REKLAMA

Radków: W Karłowie powstały 2 trasy narciarstwa biegowego

Radków: Dwie trasy narciarstwa biegowego w Karłowie

Fot. Marek Kusiakiewicz

Radków: Wyznaczono dwie trasy narciarstwa biegowego w Karłowie

Gmina Radków może powitać miłośników narciarstwa biegowego. W Karłowie wyratrakowano dwie trasy. 

 

O trasach

8 stycznia wyratrakowano w Karłowie dwie trasy narciarstwa biegowego. Pierwsza pętla ma długość 5,5km, a druga 2km. Obie trasy znajdują się na terenie łąk i mają swój początek nad Michałówką. Każdy, kto chce i posiada narty może z nich skorzystać. Nie ma opcji wypożyczenia nart z wypożyczalni ze względu na panujące obostrzenia. Opublikowane zdjęcia zostały zrobione 8 stycznia. 

Przypominamy, że stoki i wyciągi narciarskie pozostają zamknięte do 17 stycznia. 

 

Radków: W Karłowie powstały 2 trasy narciarstwa biegowego

Radków: W Karłowie powstały 2 trasy narciarstwa biegowego

Radków: W Karłowie powstały 2 trasy narciarstwa biegowego

Natalia Kołodziej, fot. i inf. Marek Kusiakiewicz

 

Kliknij, aby przeczytać artykuł o mężczyźnie, który płacił za zakupy skradzioną kartą 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Radków: W Karłowie powstały 2 trasy narciarstwa biegowego

Obrazek użytkownika Kamera nr.1
  • Kamera nr.1
  • 12-01-2021

Super ! tylko nie stawiajcie czasem tam oznakowania ani żadnych tablic czy ławeczek bo jak się dowiedzą ci "anonimowi" wandale co to ich już wszyscy znają z imienia i nazwiska to znów wszystko zdemolują a Ratusz jeszcze do tej pory nie zatrudnił takiego pracownika co to by potrafił złożyć na Policji zawiadomienie o przestępstwie. Arturze N. zajmij się sportem i nie podpalaj już ławek na boisku.
Obrazek użytkownika Kamera nr.1
  • Kamera nr.1
  • 13-01-2021

Super tylko nie stawiajcie czasem tam oznakowania ani żadnych tablic czy ławeczek bo jak się dowiedzą ci "anonimowi" wandale co to ich już wszyscy znają z imienia i nazwiska to znów wszystko zdemolują a Ratusz jeszcze do tej pory nie zatrudnił takiego pracownika co to by potrafił złożyć na Policji zawiadomienie o przestępstwie. Arturze N. zajmij się sportem i nie podpalaj już ławek na boisku.

Fot. WL

Ołdrzychowice Kłodzkie: Około godz. 9:00 na DW 392 doszło do zderzenia trzech aut. Droga jest zablokowana. Co się stało?

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×