REKLAMA

Harmonogram w telefonie

Teraz harmonogram wywozu odpadów w Kłodzku może być dostępny cały czas pod ręką.

Terminarz dostępny jest poprzez bezpłatną aplikację Eco Harmonogram, którą można pobrać na telefony lub tablety. Aplikacja dostępna jest na systemy Android, Windows Phone i Apple iOS.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Harmonogram w telefonie

Obrazek użytkownika Mieszkanka
  • Mieszkanka
  • 04-11-2018

A ciekawe komu zgłosić syf na chodnikach, w parkach i skwerach? Gdzie jest Straż Miejska? Służby komunalne śpią Panie Burmistrzu już od bardzo dawna. Chyba robią Panu na złość!
Obrazek użytkownika Ale jaja , ale jaja
  • Ale jaja , ale jaja
  • 06-11-2018

Wystarczy ogłoszenie , na stronach U , po , co aplikację instalować , ostrożnie z aplikacjami w telefonie . Ja PO nie wierze po karuzeli wat. i po smoleńsku , sorry taka prawda , aplikacja , aplikacja np DYKTAFON , a potem hyc i kredycik zmontowany , tak jak w Czechach było .

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×