REKLAMA

Strefa porażki

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park to 220 inwestorów i 53 tysiące miejsc pracy. W tej beczce miodu jest łyżka dziegciu, czyli Bystrzyca Kłodzka.

Bystrzycka podstrefa WSSE Invest-Park składa się z dwóch kompleksów. Jeden o powierzchni 0,76 ha, drugi o powierzchni 10,48 ha. Oba od lat stoją puste, a mieszkańcy Bystrzycy Kłodzkiej muszą do pracy dojeżdżać do Czech. W noworudzkiej podstrefie jest już 7 firm, w kłodzkiej 6. Dlaczego w tej bystrzyckiej wciąż rośnie trawa i chwasty? To pytanie, podczas kampanii wyborczej, mieszkańcy Bystrzycy Kł. powinni zadawać urzędującej od 12 lat burmistrz Renacie Surmie. Bystrzycka podstrefa została utworzona w 2007 roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (7): Strefa porażki

Obrazek użytkownika Maciej
 • Maciej
 • 09-08-2018

To nie będzie fabryki skody w Bystrzycy Kłodzkiej ?
Obrazek użytkownika Nowa w mieście
 • Nowa w mieście
 • 10-08-2018

Mieszkam w Bystrzycy 8 miesięcy i patrząc na działania władz mówię MASAKRA. To miasto umiera. Brudno. Szaro i jakby życie umierało. Ulice dziurawe, kamienice szare i obszarpane. Ludzie jakby nieszczęśliwi. Zawiść i plotka. Nie znam ludzi w mieście a podczas zakupów w Biedronce słychać o ich losach. A pani Burmistrz codziennie mija mnie w drodze do pracy i pięknie się uśmiecha.. no ładnie z jej strony, ale to nie o to chodzi... inwestorów brak...może i chcą ale gdzieś jest jakiś opór ? Nie wiadomo.... ale P. Burmistrz chce być lubiana przez bystrzyckich przedsiębiorców sądząc po kwotach umorzonych podatków w Mieście Bystrzyca. To przerażajace jak wyglada proces zarządzania miastem.
Obrazek użytkownika Mirek
 • Mirek
 • 10-08-2018

Burmistrz Surma z Bystrzycy Kłodzkiej uczyniła sobie spółkę Z.O.O wraz z przytupasami radnymi. Mam nadzieję że coś się zmieni i liczę na mądrość mieszkańców że odsuną od władzy Panią Surmę i resztę dorobkiewiczów w najbliższych wyborach.
Obrazek użytkownika cięzki typ
 • cięzki typ
 • 12-08-2018

Popatrzcie na Kłodzko, jak idzie do przodu. W Bystrzycy jest taki syf , że nie sposób na to przymknąć oko. A co umorzeń - to sprawa prosta - wszyscy wiemy czym to pachnie - pieniędzmi. Jeszcze jedno - poczytajcie portal dkl24.pl - tam ten redaktor nijaki Bieńkowski non stop ją chwali i rozpisuje się nad poczynaniami pani Surmy. Dowiedziałem się , że ma pracę w urzędzie - biedny ten redaktor
Obrazek użytkownika Radek
 • Radek
 • 13-08-2018

PRAWDA JEST TAKA ,ŻE ŻADNA WŁADZA NIE POSTARAŁA SIĘ O DOBRO MIESZKAŃCÓW GMINY BYSTRZYCA KŁODZKA. NI ZA RZĄDÓW PANA KRYNICKIEGO, KAMIŃSKIEGO,I R.SURMY. WYBORY TO JEDYNY SPOSÓB NA DEMOKRATYCZNE ODSUNIĘCIE OD WŁADZY NIEUDACZNIKÓW. I ODPOWIADAM ŻE NIE BĘDZIE FABRYKI SKODY GDYŻ NIKOMU NIE ZALEŻY ABY ROBIĆ KONKURENCJĘ PANU KRYWULCOWI ?!!! GDYBY BYŁY FABRYKI PŁACE MUSIAŁYBY WZROSNĄĆ Z POWODU KONKURENCJI . PROSTE. SZKODA TYLKO ŻE DBAJĄ O SWOJE KORYTA!!! WYBORY ,WYBORY I JESZCZE RAZ WYBORY!!! JEŚLI CHCECIE PRAWDZIWYCH ZMIAN!!!!
Obrazek użytkownika Beri
 • Beri
 • 15-08-2018

Dla tubylców nic , a fabryki to tylko niemieckie dla niewolników ze Wschodu , co pozostaje tylko młodym ruszać w świat , a starym dalej przykręcać kaloryfery w ramach oszczędności w zimie , pecha mają ci co trafią do lazaretu , ot to już całkiem przekichane
Obrazek użytkownika Do ciężkiego typa
 • Do ciężkiego typa
 • 18-08-2018

Nie nabieram się na to, piszkodniku! Gazetę Bieńkowskiego warto przeczytać ze względu na wywiad z Henrykiem Urbanowskim - prawdopodobnie przyszłym burmistrzem Kłodzka (może przegrać tylko ze Szpytmą) i stąd ten lewy wpis. Że Kłodzko idzie do przodu?? Acha, faktycznie, ciężki typ z ciebie...

Przedstawiamy dane frekwencyjne w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę, 12 lipca.

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×