REKLAMA

Skowroński opluł Kołta, Kołt Skowrońskiego

Plucie

Skowroński pluje na Kołta

Opluli się, a potem umieścili filmiki na Youtube - tak zakończyła się ostra wymiana zdań pomiędzy zwolennikiem i przeciwnikiem burmistrza Bogusława Szpytmy. Na jednym filmiku, jaki od wtorku można oglądać na Youtube, Ryszard Skowroński pluje na Michała Kołta, na drugiem widać jak Kołt pluje na Skowrońskiego. Kampania wyborcza w Kłodzku, już na starcie, zeszła do piaskownicy. Strach myśleć, co będzie dalej
Filmiki można obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=Th9kJtyl5ug
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3RQbtA6GcHA

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (164): Skowroński opluł Kołta, Kołt Skowrońskiego

Obrazek użytkownika Jerzy
 • Jerzy
 • 28-08-2014

Panie Szpytma i wszyscy jak z obozu Szpytmy , i opozycji to dotyczy wszystkich nas . Ósme - nie ściemniaj! W zasadzie VIII przykazanie Dekalogu - "nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świa-dek"/Wj 20,16; Pwt 5,20/ - można powiedzieć krócej i szerzej: nie oszukuj, czyli mów prawdę. Jednak biblijna formuła zawiera historyczny kontekst tego prawa. Na początku nie dotyczyło każdego oszustwa, a jedynie takiego kłamstwa, za które groziła kara śmierci. Widać tło procesu sądowego. Historia mówi, że spory prawne rozstrzygane były na rozprawie przy bramie do miasta. W Izraelu uznawano kogoś mordercą w oparciu o zeznania dwóch lub trzech świadków. I można było zabić, lecz podczas wykonywania wyroku ci świadkowie pierwsi musieli rzucać kamienie (Pwt 17,6-7; 19,18-20). Można wyobrazić sobie ciężar odpowiedzialności. Od prawdziwych lub fałszywych świadectw zależały nie tylko sprawy materialne czy dobre imię, ale i samo życie bliźniego. Na szczęście współcześnie zeznanie nie ma takiej siły rażenia, jednak należy ostrożnie posługiwać się słowami. Bo na co dzień zawsze występujemy w roli obrońców, oskarżycieli, sędziów, a przynajmniej świadków (Mt 7,1-5; Rz 2,1-3). Jezus ostrzega: "z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony lub potępiony"(Mt 12,36-37). Warto wiedzieć, że chrześcijańskim ideałem nie jest jednak brak zdania czy oceny. Wiele osób jest zobowiązanych do wartościowania - rodzice, nauczyciele, prawnicy, etc. Sens przykazania polega na odważnym dążeniu do obiektywizmu niezależnie od emocji i uprzedzeń. Podobnie ideałem nie jest "otwartość automatycznej sekretarki" - wszystko w sposób sympatyczny powtórzy. Istnieje prawo do danej wiedzy związane z wiekiem, tajemnicą zawodową, stanem cywilnym etc. Roztropność podpowiada co, kto, kiedy i w jakim stopniu powinien przekazać. VIII przykazanie stoi na straży nie tylko prawdy jako wartości informacyjnej, ale broni też bezpieczeństwa i honoru człowieka. Grzechem przeciwko VIII przykazaniu są świadome i dobrowolne kłamstwa, obmowy, plotki, intrygi, oszczerstwa, stereotypy. Ale też pochlebstwa, protekcja lub służalczość; mówienie półprawdy, zbieranie donosów albo wygodne milczenie przez unikanie osób i sytuacji, gdzie trzeba się określić. Rachunek sumienia powinien objąć też każdą opinię o pracowniku, recenzje naukowe, orzeczenia lekarskie, umowy cywilno-prawne, chwyty reklamowe, metody perswazji, ścieżki awansu zawodowego, certyfikaty etc. Bo tak jak prawdomówność może zamienić się w plotkarstwo, tak dyskrecja może stać się utrwalaniem zła.
Obrazek użytkownika Jerzy
 • Jerzy
 • 28-08-2014

Trumna nie ma kieszeni Zatrzymując się przy VII przykazaniu Dekalogu (Wj 20,15; Pwt 5,19) - nie kradnij - warto wiedzieć, że pierwotnie istotą tego prawa był zakaz porywania wolnego Izraelity, aby go sprzedać w niewolę (Wj 21,16; Pwt 24,7). Zachowanie tego przykazania ma gwarantować wolność i nie dopuszczać, aby bliźni stał się przedmiotem żądzy zysku. Każdy atak na wolność jednostki solidarnie uznawano za agresję na wspólnotę narodu. Szybko zakaz ten ulega poszerzeniu, obejmując każde niesprawiedliwe ograbienie czyjejś wolności albo naruszenie materialnej własności. Chodzi nie tylko o fizyczną przestrzeń życiową i wymierną własność człowieka, ale też o jakość przeżywanej wolności. Dlatego każdy, kto świadomie i dobrowolnie stosuje różne ukryte formy sterowania ludźmi, uzależniające bliźniego techniki manipulacji i wpływu, łamie też VII przykazanie Dekalogu. Stary Testament uczy, że absolutnym właścicielem wszystkich dóbr i sił twórczych jest Bóg. Człowiek otrzymuje rzeczy i talenty jedynie w krótszą lub dłuższą "dzierżawę". I w każdej chwili trzeba być gotowym do rozliczenia. Każde nadużycie prawa własności miało w Izraelu wyznaczone granice. I np. w co siódmym roku, czyli Roku Szabatowym, należało dłużnikom darować ich długi. (Pwt 15,1-2). A co 50 lat - w tzw. Roku Jubileuszowym - każdy powinien odzyskiwać swój dawny majątek (Kpł 25,10.13). Nowy Testament również odrzuca wszelkie trwałe przywiązanie człowieka do posiadanych dóbr materialnych (Mt 6,19-21.24-34; Mt 19,21-24). Wobec Królestwa Bożego i troski o własne zbawienie wszystkie wartości ziemskie schodzą na plan dalszy. Jezus określa ten styl życia "wąską i stromą" drogą przez ciasne drzwi i bramy (Mt 7,13-14; Łk 13,24). Na tę wspinaczkę można zabrać tylko to, co naprawdę potrzebne, bo "trumna nie ma kieszeni." Gdy człowieka po prostu "na coś nie stać", VII przykazanie ostrzega przed siłą zazdrości i chciwości. A w sytuacji materialnego dostatku Dekalog wyprowadza z iluzji osiągnięcia szczęścia opierającego się na jak największym bogactwie. Częstym problemem pedagogicznym dla młodych rodziców jest odmowa spełnienia złego pragnienia dziecka, gdy stać ich na to finansowo. Szczególnie na tym obszarze ujawnia się moralne napięcie pomiędzy "bardziej być" a "więcej mieć". "Być" to nieustanna troska o wzrost jakości człowieczeństwa. "Mieć" to dążenie do zwiększania stanu materialnego posiadania. Jan Paweł II w Gdańsku (12 VI1987) apelował, aby nigdy samo "więcej mieć" nie zwyciężyło. Bo wtedy człowiek może przegrać swoje człowieczeństwo - sumienie i godność - wszystko, co stanowi perspektywę życia wiecznego. Komentarz pozostawiam wam Tym od Szpytmy i opozycji.
Obrazek użytkownika JAKUBCZYK
 • JAKUBCZYK
 • 28-08-2014

Odpowiadającemu do Jurek. Widać, że bardzo szastasz pojęciem opozycja, dając dowody na to, że po pierwsze nie bardzo rozumiesz to pojęcie. Po drugie jest Ci ono niezbędne, abyś mógł istnieć w przestrzeni internetowej, bo znalazłeś wyimaginowanego wroga, z którym walczysz zaciekle, bo to Twój wróg. Referendalni nie roztrwonili kapitału.ten kapitał procentuje, czego dowody mamy choćby na tych forach internetowych. Dziś mówi się się o sprawach miasta otwarcie. Czyż nie o to między innymi chodziło?. Mówisz opozycja bezofertowa. A jakąż to ofertę zaproponowała koalicja Szpytmy. Podsumowując krótko - życie na koszt miast,a całkiem sporej grupy towarzysko-biznesowo-interesownej. To pokazali Wam referendalni. Ofertę pokazuje się w programach wyborczych. Referendum to jeszcze nie wybory. Dziś tak. Referendalni powołali komitet wyborczy. Przedstawiają kandydata na burmistrza i zaprezentują program - ofertę. Będzie ona skierowana do obywatela, a nie wąskiej grupy, o której powyżej .Jest jeszcze jedno. Należałoby zapytać, co rozumiesz przez opozycję? Przedstawicielem władzy nie jesteś, choć wydaje ci się, że tak jest .Jesteś co najwyżej najzwyklejszym najemnikiem. Dalej tylko przez grzeczność pojęcia tego rozwijał nie będę. Opozycja to określenie przypisane sformalizowanej strukturze organizacyjnej. To, co poza tą formalizacją, to prywatne osoby prezentujące własne poglądy. Podkreślam to. Prywatne osoby. Ty do nich również się zaliczasz i również takie poglądy reprezentujesz. Jakie one są każdy widzi. Przypisywanie wszystkiego złego, co się w Twojej główce urodzi - opozycji, jest świadectwem braku rozumienia istoty rzeczy. Pokaż mi choć jedno stanowisko z zawartością wulgaryzmów (jak piszesz) rekomendowane przez reprezentanta opozycyjnej formuły. Do tej pory przedstawicielom Twojej władzy udawało się odwracać uwagę mieszkańców od istotnych spraw decydujących od jakości sprawowania władzy i wielu innych uwarunkowań decydujących o życiu społeczności lokalnej. Od czasu referendum mamy do czynienia z diametralną zmianą w podejściu mieszkańców do spraw istotnych dla tychże mieszkańców. Tworzy nam się społeczeństwo obywatelskie i to jest podstawową zasługą minionego referendum.
Obrazek użytkownika Michał Palik
 • Michał Palik
 • 28-08-2014

Panie Jakubczyk ,zabierz Pan żonę i jedź do Egiptu ,używaj życia .Politykę proszę zostawić fachowcom którzy od ośmiu lat tu rządzą z sukcesem .Zarobki dla tej klasy fachowców są marne , chce Pan dać im głodowe pensje po 4000 tysiaki ,odejdą a miasto straci historyczny bum rozwoju. Panie Zygmuncie Pan u boku referendalnych jak dziadek mróz ,to może pańskie wnuki ? ha ha Kandydatem waszym może jest pluj Michał Kołt to gratuluje fachowców . Program wasz to arogancja i wulgaryzm przedstawiony w KHK jaką przybłędą jest sekretarz ? jak czuje się jego rodzina ? gdzie macie umiar w słownictwie ,gdzie kultura ,tą kulturę pokazał Michał napluł na uczciwego człowieka który zrozumiał że z wami dobrobytu tego miasta nie zbuduje .
Obrazek użytkownika rozum
 • rozum
 • 28-08-2014

Do miszka: zna pan to, że uczciwym najlepiej po śmierci być, żeby w piekle się nie smażyć. Zostaw pan te farmazony na posiedzenia.
Obrazek użytkownika ahhaaaa...
 • ahhaaaa...
 • 28-08-2014

a kto jest szlachetny ???? niby pseudomafia z targu na emeryturze, czy nieudolny nauczyciel ????? bo nie ogarniam ... i pozdro skowronku :* https://www.youtube.com/watch?v=G843IKu4yrU
Obrazek użytkownika rozum
 • rozum
 • 28-08-2014

Szlachta jest szlachetna, nie tylko ze względu na pochodzenie.
Obrazek użytkownika miszka
 • miszka
 • 28-08-2014

rozum czytaj z rozumem ! to twój brat jako pierwszy uderzył w matkę i babcię Michała . Michał odezwał się w afekcie ( nerwach) o waszej rodzinie i jest mu bardzo przykro jest gotowy za te słowa przeprosić ma godność . Uspokój swojego brata by nie wchodził butami w inne rodziny to jest chamstwo i brutalność efekty są widoczne ,was boli a Michała nie ?
Obrazek użytkownika analiza
 • analiza
 • 28-08-2014

Nikt nie potrzebuje negocjatorów w tej sprawie chyba.
Obrazek użytkownika Mietek
 • Mietek
 • 28-08-2014

"...Zgodnie z zasadą, że z faszystami nie walczy się notami dyplomatycznymi, wytoczymy najcięższe działa..." panie Jakubczyk czyje to słowa? Dla ułatwienia podpowiem, że może pan tej osoby szukać w zarządzie REFERENDALNI 2012. Czy to jest ta wasza oferta dla mieszkańców plucie i używanie takich słów?
Obrazek użytkownika Franciszek. K
 • Franciszek. K
 • 28-08-2014

rozum ,rozsądek -analiza jest jedna ,brak wam jednego i drugiego .
Obrazek użytkownika do Jerzy
 • do Jerzy
 • 28-08-2014

Po raz setny mówię Ośle nie mieszajcie Boga i Ewangelii do tego syfu KATOLICY czują się urażeni
Obrazek użytkownika Kłodzko
 • Kłodzko
 • 28-08-2014

Robicie straszne zamieszanie celowo DALI SE PO RAZIE I SPOKÓJ !
Obrazek użytkownika Kampania
 • Kampania
 • 28-08-2014

...rusza , awy głupotami sie karmicie.
Obrazek użytkownika Artur ST.
 • Artur ST.
 • 28-08-2014

A co na to wszystko szef (Awiżeń) zajął już jakieś oficjalne stanowisko w sprawie plucia Kołta. Na korytarzach aż huczy od plotek, ponoć ma być wolny wakat w Starostwie.
Obrazek użytkownika JAKUBCZYK
 • JAKUBCZYK
 • 28-08-2014

Mietek. Nie wiem coś Ty za Mietek. Powiem Ci tylko jedno. Naucz się rozdzielać prywatne od sformalizowanego. Dopóki tego nie zrozumiesz nie mamy o czym dyskutować. Dotyczy to też tego Michała Palika.
Obrazek użytkownika Edek
 • Edek
 • 28-08-2014

A Pan Jakubczyk to tu się prywatnie wypowiada, czy sformalizowanie. I kiedy wyborcy mają wiedzieć kiedy się ktoś z referendalnych wypowiada jako referendalny a kiedy jako prywatny, bo mi się to już miesza? Czy może jak coś palnie głupiego to wtedy prywatnie, a jak coś mądrego to wówczas jest referendalny?
Obrazek użytkownika sntencja na koniec
 • sntencja na koniec
 • 28-08-2014

zaraz.zarazzy cos ie wamtutaj oceniacze forumowi i konijebcy telewizyjni nie popierdoliło przypadkiem? Kołt .Morawski , Piszko, ...Oktawiec, Majowicze ...łazili na spotkania i podszczekiwali ciągle. Morawski i K0łt są nagrani jak używają cięższego kalibru wulgaryzmów. Miara się przebrała. To Paltforma wychowała tych potworów z opozycji, nie my.
Obrazek użytkownika paw
 • paw
 • 28-08-2014

Ale z ciebie inteligent??? wiocha i słoma ci z butów leci ....do sentencji na koniec
Obrazek użytkownika JAKUBCZYK
 • JAKUBCZYK
 • 28-08-2014

Edek. Gdybyś znał i rozumiał istotę rzeczy wiedziałbyś kiedy wypowiedź ma charakter prywatny , a kiedy sformalizowany. Nawet tłumaczyć Ci tego nie zamierzam, bo znowu Ci się coś pomiesza.
Obrazek użytkownika Edek
 • Edek
 • 28-08-2014

Tak myślałem. Jak niewygodna informacja, lub zachowanie to prywatna sprawa, a jak komuś uda się trafić w sedno to już oficjalne stanowisko. Retoryka rodem z taśm PO. Prywatne rozmowy za publiczne pieniądze. Widzę, że szkoda czasu na referendalnych bo będą jeszcze chyba gorsi od Szpytmy jak dorwą się do koryta.
Obrazek użytkownika Dorotka
 • Dorotka
 • 28-08-2014

Referendalni to głodna Litwa. Najpierw wynosili Rysia pod niebiosa a,teraz plują na niego ile wlezie. To się chłop odpluwa. :) Zdarzy się każdemu.... Te bydlaki chcą podpalić Kłodzko. Wyhodował sobie starosta stadko, nie ma co.
Obrazek użytkownika Echo Kłodzka
 • Echo Kłodzka
 • 28-08-2014

A wy myślicie ,że po co oni tak oczerniają Burmistrza liczą na posadki chodzą słuchy po Kłodzku ,że już dzielą etaty w Ratuszu .
Obrazek użytkownika Ale jaja
 • Ale jaja
 • 28-08-2014

No przecież nie dla idei takie cyrki wyprawiają !
Obrazek użytkownika Mietek
 • Mietek
 • 28-08-2014

chyba żartujecie to wszystko to prowokacja opozycji .
Obrazek użytkownika xxxx
 • xxxx
 • 28-08-2014

Przecież to ich praca za to im płacą !
Obrazek użytkownika demokrata
 • demokrata
 • 28-08-2014

..niecałe 3miechy do wyborów i co...? oprócz obelg,plotek, brudów,pomówień ....to co....nic?mam się z tego cieszyć czy płakać może?błyśnie ktoś jakąś "złotą kurą" czy pojawi się jakiś fenomen-no-omen przed regulaminowym czasem ?
Obrazek użytkownika JAKUBCZYK
 • JAKUBCZYK
 • 29-08-2014

Edek. Tak myślałem. Nic nie zrozumiałeś. boję się, żeby to zamieszania w twej główce nie uczyniło. Jeśli mówisz o prywatnych rozmowach za publiczne pieniądze, to wskaż zarówno tematykę, jak i źródło finansowania. Inaczej wychodzisz na mąciciela. Och przepraszam. Zapomniałem, że z tego wszystkiego w główce Ci się pomieszało.
Obrazek użytkownika miszka
 • miszka
 • 29-08-2014

Robota opozycji opozycji :)) - - ((:
Obrazek użytkownika Edek
 • Edek
 • 29-08-2014

Tak myślałem Jakubczyk. Zero programu, zero wyjaśnień. Referendalni albo plują na mieszkańców jak Kołt, albo obrażają w internecie jak Jakubczyk i Morawski, a już wydawało mi się, że będzie jakaś alternatywa wobec Szpytmy.
Obrazek użytkownika Kłodczanin
 • Kłodczanin
 • 29-08-2014

Ten Jakubczyk to by se dał spokój przecież to już piernik ale nie jeszcze do korytka ciągnie i za sznureczki pociąga.!
Obrazek użytkownika xxxx
 • xxxx
 • 29-08-2014

OPOZYCJO wstyd dla KŁODZKA PRZYNOSICIE!!! taki zachowaniem.
Obrazek użytkownika Mieszkaniec
 • Mieszkaniec
 • 29-08-2014

Słyszałem na własne uszy jak szczują ludzi na Burmistrza . To powinno być karalne.
Obrazek użytkownika J.23
 • J.23
 • 29-08-2014

MONTUJĄ FILMIKI!
Obrazek użytkownika KŁODZKO
 • KŁODZKO
 • 29-08-2014

Rozwój ,nowoczesność,nowe miejsca pracy to potrzebne KŁODZKU ! a nie Jakubczyk ekipa i epoka PRL-u.
Obrazek użytkownika jak zyć Platformo
 • jak zyć Platformo
 • 29-08-2014

1.Burmistrz jest ofertą dla kłodzczan sprawdzoną i dotartą., nadal. Opozycja jest bezofertowo wulgarna, nadal. 2.PO to Zdjęcia , gładkie miny, udawanie , fotografie z panem Sławomirem Nowakiem( tak ten sam pan z PO :), a z drugiej strony pielęgnacja chamstwa, wyprowadzanie majątku publicznego, brak kompetencji...ect. 3.Patrz starostwo i problemy wszystkich z panem F. ... i tym drugim jego przydupasem...... Na początku inwestycji problem, bo Felekowi nie pasuje literka ,,a,, inaczej postawiona...Koszmar geodetów. Bo się komuś POrobiło w główce. 4. albo polityka w urzędzie pracy O tym jest głośno.
Obrazek użytkownika Oferta burmistrza
 • Oferta burmistrza
 • 29-08-2014

1.Burmistrz jest ofertą dla kłodzczan sprawdzoną i dotartą., nadal. http://www.youtube.com/watch?v=MmUcckr0Jeo http://www.youtube.com/watch?v=Th9kJtyl5ug
Obrazek użytkownika Ja
 • Ja
 • 29-08-2014

Dobrze, że smerfy zmądrzały i wypuściły słoniowe materiały archiwalne.
Obrazek użytkownika Nikita
 • Nikita
 • 02-09-2014

Pan Ryszard okazał się sprawnym politycznym graczem. Duży format! Udawał zwolennika Władzy a zdobywał cenne informacje dla opozycji. Można mu zwrzucić wiele z przeszłości ale swoją winę odkupił służbą w imię wolnego Kłodzka!
Obrazek użytkownika grażyna
 • grażyna
 • 02-09-2014

Taki z niego Konrad.
Obrazek użytkownika Y
 • Y
 • 21-02-2015

Opluł ciebie Ryszardzie i do władzy doszedł !!! Stawaj do walki o tron ,utracony tron !!!
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 02-02-2017

Ryszardzie czas pogonic go z magistratu czas by plujek trafil tam gdzie jego miejsce PUP z Jaskiem Skrobotem drugim plujem .RWS do boju.
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

Urzednik pluje. ?? Otrzymuje awans .Niedkugo ,Lama ,Skrobotek ,i inni doradzajacy Walizeczki pakowane beda w calym wojewodztwie nikt im nieda pracy malo w Polsce.
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

Urzednik pluje. ?? Otrzymuje awans .Niedkugo ,Lama ,Skrobotek ,i inni doradzajacy Walizeczki pakowane beda w calym wojewodztwie nikt im nieda pracy malo w Polsce.
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

Urzednik pluje. ?? Otrzymuje awans .Niedkugo ,Lama ,Skrobotek ,i inni doradzajacy Walizeczki pakowane beda w calym wojewodztwie nikt im nieda pracy malo w Polsce.
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

Urzednik pluje. ?? Otrzymuje awans .Niedkugo ,Lama ,Skrobotek ,i inni doradzajacy Walizeczki pakowane beda w calym wojewodztwie nikt im nieda pracy malo w Polsce.
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

Urzednik pluje. ?? Otrzymuje awans .Niedkugo ,Lama ,Skrobotek ,i inni doradzajacy Walizeczki pakowane beda w calym wojewodztwie nikt im nieda pracy malo w Polsce.
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

Urzednik pluje. ?? Otrzymuje awans .Niedkugo ,Lama ,Skrobotek ,i inni doradzajacy Walizeczki pakowane beda w calym wojewodztwie nikt im nieda pracy malo w Polsce.
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

2018. r KLODZKO WRACA DO MACIERZY .
Obrazek użytkownika Maciek
 • Maciek
 • 08-02-2017

2018. r KLODZKO WRACA DO MACIERZY .

Polanica-Zdrój, 09-11 października

Piątek, 9 października

Organizacja mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich
w tych mediach – Hirek Wrona
Teatr Zdrojowy, g.12.00, wstęp wolny

OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU
Hirek Wrona, Goście Festiwalowi
Muszla Koncertowa, g.18.00, wstęp wolny

KONCERT ARTURA ANDRUSA
PREMIERA PIOSENKI „PRZEBÓJ-ZDRÓJ”
Muszla Koncertowa, godz. 18.10, wstęp wolny

VIDEO-DANCING Z KAZIEM – HIREK WRONA
Muszla Koncertowa, godz. 20.00, wstęp wolny

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×