REKLAMA

Gmina Radków: Koniec sezonu biegowego w Karłowie

Gmina Radków zamyka sezon narciarski w Karłowie

Fot. Marek Kusiakiewicz

Gmina Radków pożegnała biegaczy narciarskich. Jednak to nie koniec zimy w naszym powiecie

Gmina Radków. Po kilku tygodniach intensywnego biegania na nartach, sezon oficjalnie się zakończył. Pogoda nie pozwala dłużej cieszyć się urokiem tras w Karłowie. 

 

Koniec sezonu w Karłowie

Jak poinformował Marek Kusiakiewicz, dyrektor Gminnego Centrum kultury, sportu i turystyki w Radkowie, ratrak już jest zaparkowany - Na dzień dzisiejszy ogłaszamy zakończenie zimy w Karłowie. Trasy przestały istnieć. Śniegu nie ma już w 95 procentach, ratrak dzisiaj został przetransportowany na miejsce wypoczynku letniego - mówi M. Kusiakiewicz. - Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Karłów i korzystali z tras oraz wypożyczalni nart. Mamy nadzieję, że - tak jak my - Wy również jesteście zadowoleni zarówno z zimy, jak i z przygotowanych dla Was tras narciarstwa biegowego - dodaje. Fani narciarstwa biegowego będą mogli znów wrócić do Karłowa prawdopodobnie pod koniec roku. O ile planów nie pokrzyżuje pandemia koronawirusa. 

Gmina Radków - Kliknij tutaj, aby zobaczyć jak przebiega leczenie Julii Kuczały

 

Jeszcze przymrozi

Trasy w Karłowie już nie będą służyć biegaczom, ale to nie oznacza, że zima się skończyła. W dalszym ciągu otwarty jest chociażby ośrodek w Zieleńcu, w którym śniegu jest pod dostatkiem. Jak się okazuje, nagłe ocieplenie nie będzie trwało długo i mrozy mają powrócić do nas w marcu. - Nie marudzimy, jeździmy. Codziennie od 9:00 do 21:00 bez wyjątków. Czy dokręcimy aż do świąt? Doświadczenia tego i minionego sezonu każą nam powstrzymać się od wybiegających aż o kilka tygodni w przyszłość prognoz. Na dziś jest dobrze, jest pięknie i nie należy wykluczać takiej opcji - mówią przedstawiciele ośrodka w Zieleńcu. Przypominamy, że stoki narciarskie działają w ścisłym reżimie sanitarnym. Odczuwalna jest również niższa frekwencja, co daje świetne pole do nauki jazdy na nartach.

Natalia Kołodziej

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć ile ludzi jest aktualnie na stokach w naszym powiecie

 

Gmina Radków: Koniec sezonu biegowego w Karłowie

Fot. Zieleniec Ski Arena

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gmina Radków: Koniec sezonu biegowego w Karłowie

Fot. Aneta Bajer

Nowa Ruda: Doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców

Fot. Fundacja Itaka

Widziałeś tego mężczyznę? Zadzwoń do fundacji Itaka

Fot. FB/KPRM/ zrzut ekranu

Hotele zamknięte na majówkę, żłobki otwarte od 19 kwietnia. Jakie zmiany jeszcze nas czekają?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×