REKLAMA

Tu legalnie wypijesz

Radni wskazali miejsca, gdzie legalnie wypijemy np. piwo

Miejsc takich na terenie Nowej Rudy od kilku dni jest kilkanaście. Należą do nich tereny przy atrakcjach turystycznych: Wieży Widokowej na Górze Wszystkich Świętych (szlak zielony i czerwony); Wieży na Górze Świętej Anny oraz tereny rekreacyjne: pod szczytem Boguszyn na górniczym szlaku młoteczkowym; Ruda Góra na górniczym szlaku młoteczkowym; kompleks leśny na zboczu Włodyki na górniczym szlaku młoteczkowym; pod Krępcem w lesie (poza szlakiem); przełęcz pod Krępcem, skrzyżowanie szlaków przy kaplicy Św. Anny; zbocze Góry Św. Anny poniżej ul. Pionierów (poza szlakami); przy szlaku Dwie Wieże; przy ul. Jawornik; przy ul. Góra Św. Anny. Wszystkie miejsca, w których legalnie można napić się napojów z promilami oznaczone będą wkrótce tablicami z napisem „Miejsce odstępstwa od ustawowego zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych, ustanowione przez Radę Miejską w Nowej Rudzie”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (6): Tu legalnie wypijesz

Obrazek użytkownika Wild Turkey
 • Wild Turkey
 • 09-07-2018

Seventy-two i w Łan też można :-)
Obrazek użytkownika łasica
 • łasica
 • 09-07-2018

Tak..... w seventy two piatki soboty i to nie zawsze .....zimne piwko szkocka i grill Wtajemniczonych zapraszam
Obrazek użytkownika WW
 • WW
 • 09-07-2018

Przecież całe centrum jest "„Miejscem odstępstwa od ustawowego zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych", Pijaki piją na ławkach w centrum a straż miejska i policja udają, że tego nie widzą.
Obrazek użytkownika wiem
 • wiem
 • 09-07-2018

G..no prawda!!! Jak można strzelić takiego "byka". Co za brednie wypisujecie!!! Na ostatniej sesji(28.06.2018) był taki projekt uchwały, ale został przez radnych zdjęty z porządku obrad. Ale podajecie bzdury, wstyd za taką "rzetelność" prasy. Żadne miejsca w mieście nie zostało jeszcze wskazane jako miejsca odstępstw od ustawy.
Obrazek użytkownika Jolka
 • Jolka
 • 10-07-2018

No , wszystkiego alkoholu na tych ławkach ci li tylko nie wypijają , a sprzedaż wielka , ogromna , więc kto go żłopie ? Ci niby niepijący , ukrytych alkoholików jest przeważająca ilość , nieliczni tylko nie piją , taka prawda . jeszcze trochę a na ławkach zabraknie miejsc .No ale jak się tak promuje , to skutek będzie widoczny .
Obrazek użytkownika łasica
 • łasica
 • 14-07-2018

Seventy two otwarte:)

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×