REKLAMA

O wartości pół miliona

foto: SG

Odzyskano luksusowego Mercedesa wartego pół miliona złotych. Wypasioną brykę skradziono w Czechach. Ustalili to nasi pogranicznicy.

We wtorek, 29 maja, rano na jednym z parkingów przy autostradzie pogranicznicy zauważyli Mercedesa Coupe S-500 4Matic. Auto stało z uruchomionym silnikiem, pomimo, że wokół nie było żadnej osoby. Poszukiwania kierowcy nie przyniosły rezultatu. Poprzez wspólną polsko-czeską placówkę w Kudowie-Słonem ustalono, że samochód został kilka godzin wcześniej skradziony z parkingu w Czechach. Petem prawdopodobnie przez powiat kłodzki dojechało do autostrady A4. Właściciel o kradzieży dowiedział się od naszych funkcjonariuszy. - Wartość odzyskanego Mercedesa oszacowano na 500 tys. zł – zaznacza Rafał Potocki, rzecznik prasowy Nadodrzańskiego Oddziału SG, pod który podlegają placówki w Kudowie i Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): O wartości pół miliona

Obrazek użytkownika WIEŚCI ZE STOLICY
  • WIEŚCI ZE STOLICY
  • 13-06-2018

DZISIAJ KOMISJA REPRYWATYZACYJNA OGŁOSIŁA A TVP INFO POINFORMOWAŁO POLAKÓW ODDANO CZĘŚĆ DZIAŁKI WŁAŚCICIELOWI KTÓRY NIE ŻYŁ OD 1974 MIAŁ NIEŻYJĄCY RÓWNIEŻ KURATORA KTÓRY TEŻ NIE ŻYŁ I TO BYŁA REPRYWATYZACJA ZGODNA Z KONSTYTUCJĄ ?

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×