REKLAMA

Powiat Kłodzki. Rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów

Powiat Kłodzki. Seniorzy od 15 stycznia mogą się rejestrować

Powiat Kłodzki. 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia dla seniorów. Zobacz, kto może zarejestrować się w pierwszej kolejności i gdzie to zrobić.

Powiat Kłodzki. Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Stopniowo szczepionka przeciw koronawirusowi będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym. Dostępne są trzy sposoby rejestracji na szczepienie: poprzez infolinię – nr telefonu 989, poprzez Internetowe Konto Pacjenta oraz osobiście u lekarza POZ lub w punkcie szczepień.

 

Sanepid przekonuje do szczepień

Kłodzko. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zachęca do szczepienia się przeciwko COVID-19. Jak przekonują pracownicy sanepidu, jest to jeden z najważniejszych elementów, dzięki któremu możemy powstrzymać epidemię. Szczepionka wyzwala w organizmie człowieka naturalną produkcję przeciwciał. Stymuluje także nasze komórki odpornościowe, tak aby chroniły nas przed zakażeniem COVID-19. Jest ona dobrowolna, darmowa i bezpieczna. 

 

Dlaczego warto się zaszczepić? 

Pokonanie koronawirusa jest możliwe tylko poprzez przerwanie jego transmisji z człowieka na człowieka. Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze, musimy być odpowiedzialni i solidarni. Każda osoba, która się zaszczepi, ma szansę przerwać łańcuch zakażeń. Nasze zaszczepienie się, to nie tylko ochrona dla nas, ale także ochrona naszych rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół.

 

ZOBACZ PUNKTY SZCZEPIEŃ W POWIECIE KŁODZKIM:

ZOBACZ PUNKTY SZCZEPIEŃ W POWIECIE KŁODZKIM

SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO 12 STYCZNIA

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Powiat Kłodzki. Rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów

Obrazek użytkownika Misiu
  • Misiu
  • 13-01-2021

Nie dajcie się nabrać mam znajomą wczoraj wróciłem ze szpitala z Nysy. Personal musiał się zaszczepić z czego 8 osób bo osłabieniu dostali krwotoki i stracili przytomność. Wczoraj dziś są pod respiratorami 2 osoby dziś doszły do siebie maja zakaz mówienia pod groźbą stracenia pracy i papierów ...
Obrazek użytkownika Zaułek
  • Zaułek
  • 15-01-2021

Misiu, zaszczep się koniecznie! Jest nadzieje, że dostaniesz krwotoku i wreszcie wydarzy się coś interesującego w twoim nędznym, glupim życiu.

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Fot. Zieleniec Ski Arena

Stacje narciarskie w Powiecie Kłodzkim podpisały się pod apelem do Jarosława Gowina. Chcą zniesienia obostrzeń na stokach. Jakie podają argumenty?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×