REKLAMA

Nowy prezes Nysy

Zarząd MKS Nysa Kłodzko wybrał prezesa klubu na kadencję 2015-2018

Na stanowisko prezesa Nysy Kłodzko wybrano Jakuba Szulca. To były poseł na Sejm V, VI i VII kadencji, od 2008 do 2012 sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, obecnie pracuje w prywatnej firmie. Funkcję jego zastępców będą pełnić Jerzy Sierakowski oraz Bogdan Bachmatiuk. Skarbnikiem klubu w dalszym ciągu będzie Mirosław Błesznowski, a sekretarzem Dawid Broniszewski. Skład zarządu uzupełnia Kamila Kuśmierz oraz Konrad Tkaczyk. Komisja rewizyjna pracować będzie w składzie: Anna Czaplicka, Henryk Król i Paweł Rączkowski.

Zarząd MKS Nysa Kłodzko (kadencja 2015-2018):
Jakub Szulc - prezes
Bogdan Bachmatiuk - wiceprezes
Jerzy Sierakowski - wiceprezes
Mirosław Błesznowski - kierownik klubu, skarbnik, członek zarządu
Dawid Broniszewski - sekretarz, członek zarządu
Kamila Kuśmierz - członek zarządu
Konrad Tkaczyk - członek zarządu

źródło: MKS Nysa Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (6): Nowy prezes Nysy

Obrazek użytkownika mieszkaniec
 • mieszkaniec
 • 22-06-2015

Nie chciał być burmistrzem woli być prezesem prowincjonalnego klubu sportowego. OK. Nie uzdrowił polaków i polek będzie uzdrawiał lokalny sport. OK.:) Nie chciał być posłem wolał prywatną firmę. :) OK.????? ps.Ta firma nie jest związana w jakiś sposób z naszą służbą zdrowia. wie ktoś?
Obrazek użytkownika szach_mat
 • szach_mat
 • 22-06-2015

Nie chciał być burmistrzem bo wiedział czym to pachnie, może nim zostać za cztery lata lub wcześniej? Wtedy obecny Piszko będzie tylko wspomnieniem. Kłodzczanie w kampanii wyborczej zobaczą kolejne obietnice, na które się PO-raz kolejny nabiorą. W mieście się nic nie zmieni ale cała lokalna PO wraz z przystawkami utrzyma na kolejne cztery lata koryto. Taki scenariusz jest możliwy, jak sądzicie?
Obrazek użytkownika niejmar
 • niejmar
 • 22-06-2015

MKS Nysa "Ratuszowa" Kłodzko :-D
Obrazek użytkownika Henio
 • Henio
 • 22-06-2015

Kubusiu o co ci chodzi , wal śmiało !!!!! O taśmy stonogi czy co ?
Obrazek użytkownika historia
 • historia
 • 23-06-2015

A tak naprawdę to czym Szulc zajmował się u Kopaczowej? Za politykę refundacyjną leków też był odpowiedzialny? Wiemy coś konkretnego oprócz tego gov sejm pl:)??
Obrazek użytkownika zly
 • zly
 • 20-09-2015

To ja gratuluję "Nysie" nowego Prezesa!!!!! Może od tej funkcji powinien zacząć swoją karierę ??? A tak to można przytoczyć fragment piosenki " Ciągle pada ...."

Czy ta bezprecedensowa sprawa zamieni się w bezprecedensowy falstart? Kolejny termin rozprawy były proboszcz kontra biskup za trzy miesiące.

foto: pixabay.com

Od 490 tys. zł w podlaskich Przytułach do ponad 6 mld w Warszawie – tak według prognoz Ministerstwa Finansów ukształtują się przyszłoroczne dochody gmin i miast z udziału w podatku PIT. Z naszych podatków dochodowych wpłynie w 2020 roku do samorządowych kas blisko 55 mld zł. Ile wezmą nasze gminy?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×