REKLAMA

Pobił ze skutkiem śmiertelnym

Na wniosek prokuratury z sąd aresztował na 3 miesiące 45-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego

Mężczyzna w ubiegły weekend ciężko pobili swojego znajomego. Na skutek odniesionych obrażeń 40–latek zmarł. Za czyn, którego się dopuścili grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z Kłodzka otrzymali informację o ujawnionych w jednym z mieszkań zwłok 40-letniego mężczyzny.

O sprawie funkcjonariusze powiadomili miejscową prokuraturę. Na miejsce natychmiast została skierowana grupa operacyjno-dochodzeniowa, która wykonała czynności pod nadzorem prokuratora.

Policjanci Wydziału Kryminalnego kłodzkiej komendy już następnego dnia ustalali osoby, które mogły mieć związek z tym przestępstwem. Funkcjonariusze zatrzymali 40-latka podejrzewanego o pobicie poprzez wielokrotne kopanie 45-letniego mężczyzny, co spowodowało obrażenia ciała, które doprowadziły do jego zgonu. W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze zatrzymali też 38 i 48-letnich mieszkańców powiatu kłodzkiego. Okazało się, że tych dwóch mężczyzn wcześniej przed pobiciem wspólnie i w porozumieniu, poprzez wywiezienie samochodem 45-latka do lasu, pozbawili go wolności.

Zebrane w sprawie dowody pozwoliły Prokuratorowi Rejonowemu w Kłodzku na przedstawienie 45-letniemu mieszkańcowi powiatu kłodzkiego zarzutów pobicia ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a 38 i 48 letnim mężczyznom zarzuty przestępstwa zmuszania do określonego zachowania i pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec wszystkich zatrzymanych tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pobił ze skutkiem śmiertelnym

Obrazek użytkownika Benek
  • Benek
  • 11-01-2018

Kto to redagował ? Wszystkie fakty pomieszane. Pobity i aresztowany zamienieni wiekiem...........

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×