REKLAMA

Dostał szału po dwóch piwach

Furiat na dachu nie był po dragach. W jego krwi nie wykryto narkotyków, ani dopalaczy.

Wyrywał dachówki i rzucał nimi w ludzi i samochody. Policja zatrzymała go dopiero po godzinie. Furiat trafił na 3 miesiące do aresztu. Ludzie od razu zaczęli spekulować, że 39-latek musiał wcześniej coś zażyć, jakiś nowy dopalacz, po którym stał się agresywny. Tymczasem... - Wynik badania krwi jest czysty. Biegli nie znaleźli żadnych śladów po substancjach psychoaktywnych – mówi Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy kłodzkiej policji. - W chwili zatrzymania furiat miał we krwi tylko ok. 0,2 promila alkoholu – dodaje oficer prasowa. Przypomnijmy. Mieszkańcy Kłodzka przeżyli chwile grozy w piątek, 29 lipca. Przed godziną 16.00 39-letni Krzysztof W. dostał szału i zaczął z dachu kamienicy przy ul. Czeskiej rzucać dachówkami. Nie patrzył, gdzie lecą ciężkie przedmioty, a leciały na ruchliwą ulicę. Cudem nikt nie doznał obrażeń. Furiat uszkodził jednak kilkanaście samochodów i 4 dachy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Dostał szału po dwóch piwach

Obrazek użytkownika Ala
  • Ala
  • 13-09-2018

Są ludzie mało odporni na manipulacje .Słabi.
Obrazek użytkownika Romuś
  • Romuś
  • 14-09-2018

Ale filmik , leci , na tv republika o waszej ludniłce he , he , he , he , he . Ale wstyd
Obrazek użytkownika wklej
  • wklej
  • 14-09-2018

kozlovska_and_ablyazov
Obrazek użytkownika Romuś
  • Romuś
  • 14-09-2018

Koleżanka od puczu i majdanu

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×