REKLAMA

Dostał szału po dwóch piwach

Furiat na dachu nie był po dragach. W jego krwi nie wykryto narkotyków, ani dopalaczy.

Wyrywał dachówki i rzucał nimi w ludzi i samochody. Policja zatrzymała go dopiero po godzinie. Furiat trafił na 3 miesiące do aresztu. Ludzie od razu zaczęli spekulować, że 39-latek musiał wcześniej coś zażyć, jakiś nowy dopalacz, po którym stał się agresywny. Tymczasem... - Wynik badania krwi jest czysty. Biegli nie znaleźli żadnych śladów po substancjach psychoaktywnych – mówi Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy kłodzkiej policji. - W chwili zatrzymania furiat miał we krwi tylko ok. 0,2 promila alkoholu – dodaje oficer prasowa. Przypomnijmy. Mieszkańcy Kłodzka przeżyli chwile grozy w piątek, 29 lipca. Przed godziną 16.00 39-letni Krzysztof W. dostał szału i zaczął z dachu kamienicy przy ul. Czeskiej rzucać dachówkami. Nie patrzył, gdzie lecą ciężkie przedmioty, a leciały na ruchliwą ulicę. Cudem nikt nie doznał obrażeń. Furiat uszkodził jednak kilkanaście samochodów i 4 dachy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Dostał szału po dwóch piwach

Obrazek użytkownika Ala
  • Ala
  • 13-09-2018

Są ludzie mało odporni na manipulacje .Słabi.
Obrazek użytkownika Romuś
  • Romuś
  • 14-09-2018

Ale filmik , leci , na tv republika o waszej ludniłce he , he , he , he , he . Ale wstyd
Obrazek użytkownika wklej
  • wklej
  • 14-09-2018

kozlovska_and_ablyazov
Obrazek użytkownika Romuś
  • Romuś
  • 14-09-2018

Koleżanka od puczu i majdanu

fot. UMiG Bystzryca Kł.

Do końca sierpnia potrwa rewitalizacja trasy spacerowej wzdłuż murów obronnych w Bystrzycy Kł.

Fot. PWSZ w Nysie

Studenci architektury przystąpili do obrony prac inżynierskich. Nowi inżynierowie opracowali ciekawe projekty architektoniczne.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×