie zrobić z niej ordynarnej "chamówy". Pozostawiam bez komentarza cytując tylko lekko zmodyfikowanego Tuwima:
"I wylazła z Archanioła zwykła świnia reklamowa,
absolutnie apolityczna
i cudownie bezproblemowa".
smilies/tongue.gif
DanaB
...
Napisane przez DanaB, lipiec 25, 2011
Domyślamy się, że na ogromne banery reklamowe dyrektora Dąbrowskiego i "Zlot Dąbrowskich" kasę wykłada miasto. Kto podpisał zgodę na takie wydatki? Nawet panu burmistrzowi nie przyszło do głowy robić "Zlotu Szpytmów" na koszt podatników... Czy już mamy stać pokornie z czapkami w postawie chłopa pańszczyźnianego czy zaczekamy na wyniki wyborów?
Panie burmistrzu Szpytma - sprawuje pan jeszcze nadzór nad swoim dyrektorem czy już "poszły konie po betonie"?
0
po bruku....
Napisane przez realista za dwa trzysta, lipiec 25, 2011
mówi się "po bruku"
0
bruku to sięgnąl ideał
Napisane przez Marek, lipiec 25, 2011
co w Kłodzku dobrze widać
0
...
Napisane przez RWSkowron....., lipiec 26, 2011
Dąbrowski to bardzo popularne nazwisko i pomysł zaaranżowania takiego ewentu jest doskonały mimo tego ,że z oczywistych powodów u niektórych osób budzi kontrowersje.
Czas i miejsce również jest nieprzypadkowe..i bardzo dobrze,bo taki jest cel.
Moje kontrowersje budzi ( i to spore dodam) Jakub Szulc....?
1.Hipokryzja ,,informacyjna "od tygodni z zaskarżonymi zmianami w Kodeksie Wyborczym w tle( ostatnie orzeczenie TK.............http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110720/WYBORYPARLAMENTARNE01/375388801 )
2.Leczy? Jego Platforma,jego resort wyklucza z obiegu społecznego wielu obywateli na wiele sposobów..smilies/grin.gif jednym z nich jest brak dotacji do sprzętu medycznego, uniemożliwiając w ten sposób osobom niepełnosprawnym jakąkolwiek aktywność społeczną np.podjęcie pracy lub powrót do niej....smilies/grin.gif , a to jest nierozerwalne ze świadczeniami socjalno -chorobowymi...smilies/wink.gif
Super,nie?

Kontrowersje wokół osoby tego czy innego jegomościa są niczym w porównaniu z tym co ,,naprawiła" Platforma i niczym w porównaniu z tym co jeszcze ,,naprawi"...?
Następna hipokryzja to odsunięcie zmian ustawowych w czasie ,na ,,powyborach",dotyczących lokat jednodniowych. Lokaty te dla przypomnienia obecnie są panaceum na podatek Belki (moim zdaniem, tylko za to Polacy powinni pogonić nieudaczników...),który to podatek miał zniknąć jak to szumnie obiecywała Platforma z Tuskiem na czele.
Co do bruku?
Co do ideałów jak to jakiś ,,pacjent" ujął?
W Norwegi ,zagrały ideały z domieszką nacjonalizmu. Dlatego z nimi -ostrożnie!
smilies/cry.gif Liczy się szmal.To on wygładza nasze spojrzenie na świat,jak już go mamy i pozwala nam na szczyptę wrażliwości społecznej. Powinniśmy zacząć od budowania sytego społeczeństwa,aby pozwolić sobie następnie na szczyptę komfortu zwaną ideałami. Jak pokazuje tragiczny przykład,też pod kontrolą...!!!

ps.Szulc prywatnie to fajny kolo,ale zawodowo -zabawa za poważna dla niego i jego kolesi po fachu partyjnym
0
tak tak RWSkowron
Napisane przez mhhhm, lipiec 26, 2011
każdy swój post powinieneś zaczynać tym bardzo popularnym nazwiskiem i żegnać się przy tym pobożnie, bo postawę z czapką w dłoni (o której pisała DanaB) to już dawno mam wrażenie przyjąłeś?
0
pisz pisz rysiu
Napisane przez żeglarz, lipiec 26, 2011
takie twoje zadanie,co?smilies/wink.gif w wyborach opluwałeś burrmistrza, nic od peło czytaj starosty w zamian nie dostałeś to teraz plujesz na całe ogólnopolskie peło, mając niadzieję, że to coś w TWOIM życiu zmieni, na tym naszym kłodzkim padole, a co będzie jak i ta ekipa w parlamentarnych nic nie ugra? i powie: wiesz rysiu ty już swoje zrobiłeś, tylko o to nam chodziło, czy następne trzy lata do kolejnych wyborów będziesz ich i peło opluwał stawiając na kolejnego konia? ps. rysiu ty też prywatnie jesteś równy gość, ale zawodowo - zabawa za poważna dla ciebie
0
...
Napisane przez RWSkowron....., lipiec 26, 2011
POżyjemy ,zobaczymy?smilies/grin.gif Szulc ,wie komu ma dziękować...czy inicjały potrzebne?
Ja robię swój job ,wy swój, powodzonka.
Cenę za nietykalność podać?smilies/grin.gif
0
po bruku
Napisane przez realista za dwa trzysta, lipiec 26, 2011
...po bruku to kareta jeździ...a nie po betonie poszły konie!
0
...
Napisane przez RWSkowron....., lipiec 26, 2011
...wypunktuję Platformę w REGIONIE bez emocji i bez żalu....
Proszę jedynie nie mylić punktowania z promowaniem,tym razem?smilies/grin.gif
0
punktuj rysiu punktuj
Napisane przez ...., lipiec 26, 2011
ale nie zapomnij, że i ktoś może ciebie wypunktowaćsmilies/grin.gif
0
...
Napisane przez RWSkowron....., lipiec 26, 2011
,,po bruku" to też karciany tekst jestsmilies/grin.gif

...poszły konie po betonie " to jest coś ,czego nie można już tak szybko zatrzymać ,skoro raz zostało uwolnione....?
To jest najsensowniejsze wytłumaczenie praw fizyki(masa ,pęd,tarcie) podkutych żelazem w zetknięciu z podłożem smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez RWSkowron....., lipiec 26, 2011
Czysty jak łza jestem.
smilies/grin.gif
A odległa przeszłość ? Od niej nie uciekniemy. Ona obecnie jest przyjacielem! Działa na moją korzyść jedynie- po tym co ,,wyprawiam " obecnie?! smilies/grin.gif

Platforma to meritum, nie ja.
smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez RWSkowron....., lipiec 26, 2011
Jak to się mówi? Poszły konie po betonie,panie Maćku.
0
...
Napisane przez RWSkowron....., lipiec 26, 2011
W międzyczasie naszej jałowej dyskusji puściłem krótki tekst o zarabianiu (ok.2500 znaków) do Głosu.To się nazywa wena.Kocham te pochmurne chwile.smilies/grin.gif
0
Abstrac**jąc od tematu ...ludzie chorują i to poważnie
Napisane przez realista za dwa trzysta, lipiec 26, 2011
Chorobę te można nazywać rożnie i przyczyn szukać wiele.Wielu i nie tylko polityków zaraziło się nią i zarażają się nadal. Ma ona dwa podstawowe etapy. Pierwszy to stanąć przed lustrem i bijąc się z myślami(ile to ja przecierpiałem, jak mi trudno było etc.) mówić tak: nie, nie ...to mi się życie należy.Następnie zapomnieć o "homo sapiens"twierdząc, ze "świata nie zmienię".Pospolita to dolegliwość, która nie uchroniła się, przed jej globalizacją.Dla zmylenia" przeciwnika" zachowuje się zasady etyki popadając w rutynę, która prowadzi z czasem do"the incident".To siła w ludziach przecież, w Narodzie,w potomnych i to są ideały.
0
rysiu a kiedy kolejny tekst do kuriera?
Napisane przez olek, lipiec 26, 2011
bo tych dni pochmurnych ma być więcejsmilies/cheesy.gif
0
podrzucam myśl na artykuł
Napisane przez łysy, lipiec 26, 2011
"Jak słoń został liskiem"smilies/wink.gif
0
Drynio
Napisane przez Ewelina, lipiec 26, 2011
Powiedzmy, że Drynio( Rysiek . S), jest głęboko przekonany o swojej wszechstronnej wiedzy i ma

zawsze coś do powiedzenia. Dlatego dopowiada cenne uwagi do argumentów mówcy, licząc na

tzw. podziw tłumu. Jest mu bardzo trudno być tylko uczestnikiem anonimowej zbiorowości, chce

być przede wszystkim widziany, słyszany i doceniany.

Ma obecnie nadmiernie krytyczny stosunek do wypowiadanych treści byłych kolegów z PO. Poluje

na ich wszelkie potknięcia i zadaje pytania. Jego zachowanie nie odbiega za bardzo od normy, ale

drynio w praktyce, żeby słyszeć, trzeba mieć otwarte uszy, a żeby słuchać – trzeba mieć otwarty

umysł. DRYNIO umysł jest jak parasol – najlepiej funkcjonuje, gdy jest otwarty.
0
...
Napisane przez gol, lipiec 27, 2011
Póki co to drynio robi z wami co chce. Skutecznie odwraca uwagę od osób ,które wg.jego mniemania należy ochraniać,skupiając całą waszą złość i frustrację na sobie.Podejrzewam,że gościa zupełnie to nie rusza co wypisujecie ,wręcz jest zadowolony ,że to wy go czynicie celebrytą forumowym i prześcigacie się w wymyślaniu teorii spiskowych.Obecnie czy to się wielu podoba czy nie podoba ,facet na trwale zdaje się wpisał w lokalną samorządność i byle POpiskiwaniami już Go nie wykurzycie.
Kontrowersyjny, inteligenty,przebiegły prowokator kiedy potrzeba,pracowity,silny,elokwentny,konsekwentny,nie wstydzi się swoich błędów...czy nie lepiej mieć w kimś takim sprzymierzeńca?
Zauważam ,że wielu z was trudno pogodzić się z faktem ,że są mniej sprawni intelektualnie. To tak boli?
0
do gol
Napisane przez yacu, lipiec 27, 2011
no to mnie rozśmieszyłeś do łezsmilies/grin.gif dobry dowcip na początek dnia to jest to smilies/grin.gif
0
...
Napisane przez factory, lipiec 27, 2011
drynio czemu zacząłeś używać nicka gol?smilies/grin.gif i pewnie zaraz w euforii będziesz dziękował za docenienie przez gola,co? super jest,że można pisać po kilkadziesiąt wypowiedzi pod różnymi nickami, tworzyć dyskusję, którą potem przeżywa kilka naiwnych osób smilies/grin.gif szkoda, że tego wyzwania drynia nikt nie podejmuje na kłodzko bez cenzury, tam drynio pisze sam ze sobąsmilies/grin.gif to jest dopiero jazdasmilies/cheesy.gif
0
...
Napisane przez gol, lipiec 27, 2011
Nożyce brzęcząsmilies/grin.gif
0
...
Napisane przez gol, lipiec 27, 2011
KBC to trup ,ożywi się przed wyborami ,a poza tym interlokutorzy słabi.smilies/wink.gif Drynio sieje spustoszenie i przerażenie,najlepszym wyjściem dla atakowanych zdaje się być milczenie,tym bardziej ,że za uszami mają wiele.Obawiam się jednak ,że to i tak nie pomoże?
0
skoro drynio dla was to taki kozak
Napisane przez szatyn, lipiec 27, 2011
a was jest tu hohoho to proponuję założyć partię lub stowarzyszenie forumowe i w następnych wyborach samorządowych wystawić drynia na burmistrzasmilies/wink.gif ewenement byłby na skalę krajową a może nawet światową, z forum do ratuszasmilies/grin.gif
0
tak,będzie zbawiał nieudaczników kłodzkich
Napisane przez gol, lipiec 27, 2011
Tia,bo drynio pewnie marzy o zbawianiu świata kłodzkich -nieudaczników.smilies/grin.gif
A ja zadzieram kiecę i w te pędy lecę Go o tym powiadomić i pomagać w naprawianiu rzeczywistości.

dobre
Zacznijcie rozmawiać merytorycznie o wyborach,o mieście ,o jego potrzebach ,o szansach,nawet o prognozie pogody....
O kandydatach może,teraz? Co wy się martwicie tym co będzie za 3 lata?
smilies/grin.gifsmilies/grin.gif
0
to jest dobre,będzie co resttruktyryzować jak dorwiemy się do Władzi
Napisane przez golik, lipiec 27, 2011
0
no to prawie jak
Napisane przez wist, lipiec 27, 2011
w Grecji - połowa to urzednicy. Bezproduktywni - za rok unia nas będzie musiała kredytować jak Grecję.

Wynagrodzenia brutto urzędników w maju 2011 roku

Województwo
Administracja państwowa
Administracja samorządowa

dolnośląskie
4 136,95 zł
3 817,54 zł0
Do pracowników KCKSiR
Napisane przez Marek, listopad 08, 2011
Zła wiadomość. Dąbrowski zostaje na miejscu.
http://madel.salon24.pl/
Dobry materiał wyjaśniający w przystępny sposób sytuację prawną
polecam
‹ First  < 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >  Last ›

Napisz komentarz
Możesz dodać swój komentarz tutaj

busy