REKLAMA

Pomógł monitoring

Ksiądz, który raził paralizatorem turystę, prawomocnie uznany winnym. Kluczowym dowodem w sprawie był zapis monitoringu. Film pokazuje jak ksiądz podchodzi do turysty i razi go paralizatorem.

W środę, 23 maja, Andrzej A., rektor sanktuarium Maria Śnieżna, po raz kolejny zasiadł w ławie oskarżonych. Zasiadł i usłyszał po raz drugi, że jest winny. Sąd Okręgowy w Świdnicy podtrzymał w mocy wyrok kłodzkiego sądu.
Przypomnijmy. Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał w lutym tego roku Andrzeja A. na 10 miesięcy ograniczenia wolności. Co to oznacza? Że skazany ksiądz będzie musiał przez 10 miesięcy pracować społecznie (po 30 godzin miesięcznie). Oprócz tego ma zapłacić nawiązkę pokrzywdzonemu, którego raził paralizatorem, w wysokości 10 tys. zł i pokryć koszty sądowe - kolejne 3,3 tys. zł. Incydent z paralizatorem wydarzył się 12 czerwca 2016 roku. To wtedy Andrzej A., rektor sanktuarium na Górze Iglicznej, poraził 37-letniego mieszkańca powiatu średzkiego. Dlaczego? Bo turysta, razem z rodziną i znajomymi wszedł na terem przykościelny z małym pieskiem rasy york. Mężczyzna trzymał pieska na smyczy. Podeszła do niego kobieta pracująca w przykościelnym punkcie z pamiątkami i poinformowała, że wprowadzanie psów jest zabronione. Po jej słowach turysta wziął psa na ręce. Chwilę potem podszedł do niego ksiądz i bez ostrzeżenia dwukrotnie raził paralizatorem w okolice brzucha. Na miejscu interweniowały pogotowie ratunkowe i policja. Zaatakowany turysta trafił do polanickiego szpitala.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pomógł monitoring

Obrazek użytkownika Benz
  • Benz
  • 10-06-2018

Psychoterapia wskazana , Bóg nie wymaga od księdza użycia paralizatora na niewiernych .

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×