REKLAMA

Głos dla jeży

Walczymy o dofinansowanie w kwocie 10 tys. zł dla Ośrodka Rehabilitacji Jeży w Kłodzku.

Akcja jest bezpłatna, codziennie przez Internet można oddać głos. Obecnie w rankingu ogólnopolskim zajmujemy 3 miejsce.
Zachęcamy do klikania i pomocy jeżykom
https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/jerzy-dla-jezy-wszyscy-d...

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Głos dla jeży

Obrazek użytkownika Sonda 2018
  • Sonda 2018
  • 22-09-2018

Michal Piszko ......................38% .... Dariusz Mikosa.....................28%.... Henryk Urbanowski ..............11%..... Bogusław Szpytma .................9%... Kukiz 15..................................3%.... Tomasz Karolczak.....................1%.... przeprowadzono w dniach od 16.09 do 19.09 .2018 r na 999 osobach .Ulice Klodzka . Wielka niewiadomą jest Kukiz 15 niewiem kogo wystawi na Burmistrza . Pan Szpytma stały elektorat na tym samym poziomie Spadek dla Pana Urbanowskiego głosy szły na Pana Mikose .
Obrazek użytkownika Grześ
  • Grześ
  • 23-09-2018

To całkiem inaczej niż w Polsce , czy rodzina i przyjaciele brali udział w sondażu ? Kłodzko to brudne i drogie miasto . Dużo sklepów monopolowych z tanim alkoholem , nic tylko pić , pić i klepać biedę , nic nie robić ,plotami się zajmować, bo nawet do pracy dojechać nie ma czym , do okolicznych miejscowości , a w innych miastach są tanie busy co pół godziny , i wszystkim się opłaca . Dla ludzi mieszkających się robi wszystko , dba o zdrowie , ale tak naprawdę , a nie tylko na papierku by było .Betonowanie stanowisk ,i układów , prędzej czy pózniej przyniesie wielką klęskę i wielką porażkę , a złe praktyki doprowadza tak czy siak do klęski , upadku ale z wielkim hukiem .I przypominam , uruchamiając nowe zakłady pracy dla niewolników przyjezdnych za chlebem , zadbajcie o to by podatki trafiały do skarbu państwa polskiego a nie gdzieś tam , i zasilały tak już bogatych , którym ciągle mało i mało ...

Wybory parlamentarne 2019 nadchodzą wielkimi krokami. Już 13 października Polacy pójdą do urn. To doskonała okazja, by zostać członkiem komisji wyborczej. Trwa nabór kandydatów. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można zarobić?

Trwa wyścig o podbój kosmosu. Od niedawna uczestniczą w nim także polskie firmy i naukowcy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×