REKLAMA

Fałszowali dokumenty

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku zatrzymali na terenie Warszawy obywatela Ukrainy, który fałszował zezwolenia na pracę dla cudzoziemców wydawane przez urzędy wojewódzkie

Podczas czynności zabezpieczono umowy, faktury, laptopy, telefony komórkowe, karty sim oraz gotówkę. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty oszustwa i fałszowania dokumentów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8. Zatrzymanie cudzoziemca ma związek z rozbiciem, pod koniec 2017 roku, grupy przestępczej trudniącej się legalizowaniem pobytu cudzoziemcom na terytorium Polski.

W ramach prowadzonego śledztwa, nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Dzierżoniowie, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej e Kłodzku na terenie Warszawy zatrzymali 24-letniego obywatela Ukrainy, który zajmował się fałszowaniem dokumentów w postaci zezwoleń na pracę dla cudzoziemców. Podczas przeszukania ujawniono umowy, faktury i druki świadczące o prowadzonym procederze, a także telefony, komputery oraz gotówkę. Do fałszowania przedmiotowych dokumentów używano podrobionych pieczęci Wojewody Dolnośląskiego. Zamawiane dokumenty potrzebne były cudzoziemcom do uzyskania wizy, która uprawniałaby ich do wjazdu i pobytu na terytorium Polski. Cudzoziemcowi przedstawiono zarzuty oszustwa i fałszowania dokumentów Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy z postaci poręczenia majątkowego. Zatrzymanie cudzoziemca ma związek z rozbiciem, pod koniec 2017 roku, grupy przestępczej trudniącej się legalizowaniem pobytu cudzoziemcom na terytorium Polski. Właściciele firm, które w rzeczywistości nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej, rejestrowali w urzędach pracy oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy dla cudzoziemców. Na podstawie tych oświadczeń obywatele Ukrainy, Rosji, Białorusi i Uzbekistanu otrzymywali w konsulatach wizy z prawem do pracy i wjeżdżali do naszego kraju. Ponadto właściciele firm, wspólnie i w porozumieniu z obywatelami Ukrainy, poświadczali nieprawdę oraz wprowadzali w błąd pracowników urzędów pracy oraz urzędów wojewódzkich, gdyż składali wnioski do urzędów wojewódzkich dla cudzoziemców, którzy otrzymywali zezwolenia na pobyt i pracę od roku do trzech lat. Cudzoziemcy po przyjeździe do Polski nie podejmowali pracy u polskich pracodawców wskazanych  w oświadczeniach, a posiadane wizy wykorzystywali w innych celach.

Cudzoziemcy, którzy deklarowali chęć przyjazdu do Polski a także, ci, którzy chcieli przedłużyć pobyt w Polsce płacili od 100 zł do 3000 zł. Kwota zależała od rodzaju dokumentu, który chciał otrzymać cudzoziemiec. Z ustaleń śledczych wynika, że w okresie niecałych dwóch lat, firmy zarejestrowały blisko 700 oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy oraz uzyskały ponad 100 rocznych zezwoleń na pracę typu A i kilkadziesiąt kart pobytu.

W dotychczas prowadzonym śledztwie zatrzymano 5 osób, natomiast zarzuty przedstawiono 6 osobom w wieku 24 – 53 lat, 2 obywatelom Polski oraz 4 obywatelom Ukrainy. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są dalsze zatrzymania.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (60): Fałszowali dokumenty

Obrazek użytkownika ???
 • ???
 • 27-03-2018

jacyś Polacy musieli im pomagać w organizacji tego czy nie?
Obrazek użytkownika Ciekawe
 • Ciekawe
 • 03-04-2018

Dlaczego jest tyle oszustów , bo są szkoleni i zainstalowani w różnych firmach też , a dlaczego mamy tyle dewastacji samochodów na osiedlu w Kłodzku , bo to ta sama organizacja przestępcza , dzisiaj około godziny 22 koło Cocoblu zatrzymał się WYPASIONA bryka warta 500 tyś NA WROCŁAWSKICH NUMERACH wysiadło trzech młodych w wieku 18- 25 lat i jeden z nich skopał samochód , czy doskonały dziennikarz śledczy Witold Gadowski ma rację w sprawie morderstwa dziennikarza na Słowacji , kto za tym stoi ????Oj coś jest na rzeczy bo to nie tylko u nas się dzieje, po tych pseudo szkółkach i szkoleniach , gdzie szła kaska jak rzeka od milionera ponoć zboka .Ciekawe A cała kotlina czeka na wyjaśnienie tych dwóch tajemniczych śmierci , czy znowu pod dywan , jak z bolącym brzuszkiem było dwa razy ?
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 03-04-2018

Oszuści najwięksi byli tu sprytnie umiejący wyciągać kalyn z każdej okazji niestety tak sprytni ze Temida oslepla zakładając ciemne okulary .Pewność siebie jest zgubne i zgubi tych oszukanców tym bardziej ze wykorzystują umiejętnie wiarę .
Obrazek użytkownika RE
 • RE
 • 04-04-2018

Bogus Bogus to znak najwyższej jakości Wygra i oddłuzy Kłodzko
Obrazek użytkownika RE
 • RE
 • 04-04-2018

Bogus Bogus to znak najwyższej jakości Wygra i oddłuzy Kłodzko
Obrazek użytkownika RE
 • RE
 • 04-04-2018

Bogus Bogus to znak najwyższej jakości Wygra i oddłuzy Kłodzko
Obrazek użytkownika RE
 • RE
 • 04-04-2018

Bogus Bogus to znak najwyższej jakości Wygra i oddłuzy Kłodzko
Obrazek użytkownika RE
 • RE
 • 04-04-2018

Bogus Bogus to znak najwyższej jakości Wygra i oddłuzy Kłodzko
Obrazek użytkownika RE
 • RE
 • 04-04-2018

Bogus Bogus to znak najwyższej jakości Wygra i oddłuzy Kłodzko
Obrazek użytkownika Św prawda
 • Św prawda
 • 04-04-2018

Wiadomo że były burmistrz Szpytma był najlepszy , długi by spłacił wraz z rozwojem miasta . Stawiał na rozwój i inwestycje . A nie na te wylęgarnię wszelkiego typu oszustów , wyłudzaczy , kłamczuchów zainstalowanych w różnych firmach za pieniądze starego milionera, rozboju ulicznego - celowe niszczenie samochodów , podpalaczy po przegranych wyborach zmian w sądach , lubieżnie miłujących wsi , handel ludzmi ,i celowego zadłużania wszystkich spółek skarbu państwa , miłośników watowskich rozbojów na miliardy , by tylko kaska nie trafiała do Polaków z wykonywanej pracy , by stali się niewolnikami , by wszystko o istnieje sprywatyzować oddać , by powstała oligarchia i bezsilny łatwy do manipulacji zapijaczony zaćpany zniszczony biedą plebs , który by im robił dobrze i słupkował , nadstawiał du....ki , jak pewien Marcinek z Gdańska , narzędzie instrument cwaniaków , a oni zawsze zadowoleni z siebie nic nie wiedza i nie pamiętają .a ich kaska prostą droga go RAJÓW PODATKOWYCH .Strzaskanych lichwą ,wyłudzeniami , zawłaszczaniem domów , gruntów , mieszkań itp itd
Obrazek użytkownika I jeszcze
 • I jeszcze
 • 04-04-2018

Świadectwo relacji ludzi mówiących o prześladowaniu , męczarni cierpieniu 400 tyś ludzi , nękanych w demokratycznym ponoć państwie z Afery Dzikiej reprywatyzacji mówi nam że to bezduszne obrzydliwe POTWORY , Ich cierpienie relacje powinna telewizja publiczna pokazywać CODZIENNIE co z nimi wyrabiano , tak by do każdego Polaka dotarło i by się zastanowiłi w jakim kraju i przez kogo rządzonym chcą żyć .
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 04-04-2018

Co ty wiesz o prawdzie gdzie ona jest po której stronie to co piszesz tak działo się i niestety dzieje się nadal jak nie stej strony to z drugier rwanie kasy Były jest tego przykladem jak się dostaje kaskę z firm skarbu zlecenie parę miesięcy i kilkaset tysięcy na koncie czy to jest sprawiedliwe ? Wiem jedno ci co go popierają stracą i to mocno stracą
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 04-04-2018

Co ty wiesz o prawdzie gdzie ona jest po której stronie to co piszesz tak działo się i niestety dzieje się nadal jak nie stej strony to z drugier rwanie kasy Były jest tego przykladem jak się dostaje kaskę z firm skarbu zlecenie parę miesięcy i kilkaset tysięcy na koncie czy to jest sprawiedliwe ? Wiem jedno ci co go popierają stracą i to mocno stracą ile takich bylych lub klakierów ma takie zlecenia Ile kasy ucieka wycieka Jedni drugich warci Czas pogonic jednych i drugich czas na młodość bez intryg nienawiści buty wykorzystywania kościoła do politycznych celów Bolesne jest ze pod przykrywką walki ze złem samemu tworzy się zło może większe jak tamto w iście szatańskiej dobroci kreuje się nowych bogackich .Były oddłuzy ? Sztuka jest inwestować a nie zadłużac każdy umie tak gospodarzyc na długach i zastawach Uważam ze prawica ma godniejszego kandydata jest nim były Starosta pierwszy Starosta nie skakał z kwiatka na kwiatka jak były popierał oficjalnie PO kogo krytykował ?
Obrazek użytkownika Pod lupę
 • Pod lupę
 • 04-04-2018

Przecież POTWÓR z dzikiej reprywatyzacji robił z tysiącami lokatorów , ten GAD to co chciał i nikt im nie pomógł żadne służby nikt .
Obrazek użytkownika Kaziuk
 • Kaziuk
 • 04-04-2018

Dobrze że jest PIS i że zajął się tym mafijnym państwem bezprawia , korupcji i złodziejstwami na miliardy .Czekamy z utęsknieniem na komisję związaną z wat i karuzelą podatkową .
Obrazek użytkownika erty
 • erty
 • 04-04-2018

Dziwię się, bo za czasów PO niezależna Telewizja też milczała i bała się pokazywać te dzikie prywatyzacje. Dzisiaj, kiedy prawda staniała momentalnie te stacje się ożywiły.
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 05-04-2018

Kiedy zaczęła się dzika reprywstyzacja ?wszyscy są umączeni wszyscy od lewicy do prawicy ale jednych się omija ta reprywstyzacja siego całego kraju Obecnie rządzący mają inny wytrych ma dojenie to spółki skarbu nawet by dostać się do rady nadzorczej nie trzeba już mieć wyksztalcenia t/z lepszy sort który klaszcze lub t/z szczury które idą tam gdzie pachnie Kaska jak były to W PO to PSL To dzisiaj PiS mało na pokaz idzie się do kościołów .Rwa i doja kasę na maksa to będzie kiedyś afera będzie. Do piewcy chwały PiS kaziuka i sto innych nicków a ten sam człowiek mam twoje wywody z lat 2011 do 2014 jak wychwalales PO a szczególnie Pana Huskowskiego i co zmiana wodzy wczoraj byłeś na lewo dzosiaj na prawo a gdyby do naszych bram zapukał okupant byłbyś pierwszy do chwalenia przez takich jak ty non coment
Obrazek użytkownika RSW
 • RSW
 • 05-04-2018

Wygrywamy i stawiamy pomnik najwiekszy w europie najlepszego Burmistrza w dziejach miasta i polski Pomnik bedzie mial 40 m wysokosci w dowod wdziecznosci dla potomnych mieszkancy Zwyciestwo jest juz w kieszeni bo z kim Bogus moglby przegrac z tymi miernotami z PO smieszne Moc i potega z nami Kumajcie Jasie i walizki pakujcie Wracamy
Obrazek użytkownika Jerzy
 • Jerzy
 • 05-04-2018

Tak tak Pomnik dla Bodźca najlepszego od mieszkańców są mu dłużni za pomyłkę w 2014 Świetny pomysł największy bo najwiekszy bum rozwoju bo to cudo twórca kamień w chleb zmienia dają radość z życia dla wielu Umarza podatki blokuje ekspansję obcego kapitału a nie jak obecny przeciw życiu .
Obrazek użytkownika Kaziuk
 • Kaziuk
 • 05-04-2018

A co robili ci wasi wykształceni , w Spółkach , ZADŁUŻALI ZADŁUŻALI , by oddać za darmo , wszędzie był klops , siedzieli pili i lulki palili , a kartami firmowymi płacili za MAJCIOCHY oczywiście w Nowym Jorku , innych nie nosili bo ich żarły w d....ska.Polska już nigdy nie będzie WASZYM PRYWATNYM FOLWARKIEM !!!!NIGDY !!!Wszystko się zmieni , nie będzie haratania . NIE BĘDZIE JUŻ KARUZELI WAT Mam nadzieję że sumę 250 miliardów oddadzą ci co przyłożyli do tego łapę !!!!
Obrazek użytkownika Nowy pomysł
 • Nowy pomysł
 • 05-04-2018

Może nie pomnik ale PORZĄDNY AUDYT , tyle się plotło o PKS i ARiMR , urzędzie pracy, i innych pozadłużanych po uszy miejscach , czas posprzątać po przegranych kąty .
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 05-04-2018

Przykro kolego ale w latach 2005 do 2007 najwięcej sprzedano lub przekształcono spółek a twój góru niechcial sprzedać wodociagi a porządny audyt należy się byłemu i tu był błąd ale jeszcze można naprawić i będzie ten audyt po kątach tych w bankach było widać jak szlachta miała raj wycieczki auto jak własne a za paliwo kto płacił inwestycje ok ale jakość ? Kolego w latach 2007-do 15 żadnej większej prywatyzacji niebyło poza fuzjami banków i przykro nie żeby usprawiedliwiać nasze PO popelnilo błędy a szczególnie wobec słabszych zapomniano o nich to prawda ale nie dojonej tak spółek jak teraz a dodam tobie twój góru dostanie takiego kopa ze juz tu nigdy nie wruci mysli ze na plewy da się złapać a po drugie on był z PO głosował i zachęcał na głosowanie jak również jak nam wiadomo ty tez go wychwalales do Europarlamentu posła Huskowskiego a po trzecie spójrz w lustro razem z guru czy twarz jest wasza czysta mówicie o wierze o na pokaz czynicie bolesna prawda jest inna waszym panem jest mamona .
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 06-04-2018

Co łączyło byłego z PCK Dolnośląski ktoś był zatrudniony na intrafnym stanowisku mimo problemów juz w tym czasie ? Dlaczego tylu z problemami & było tak blisko ?
Obrazek użytkownika wiola
 • wiola
 • 06-04-2018

PRZEŚLADOWANI LOKATORZY PRZEZ CZYŚCICIELI KAMIENIC ZEZNAJĄ MÓWIĄ KTO JESZCZE NIE SŁYSZAŁ ICH GŁOSU ROZPACZY ONI SĄ ŚWIADECTWEM OBRZYDLIWEGO BEZPRAWIA DZIKIEJ REPRYWATYZACJI KTÓREJ NA NIEBYWAŁĄ SKALĘ UDAŁO SIĘ UKRAŚĆ MILIONY A WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ URZĘDNIKÓW PRAWNIKÓW I BIERNOŚCI NIECZUŁYCH WŁADZ MIASTA I NIEMOCY INSTYTUCJI POWOŁANYCH DO PRZESTRZEGANIA KONSTYTUCJI PRAW CZŁOWIEKA PORZĄDKU W PAŃSTWIE WSZYSCY WIEDZIELI WSZYSCY !!!!OD DAWNA !!! STOWARZYSZENIA GRZMIAŁY !!!! UDAWANO ŻE NIE MA SPRAWY CHOWANO POD DYWAN TUSZOWANO DZIENNIKARZE MILCZELI TAK TO BYŁO ZA RZĄDÓW WASZEJ PARTII OD GÓRY TAK BYŁO OBRZYDLIWA PRZEMOC BRUTALNA NA 400 TYŚ OSÓB wszystko jest zapisane można poznać tych zwykłych ludzi dzikiej na YOUTUBIE kto nie wierzy .Mam nadzieję że poszkodowani z dzikiej i amber , 600 tyś osób i tyś osób poszkodowanych w polskich sądach niesprawiedliwymi wyrokami ZAŁOŻĄ SWOJĄ PARTIĘ I BĘDĄ DOMAGAĆ SIĘ DALSZYCH REFORM W SĄDOWNICTWIE I ZMIANY KONSTYTUCJI BY WRESZCIE SŁUŻYŁA POLAKOM , A NIE MILIARDEROM POZA POLSKI , OLIGARCHOM I INNYM CWANIAKOM PAZERNYM NA KASĘ I ZADYMĘ W NASZYM PAŃSTWIE , bo owszem sypną kaską tym i owym , na pseudo szkolenia , szkółki , ale potem WYMAGAJĄ pewnych specyficznych zachowań i działań od biorców , wspomaganych przez wsi i co niektórych esbeków , ogólnie mówiąc SODOMA I GOMORA
Obrazek użytkownika BARDZO CIEKAWE
 • BARDZO CIEKAWE
 • 06-04-2018

NAM NIE WOLNO BYŁO RUSZAĆ PALIW TAK KRZYCZELI CELNICY !!!! Zobaczymy kto nie kazał ruszać i pozwalał mafii na karuzelę podatkowa szacowaną na około 250 miliardów okradać skarb państwa. DZIŚ na tvp info o tym
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 07-04-2018

Od 1990 r do 2007 w każdym rzadzie pełnili funkcje przedstawiciele wysocy obecnej władzy Wszyscy od lewicy do prawicy są umoczeni w szelka patologie Ja uważam że była szansa na zatrzymanie dzikej prywatyzacji gdyby społeczeństwo poszło do referendum organizowanym przez Solidarność kto jest za uwlaszczeniem społeczeństwa każdy obywatel miałby udział w prywatyzacji a każda firma podlegała by rejestrowi i konkretnej wycenie a to było nie na rękę wielu oficjelom władzy a szczególnie lewicy i części prawicy w tym przeciw byli też oficjele obecnej władzy a cześć nie zajęła stanowiska Referendum upadło Czy ty kaziuk Viola byliście i głosowali w referendum ? Afera tysiąc lecia były bony reprywatyzacyjne za które trzeba było płacić kto zarobił gdzie spółki z NFI ? dlaczego obecna władza wstrzymała się gdzieś był wniosek o komisję w sprawie NFI to miliardy ? Dlaczego niema komisji w sprawie SKOK ja straciłem w dolnoslaskim jeden z jej członków zarządu miał intrafna posadke u byłego dzisiaj podejrzany w sprawie PCK ? Ja uważam że dzisiejsza władza na pokaz robi pokazowe spektakle z afera mi ale by im zapobiec i odstraszyć innych nic nie robi trzeba zmienić kodeks karny procesowy tak by kara była bezwzględna i odbierała wszelkie dobra zdobyte nieuczciwe całkowita konfiskata Dzisiaj wystarczy ze przepisze na żonę czy dzieci idzie do pierdla na kilka lat po paru wychodzi za dobre sprawowanie i żyje jak lord albo nadal kręci lody Prawo musi być skuteczne i bezwzględne dotyczyc również tych w białych kolniezykach a prokurator pozbawiony możliwości umorzenia to sąd ma decydować czy winny czy nie Prokurator ma być oskarżycielem a nie obrońca jak to czynią i skończyły by się naciski odgórne lub wysokich ranga duchownych prawo ma być przejrzyste i skuteczne kara bezwzględna . Wracając do naszego podwórka brak audytu dał skrzydła komuś ale te skrzydła zostaną odcięte a ci co popierają będą mieć tegie miny .Prawda zawsze zawsze się obroni i ujawni
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 08-04-2018

Ciekawe czy redaktor Piela znajdzie minimum honoru i przeprosi za gnębienie P. Szpaka . Wyrok sądu uniewinnił go od stawianych zarzutów.
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 08-04-2018

Jest taki sąd gdzie wszyscy będziemy rozliczeni a szczególnie ci którzy w pierwszych rzędach na pokaz siedzą tam niema przekupstwa tam jest sprawiedliwość i nic nie umknie nic .
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 08-04-2018

Jest taki sąd gdzie wszyscy będziemy rozliczeni a szczególnie ci którzy w pierwszych rzędach na pokaz siedzą tam niema przekupstwa tam jest sprawiedliwość i nic nie umknie nic .
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 08-04-2018

Jest taki sąd gdzie wszyscy będziemy rozliczeni a szczególnie ci którzy w pierwszych rzędach na pokaz siedzą tam niema przekupstwa tam jest sprawiedliwość i nic nie umknie nic .
Obrazek użytkownika Hirek
 • Hirek
 • 13-04-2018

A tym czasem złodziejskich afer cdn ....., tu na ziemi Kaziu , bardzo ciekawe bardzo
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 17-04-2018

Hirek tak już niedługo listy nowych afer tej władzy i ile przytulili kasy nawet tu w naszej małej ojczyźnie widzą drzazge w czyimś oku a belki we własnym nie .Juz niedługo ile szuler wydoil kasy i przytulił ile jego prawej dłonie przytuliły kiedyś i teraz Jak robi się kampanie za publiczna kasę mało kasa ktora miała dotrzeć na dożywianie dzieci gdzie poszła Juz niedługo lista grzechów a suma przerażająca sumy tamtych afer tak były bo w każdej ekipę są szulery Tylko ta ekipa ich popiera a innym paragrafy dorabia w myśl powiedzenia daj mi człowieka a paragraf się znajdzie mało pestki są niby niby rozliczane a gonzowie mają się dobrze Dla tej władzy nieliczy się czyn jak to ma miejsce wiadomo gdzie z znanym ptaszki em zwina kasę i to się potwierdziło został skazany za poprzedniej władzy ale ta dobra władza uniewinnia bo oddał Non Coment
Obrazek użytkownika Hirek
 • Hirek
 • 17-04-2018

O teraz na TV info właśnie świadectwo z dzikiej reprywatyzacji , o tej wojnie czyścicieli jak ich czyścili świadczą męczeni , terroryzowani mieszkańcy i jak przez wiele , lat wszystkie władze miały to głęboko w du.....ie , to jest według ciebie Jacku jest okey , to jest demokratyczne państwo , he he , na nic twoje bączki , TU ŚWIADECTWO DAJĄ PRZEŚLADOWANI POLACY , obrzydliwe masowe znęcanie MEKSYK , SYCYLIA .OHYDA !!!!
Obrazek użytkownika Kaziuk
 • Kaziuk
 • 17-04-2018

Puszka Pandory się powoli otwiera wychodzą na jaw śmierdzące sprawki śmietanki towarzyskiej , a już niebawem komisja związana z karuzelą podatkową i jeszcze , jeszcze więcej wylezie na jaw , już na PIS wszystkiego nie zwalą bo to już śmiesznie i głupkowato wygląda , no wstyd i obciach straszny , cóż prawda wychodzi ni jak już pod dywan wymieść się nie da
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 17-04-2018

Dzika prywatyzacja od kiedy trwa wszyscy maja brudne ręce wszyscy Mieli władze nie uchwalili a puzniej nie poparli ustawy PO która przepadła bo koalicjant wstrzymał się Tak zgoda Dzisiaj mamy jeszcze większy skandal Spółki etaty za miliardy Ojciec miliony ? Nepotyzm na maksa PCK dlaczego prorocy wykluczają wątek polityczny dlaczego nie sprawdza ze ten Pan miał intratny etat w wdociagach? I tu może zachodzić domniemanie finansowe kampanii kogoś ? dlaczego wysoko postawiony forsuje tego kogoś może za duża wiedza ? KaziUK Hirek w jednej postaci a czy ty masz czyste ręce nie doileś lub doisz....
Obrazek użytkownika Wroclaw
 • Wroclaw
 • 17-04-2018

Wrocławianie chcą swojego Burmistrza w Klodzku z utęsknieniem czekamy by znowu być kimś znaczącym w Klodzku i mieć prace lepiej płatna jak w Wrocławiu Kłodzko jest bogate i naprawdę można solidnie się dorobić Apelujemy do mieszkańców Klodzka wybierzcie byłego Burmistrza on naprawdę wzbogaca daje prace bale imprezy w Rynku Będzie pomnik i Smoleński i za waszą prośba o postawienie pomnika Najlepszemu Burmistrzowi postawimy 40 metrowy dla potomnych i chwałę wielkiego wodza wodzów budowniczego Klodzka
Obrazek użytkownika Placek
 • Placek
 • 18-04-2018

Jacku śpisz , a kto wreszcie ujawnił jak dzika działała , a terroryzowani mieszkańcy wreszcie mówią głośno , mała wojna domowa , bez wsparcia byli , bez jakiejkolwiek obrony przed brutalnością cwanej wyrafinowanej załogi , powinni dostać dożywocie , i znowu następny przebieraniec z wsi i były minister , codziennie nowe afery złodziejskie wychodzą , a wszystko na tv info , od rana do wieczora
Obrazek użytkownika A dzisiaj o !
 • A dzisiaj o !
 • 18-04-2018

Były minister sprawiedliwości i gang przebierańców hi , hi, hi, ale obciach.
Obrazek użytkownika Hirek
 • Hirek
 • 18-04-2018

Ciekawe jaka złodziejska afera nowa wypłynie jutro , normalnie codziennie coś , a dlaczego ? Bo sypią , sypią już , zatrzymani , wplątani a jeszcze normalni , lub oczekujący w kolejce , sami prawnicy z wykształcenia i wsi, ech !
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 19-04-2018

Gdyby prorocy działali uczciwie zgodnie z prawem jedna z większych afer by była tu tu tu ale spryt tele spryt sprawił że zamiast oskarżeń mamy obronę ale wierzę że i na proroków przyjdzie czas rozliczenia Straty są olbrzymie kto zarobił kto zyskał i kto dalej chce to czynić pod jakim szyldem ?co gorsze i najgorsze wręcz haniebne wykorzystują do tego celu wiarę jaki ja uczciwy ? Choć nie jestem praktykujący ale wierzę że tamta moc sprawiedliwości rozliczy wszystko Hirek co afera gruntowa i św pamięci.szefem Samoobrony czy ktoś dostał wyroki nie to było na zamówienie gdzie jest szef niejasna do dzisiaj zagadka może za dużo wiedział ? wszystko mozliwe Ty piszesz i fascynuje ciebie pokazowe zatrzymania w stylu minionej epoki jeszcze nic nie udowodniono nie daje się szansy tym których się obwinia komuna na całego a jeśli jest to fakt faktyczny to wyrok dla takiej osoby powinien być przykładem najwyższy Wiem jedno mało będzie wyroków a sprawy będą się ciągnąć tak by mieć paliwo napędowe polityczne Dlaczego prorocy nie widzą wątku politycznego w PCK dlaczego ktoś nie zawiesi swojej działalności by się oczysci dlaczego tego gościa zapisano do Wodociągów ? gdy już było głośno o innej aferze SKOK Miliardy płyną ze spółek do kogo to tez uczciwe ? Tworzy się dziwne fundacje z partyjnych oligarchow aby doic kasę to tez wedle ciebie uczciwe ? Jeszcze raz zapytam czy ty niemasz płacone za ta propagandę i nie doisz kasy choćby leśnej lub uzdrowiskowej Młyny sprawiedliwości tej na gorze miela pomału ale miela a prawda się obroni a fałszerstwą histori wyjdą na jaw Tak u nas w PO były czarne owce to prawda i my mówimy i wywalamy ich ja ten z cmentarza a uwas broni się ich mało awansuje popiera to jest afera
Obrazek użytkownika Hirek
 • Hirek
 • 19-04-2018

Nic nie robili byli , złodziejstwo Polski rozwijało się na niebywałą skalę , wyrywał kto chciał i jak chciał , w tle zawsze prawnicy , codziennie zatrzymania dziś wiadomość na tv info nowa o międzynarodowej mafii z wyłudzeniem wat oczywiście na miliony z biegłym sądowym od spraw rachunkowości i policjantem od tworzenia słupków , firm które nie istniały, rolą ich tylko było zafałszować obraz krążących faktur wat.Teraz gdy rządzi PIS państwo zaczyna wyrywać się z tej złodziejskiej karuzeli . Koniec Meksyku .

Fot. Lewin998

Powiat Kłodzki: W ciągu ostatniej doby strażacy kilkadziesiąt razy interweniowali w związku z podtopieniami na terenie całego powiatu

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Duszniki Zdrój

Powiat Kłodzki: To jeszcze nie koniec. Na dziś zapowiadane są kolejne burze z gradem, starosta wprowadza alarm przeciwpowodziowy

Fot. Mirosław Ławniczak

Szczytna: Piorun uderzył w dach jednego z domów jednorodzinnych. Zobacz filmik z miejsca zdarzenia

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×