REKLAMA

Cmentarz zamiast sądowej sali

25 października miała wyznaczony termin rozprawy w sądzie. Proces nie ruszył, bo kłodzczanka dwa dni wcześniej zginęła pod kołami samochodu.

W kłodzkim sądzie na panią Marię czekał Stanisław Ferenc, były już radny, który pomagał mieszkance Kłodzka. - Miała mieć proces o eksmisję, bo zalegała z czynszem – mówi Ferenc. - Bardzo się tym przejmowała – dodaje. Jego zdaniem problemy i kłopoty mieszkanki ul. Korytowskiej mogły przyczynić się do tego, że zagapiła się, przechodząc przez jezdnię. Policja inaczej jednak ocenia przyczyny wypadku, do jakiego doszło we wtorek, 23 października, po godz.18.00 na przejściu dla pieszych na ul. Dusznickiej. - Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem osobowym, 31–letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo idącej po przejściu 79-letniej kobiecie – relacjonuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy kłodzkiej policji. - Niestety piesza na skutek doznanych obrażeń poniosła śmierć – dodaje oficer prasowa. Poruszony sprawą jest burmistrz Michał Piszko. - Znałem panią Marię. Nie jest prawdą, że miała mieć eksmisję. zakład komunalny chciał zawrzeć z nią w sądzie ugodę – mówi samorządowiec. - Pani Maria miała problemy finansowe, bo oszukała ją firma sprzedająca gazowe ogrzewacze. Wcisnęła jej taki bardzo drogi – dodaje

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Cmentarz zamiast sądowej sali

Obrazek użytkownika B.
  • B.
  • 07-11-2018

[*]
Obrazek użytkownika Mieszkanka Rodzinnej
  • Mieszkanka Rodzinnej
  • 08-11-2018

To przejście jest bardzo niebezpieczne...

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×