REKLAMA

Kłodzko: mieszkańcy protestowali na ósemce [FOTO, VIDEO]

Kłodzko: protest wyruszył o godzinie 18.00

Fot. MM

Na proteście pojawił się Zbigniew Tur, wójt Gminy Kłodzko

Fot. MM

Fot. MM

Fot. MM

Mieszkańcy gminy Kłodzko nie zgadzają na wariat przebiegu nowej drogi na odcinku Bardo – Kłodzko

Kłodzko: dziś o godzinie 18.00 mieszkańcy ponownie protestowali przeciwko wariantowi A2 projektowanej drogi ekspresowej z Wrocławia do Kłodzka. Pikieta podobnie jak ta dwa tygodnie temu (13 listopada) polegała na bardzo wolnym przejeździe kolumny samochodów drogą krajową nr 8 od Orlenu w Boguszynie krajową ósemką, potem obwodnicą Kłodzka, DK nr 33, łącznikiem obwodnicy do DK 46 i dalej ul. Mickiewicza do Kłodzka i ul. Warty powrót na krajową ósemkę i do Boguszyna.

 

Zobacz filmy - część 1 i część 2.

 

 

Mieszkańcy chcą wariantu A4 z tunelem przez Góry Bardzkie

Mieszkańcy gminy wiejskiej Kłodzko (szczególnie z Jaszkówki, Podzamku i Wojciechowic) wciąż nie zgadzają na preferowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad wariat przebiegu nowej drogi na odcinku Bardo – Kłodzko. Protestujący sprzeciwiają się rekomendowanemu przez GDDKiA przebiegu drogi w wariancie A2 i domagają się realizacji wariantu A4 z tunelem przez Góry Bardzkie, za którym podczas konsultacji społecznych opowiedziało się więcej mieszkańców.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Kłodzko: mieszkańcy protestowali na ósemce [FOTO, VIDEO]

Obrazek użytkownika Jonny
  • Jonny
  • 27-11-2020

To nie mieszkańcy nie chcą tylko wójt nie chce takiego wariantu, w większości na proteście to zapewne pracownicy urzędu gminy i jednostek podległych
Obrazek użytkownika G i
  • G i
  • 29-11-2020

Protest zmotoryzowanych przeciwników jest przykładem jak można blokować rozwój miasta Kłodzka. Społeczność nie rozumie potrzeby i trafności tej inwestycji – patrzy tylko na ich interes czyli jest kuta na cztery łapy i na dodatek zmotoryzowana. Nie sądzę aby wyszli zwycięsko, w swoim aroganckim i cynicznym zachowaniu.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Fot. Google Street Viev

Kłodzko: Znane są oficjalne wyniki sekcji zwłok 3-letniej Hani z Kłodzka. Dziewczynka doznała obrażeń wewnętrznych.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×