REKLAMA

Galeria zmienia właściciela

Holenderska spółka kupuje cztery galerie handlowe. W pakiecie sprzedażowym jest Twierdza Kłodzko

Należąca do Holendrów spółka Echo Polska Properties poinformowała o zawarciu wstępnej umowy dotyczącej kupna 4 nieruchomości handlowych. Wysokość transakcji wyniesie 166 mln euro. Stroną sprzedającą są fundusze nieruchomościowe zarządzane przez Blackstone. Transakcja obejmuje liczące 23.039 m kw. centrum handlowe Galeria Twierdza w Kłodzku, a także sąsiadującą z nią działkę, na której znajduje się restauracja Broaster Chicken Drive. Kolejne trzy nieruchomości to centrum handlowe Galeria Twierdza w Zamościu, centrum handlowe Galeria Tęcza w Kaliszu oraz centrum handlowe Wzorcownia we Włocławku. EPP kupi 100 proc. udziałów we wszystkich wymienionych centrach. Zamknięcie transakcji jest przewidywane na kwiecień 2017 r.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu Gazety Kłodzkiej nr 389

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Galeria zmienia właściciela

Obrazek użytkownika wach
  • wach
  • 10-03-2017

To właśnie jest demokracja uni europejskiej zyski ida do kieszeni Holendrów idźcie robić tam zakupy oni juz zacierają ręce:-)

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×