REKLAMA

Groźny wypadek na DW 381

Kolejne tra

14 kwietnia (piątek) około godziny 19:35 na DW nr 381 między Bierkowicami a Święckiem doszło do groźnego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki BMW z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Prawdopodobną przyczyną była próba uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem.
W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Na chwilę obecną droga jest zablokowana. Więcej informacji po otrzymaniu oficjalnego komunikatu od służb ratunkowych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Groźny wypadek na DW 381

Obrazek użytkownika monty
  • monty
  • 15-04-2017

Kolejny samobójca w BMW. Jest to najczęściej ulegająca wypadkom marka samochodu. I to nie samochód jest winien jeno jego fani.

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×