REKLAMA

O mijającej kadencji samorządowej i dość dziwnej, jak na gminę Kłodzko, kampanii wyborczej z wójtem Stanisławem Longawą rozmawia Romuald Piela

Potwierdziły się nasze przypuszczenia, że 21-letni polaniczanin, który spowodował śmiertelny wypadek był safeciarzem 24. Rajdu Dolnośląskiego (zabezpieczał trasę odcinków specjalnych). Dlaczego przed tygodniem Grzegorz Skiba, prezes Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej okłamał nas, mówiąc, że sprawca wypadku nie miał nic wspólnego z rajdem?

Reklama

W ubiegłym tygodniu pierwsza partia laptopów marki Fujitsu wraz urządzeniami wielofunkcyjnymi (drukarka, ksero, skaner) trafiła do młodych zdolnych mieszkańców Kłodzka. Sprzęt wraz z bezprzewodowym internetem w ramach programu stop wykluczeniu cyfrowemu, przekazał młodym kłodzczanom burmistrz Bogusław Szpytma (górne zdjęcie). Otrzymało go 20 uczniów. Burmistrz Szpytma podkreślił, że jednym z priorytetów działań władz Kłodzka jest likwidacja e-barier.

W najbliższą sobotę, 25 października, w sklepie Netto przy ul. Mickiewicza 3 w Bystrzycy Kłodzkiej każdy klient będzie mógł za darmo sprawdzić, jaki ma poziom cukru we krwi i czy nie zagraża mu cukrzyca. - Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej zatrzymać cukrzycę prowadzonej od czterech lat przez sieć handlową Netto - informuje Mariola Skolimowska. Badania odbywają się systematycznie w różnych miastach Polski - dodaje. Badanie poziomu cukru we krwi jest bardzo proste. Wystarczy delikatne nakłucie palca i umieszczenie kropelki krwi na pasku diagnostycznym.

Ma 33 lata. Od urodzenia mieszka w Kamieńcu w gminie Kłodzko, gdzie wraz z mężem wychowuje dwie córki. Jest właścicielką gospodarstwa rolnego, w którym prowadzi działalność agroturystyczną. Ukończyłam Wy dział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2004 r. jest zatrudniona w Starostwie Powiatowym w Kłodzku, w Biurze Rzecznika Konsumentów. Dlaczego chce zostać wójtem gminy Kłodzko? - Od lat interesuję się problemami lokalnej społeczności oraz działaniami Urzędu Gminy i Rady Gminy Kłodzko. W poprzednich wyborach samorządowych zostałam wybrana radną.

Australijczycy z grupy kapitałowej Balamara chcą za 3 lata rozpocząć wydobycie węgla w Nowej Rudzie. W ubiegłym tygodniu, w kłodzkim starostwie, zaprezentowali trójwymiarowy model zalegających pod Ludwikowicami pokładów węgla koksującego

Najnowsze ogłoszenia:

horizons 30 Październik, 15:00
horizons 30 Październik, 14:59

Rozmowa z Julianem Golakiem, szefem Solidarności Polsko-Czesko Słowackiej i Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej „Bądźmy Rodziną"

Podnosząc standard obsługi handlowej Spółka PGNiG Obrót Detaliczny otworzyła nowe Biuro Obsługi Klienta w Kłodzku przy ul. Objazdowej 11. Nowa siedziba zastąpiła dotychczasowe Biuro Obsługi Klienta przy ul. Fabrycznej 1.
Przeniesienie Biura Obsługi Klientów na ul. Objazdową 11 skutkuje podniesieniem efektywności oraz jakości bezpośredniej obsługi handlowej. Konsumenci będą obsługiwani
w klimatyzowanej przestrzeni biurowej, w komfortowych warunkach.

We wtorek, 5 sierpnia, funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 22 osoby, w tym 18 cudzoziemców, którzy naruszyli przepisy obowiązujące w Polsce. Cudzoziemcy nie mieli wiz, albo posługiwali się sfałszowanymi dokumentami, a zatrzymani przez pograniczników Polacy byli ścigani listami gończymi. Zatrzymani między innymi w Kudowie- Zdroju Ukraińcy na podstawie wyłudzonych wiz podróżowali po krajach strefy Schengen i odwiedzali swoje rodziny w Czechach i Niemczech.

Równolegle z Międzynarodowym Festiwalem Chopinowskim w Dusznikach-Zdroju, w Polanicy-Zdroju, w pensjonacie Villa Polanica przy parku zdrojowym, trwają Koncerty Chopinowskie - Źródła Sztuki. Recitale, w wykonaniu Julii Marczuk i Jakuba Kuszlika, odbywają się codziennie o 20 do 9 sierpnia włącznie. Wstęp na koncerty wolny.

BOK Kłodzko w nowej lokalizacji - PGNiG Obrót Detaliczny usprawnia obsługę Klientów

BOK Kłodzko w nowej lokalizacji - PGNiG Obrót Detaliczny usprawnia obsługę Klientów

Podnosząc standard obsługi handlowej Spółka PGNiG Obrót Detaliczny otworzyła nowe Biuro Obsługi Klienta w Kłodzku przy ul. Objazdowej 11. Nowa siedziba zastąpiła dotychczasowe Biuro Obsługi Klienta przy ul. Fabrycznej 1.
Przeniesienie Biura Obsługi Klientów na ul. Objazdową 11 skutkuje podniesieniem efektywności oraz jakości bezpośredniej obsługi handlowej. Konsumenci będą obsługiwani
w klimatyzowanej przestrzeni biurowej, w komfortowych warunkach.

Nowa placówka jest w stanie obsłużyć większą od dotychczasowej liczbę Klientów przy zachowaniu najwyższych standardów. Wnętrze charakteryzuje się otwartą przestrzenią, funkcjonalnym rozmieszczeniem stanowisk obsługi oraz oferuje dodatkowe udogodnienia, między innymi kącik rekreacyjny dla dzieci.

Nowe Biuro Obsługi Klienta zapewnia kompleksową obsługę obecnych oraz potencjalnych Klientów w zakresie dostarczania paliwa gazowego i energii elektrycznej, kwestii rozliczeń czy płatności. Pracownicy służą również pomocą wszystkim chętnym w uzyskaniu dostępu do elektronicznego Biura Obsługi Klienta eBOK, umożliwiającego załatwienie dużej części bieżących spraw z zakresu obsługi klienta wygodnie i komfortowo, 24 godziny na dobę, bez konieczności wychodzenia z domu.

Nowe Biuro Obsługi Klienta zawiera również szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych, łatwy podjazd, szerokie drzwi wejściowe oraz przyległy parking. Klienci z pewnością docenią też lepszą pod względem komunikacyjnym lokalizację, w pobliżu dużego centrum handlowego.

Biuro Obsługi Klienta w Kłodzku pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00
świadcząc obsługę wszystkich Klientów z terenu Kotliny Kłodzkiej oraz całego Dolnego Śląska.

Serdecznie zapraszamy!