REKLAMA

Ekspert WHO na plaży

Plaża Gorzuchów zaprasza do skorzystania z oferty łączącej edukację zdrowotną z realnymi działaniami na rzecz poprawy jakości życia.

To konkretne usługi prozdrowotne z wykorzystaniem warunków naturalnych plaży, świeżego powietrze, wody, lasu i kontaktu z przyrodą. Prozdrowotne spotkanie prowadzi edukator medycznym, dr Rusłanem Romanyszynem, z którym można omówić swoją sytuację zdrowotną i skonsultować leczenie. Dr Romanyszyn jest lekarzem z 15 letnim doświadczeniem za granicą (specjalizacja – medycyna sportowa), ekspertem Europejskiego Biura WHO w przeciwdziałaniu chorobom cywilizacyjnym, a także specjalistą ds. promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej w Centrum Medycznym Salus. - Rozmowa z edukatorem jest znacznie dłuższa niż wizyta lekarska, trwa 30-40 minut. W czasie tej rozmowy tłumaczę pacjentowi wszelkie sprawy związane z jego leczeniem. Jeśli pacjent cierpi na chorobę przewlekłą – jak cukrzyca, czy nadciśnienie, wyjaśniam mu, że leki nie zniwelują jego choroby, jedynie złagodzą objawy, natomiast konieczna jest zmiana stylu życia. Szczególnie ważna jest aktywność fizyczna – mówi dr Rusłan Romanyszyn. Propozycje klubu to m.in: konsultacje zdrowotne (część pierwsza – bezpłatna, część druga – 30 zł za osobę); wieczór bez kolacji (z zakwaterowaniem w domku, masaże, rąbaniem drewna i herbatą ziołowo-owocowa z ogniska – 80 zł za osobę); ognisko góralskie przy wodzie (20 zł za osobę); weekend dla ciała (obejmuje 2 noclegi w domku, masaż, ćwiczenia, ognisko i pieszą wycieczkę - 240 zł za osobę). Na prozdrowotne spotkanie można umówić się telefonicznie (tel. 661 112 226).
JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?
1. Umów się telefonicznie na konsultację – nr tel. 661 112 226 2. Przyjedź do Domków przy Plaży w Gorzuchowie w umówionym terminie. Pamiętaj, żeby na godzinę przed wizytą nie jeść ani nie pić 3. Zgłoś się do domku nr 1, gdzie przyjmuje doktor Rusłan Romanyszyn 4. Skorzystaj z darmowej konsultacji – rozmowy z doktorem 5. A jeśli będziesz chciał/a, również z dokładnej oceny stanu zdrowia – koszt 30 zł

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Ekspert WHO na plaży

Obrazek użytkownika takietam
  • takietam
  • 16-05-2019

Gdyby tak jeszcze wymieniony został piasek na Plaży Gorzuchów, bo obecny, kurzący się co nie miara, to tragedia.

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×