REKLAMA

Najlepszy luksusowy hotel w Polsce

Hotel SPA Irena Eris wybrany przez użytkowników TripAdvisor jako najlepszy hotel luksusowy w Polsce, wyprzedzając nawet od lat uznane miejskie hotele z dużą tradycją

Hotel z Polanicy-Zdroju wyróżniony został aż w trzech kategoriach: Luksus, Najlepsze hotele w Polsce i Hotele z najlepszą obsługą. Sukces obiektu jest tym większy, że w najbardziej ekskluzywnej kategorii – Luksus – otworzył listę TOP 25 luksusowych hoteli na pierwszym miejscu.

Co roku Trip Advisor przyznaje, na podstawie recenzji i ocen użytkowników, nagrodę Travellers' Choice w 8 kategoriach. W każdej z nich prezentuje TOP 25 - najlepszych obiektów. Jak ważne są opinie gości, pokazują wyniki przeprowadzonych badań. Aż 83% podróżnych ankietowanych przez TripAdvisor przy wyborze hotelu lub innego miejsca noclegowego kieruje się opinią o nim i jego pozycji w rankingu.

Otrzymane nagrody są miarą zadowolenia gości z pobytu, na który składają się warunki, lokalizacja i obsługa. Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój jest jedynym pięciogwiazdkowym hotelem w Kotlinie Kłodzkiej i od początku współpracy z portalem TripAdvisor jest nr 1 w regionie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Najlepszy luksusowy hotel w Polsce

Obrazek użytkownika w
  • w
  • 15-03-2017

taaa, gdzie liczy się klient. ale podobno pracownik już nieszczególnie
Obrazek użytkownika do w
  • do w
  • 15-03-2017

Też słyszałem.
Obrazek użytkownika stasiu
  • stasiu
  • 25-03-2017

widziałem na własne oczy jak idą do pracy zgarbieni ze spuszczonymi głowami !!!

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×