REKLAMA

Dagmara Kaźmierska - Królowa Życia z Kłodzka kontra Gabriel Seweryn

Dagmara Kaźmierska kontra Gabriel Seweryn. Konflikt Królowych Życia

Fot. Facebook Królowe Życia

Afera Królowych Życia. Dagmara Kaźmierska, Królowa Życia z Kłodzka, wdała się w burzliwą wymianę zdań z Gabrielem Sewerynem pod jednym z jej zdjęć. Chodzi o zdjęcie, na którym Dagmara Kaźmierska jest w towarzystwie Piotra Wąsińskiego, producenta programu Królowe Życia.

Dagmara Kaźmierska, Królowa Życia z Kłodzka, ostro odpowiedziała na komentarz Gabriela Seweryna zamieszczony pod jednym z jej zdjęć. Na fotografii znajduje się Dagmara Kaźmierska w towarzystwie Piotra Wąsińskiego, producenta programu Królowe Życia. 

 

O co poszło?

Dagmara Kaźmierska to gwiazda programu Królowe Życia. Jeszcze do niedawna na planie pracowała razem z Gabrielem Sewerynem i Rafałem Grabiasem.  Od pewnego czasu tej dwójki nie ma już w programie. Niedawno Kaźmierska opublikowała w internecie zdjęcie z Piotrem Wąsińskim, producentem show Królowe Życia. Pod wspomniamym zdjęciem wypowiedział się Gabriel Seweryn. - Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie KŻ. Może ożywi ten program - skomentował. 

 

Zobacz co pisaliśmy wcześniej o Dagmarze Kaźmierskiej

 

Dagmara Kaźmierska kontratakuje

Królowa Życia nie zostawiła tego bez echa. W obszernym komentarzu Dagmara Kaźmierska skrytykowała zachowanie dwójki byłych gwiazd programu. 

- Gabriel Seweryn, uważam, że Ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak Wy się prowadzicie ze swoim, partnerem Rafałkiem, wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc... To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. Staję do tego, co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą jak wy i wypierać się przeszłości - deklaruje Kaźmierska. 

- Trudniłam się sutenerstwem i h...j komu do tego. A już najbardziej tobie, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych hu...w w du...e, co mieliście Wy z Rafałem przez czas waszego krystalicznego związku, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! Bo nie chciej, żebym się uruchomiła. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z Tobą - Wami przy jednym stole. To tyle w temacie. Ps. h...j przez samo h... specjalnie dla Ciebie burku - grzmi Dagmara. 

 

Co na to producent programu? 

W rozmowie z naszą redakcją Piotr Wąsiński nie chce komentować sprawy. - Nie będę komentował tej sprawy, czym przyczynię się do jakiegokolwiek szumu wokół byłych bohaterów programu, którzy za wszelką cenę chcą zwrócić na siebie uwagę - tłumaczy Wąsiński. 

 

Rafał Grabias zapowiada walkę w sądzie

Partner życiowy Gabriela Seweryna, a także były bohater KŻ, Rafał Grabias zapowiedział, że sprawa skończy się w sądzie. Mówi, że nie zgadza się na wyzwiska, wulgaryzmy i zastraszanie. Na dniach ma złożyć pozew sądowy. - Będzie z grubej rury - zapowiada Grabias. 

 

Czekamy na wypowiedzi gwiazd Królowych Życia. O wszelkich nowych informacjach w sprawie będziemy informować na bieżąco. 

 

O wypadku Królowej Życia Dagmary Kaźmierskiej przeczytasz w artykule

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Dagmara Kaźmierska - Królowa Życia z Kłodzka kontra Gabriel Seweryn

Obrazek użytkownika Kik
  • Kik
  • 25-11-2020

DNO!
Obrazek użytkownika as
  • as
  • 26-11-2020

Ale ona brzydka , brr............zwymiotuje..
Obrazek użytkownika as
  • as
  • 26-11-2020

Ale ona brzydka , brr............zwymiotuje..
Obrazek użytkownika Taxi
  • Taxi
  • 27-11-2020

Patologia się drapie,bedzie się działo
Obrazek użytkownika ICEK
  • ICEK
  • 28-11-2020

G.Noworudzka epatujaca się takimi "osobistościami " sięga dna,naprawdę niema innych tematów.

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Fot. OSP Domaszków

Bystrzyca Kłodzka: W nocy wybuchł pożar w budynku wielorodzinnym. Zobacz zdjęcia z interwencji.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×